Budowa wydajnej wyszukiwarki indeksów ID: 3h2nv6

Budowa wydajnej wyszukiwarki indeksów ID: 3h2nv6

Zrzutka została wyłączona przez organizatora

Opis zrzutki

Zbieramy na internetową wyszukiwarkę indeksów

Zbieramy na internetową wyszukiwarkę indeksów.

Prosimy o finansowe wsparcie budowy wydajnej wyszukiwarki indeksów. Wyszukiwarki obsługującej zarówno bazę indeksów ksiąg metrykalnych jak i bazę staropolskich indeksów sądowych. Narzędzia, które w intuicyjny sposób ułatwi odnalezienie informacji o poszukiwanych przodkach.

Z naszych szacunków wynika, że dotychczas opracowane indeksy z terenu Mazowsza i Podlasia stanowią ok. 35% docelowej ilości rekordów. Obie wciąż dynamicznie rozwijane bazy liczą już łącznie kilka milionów rekordów i są użytkowane przez prawie 3000 zarejestrowanych użytkowników.

Dziś, po prawie półtora roku od startu wiemy już (także dzięki Wam) jakie cechy powinna mieć optymalna profesjonalna wyszukiwarka, która obsłuży zarówno dzisiejsze bazy jak i będzie się sprawdzała w przyszłości. Pomóż ją z nam stworzyć.

Podkreślamy, nasze działania mają i zawsze będą miały charakter niekomercyjnych projektów pro bono. Nie korzystamy z żadnych dotacji czy subwencji a jedynym źródłem finansowym są przekazywane przez Was darowizny. Indywidualny numer konta naszej zrzutki

60 1750 1312 6884 5027 2026 9289

Prosimy o Wasze wsparcie.

grupa projektpodlasie.pl

Wpłacający119

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Dane wpłacających zostały ukryte przez organizatora

Nasi użytkownicy założyli

520 609 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?