id: 3h5nfb

Pomóżcie nam przetrwać - Park Mikrokosmos w Ujeździe

Pomóżcie nam przetrwać - Park Mikrokosmos w Ujeździe

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.
Ta zrzutka ma 5 nagród / ofert!
Zobacz i wybierz jedną z nich

Nasi użytkownicy założyli 936 557 zrzutek i zebrali 927 072 061 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • 80% voucherów zostało już wysłane. Zostały już tylko do wysyłki wpłaty od 45zł w górę. Pozdrawiamy

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

j6dac65940fcef82.jpegNasi drodzy przyjaciele, oraz Wy którzy być może jeszcze nas nie znacie.

Zwracam się do Was, o pomoc. Jednak nie wyciągam ręki na "daj" ale oferuję atrakcyjne nagrody. 

Świat jest w obliczu pandemii, jednak nie będę pisał tu na ten temat, bo chyba wszyscy mamy już dosyć tego piekielnego wirusa.

Niestety jestem zmuszony napisać o skutkach jakie wywołuje koronawirus bezpośrednio w branży turystycznej czyli tej gałęzi gospodarki, na której Park Mikrokosmos siedzi od początku powstania czyli już od 2010 r.   TAK to już 10 lat jesteśmy dla Was i z Wami.
g2e580a08c49153b.jpeg

Kształcimy i tworzymy proekologiczne postawy u dzieci już od 3 roku życia! Rocznie odwiedzają nas dziesiątki tysięcy dzieci, rodzin i seniorów. W 2016r. powstała ekspozycja mikroorganizmów, kilkadziesiąt gigantycznych WIRUSÓW i bakterii, gdzie przypisane każdemu mikrobowi informacje mówią jakie choroby wywołuje oraz co ważniejsze w obliczu pandemii, jak uniknąć infekcji, jak dbać o higienę aby zminimalizować ryzyko zarażenia. Liczymy na to, że kiedy odwiedzające nas dzieci dorosną, będą bardziej ostrożne i świadome zagrożenia ze strony wirusów .


v3e5caad783b7fc5.jpegMoi drodzy, Park Mikrokosmos nie otrzymuje żadnych środków z dotacji czy z UE, w 100% utrzymujemy się z dochodów ze sprzedaży biletów wstępu. Zdajemy sobie sprawę, że kryzys dotyka każdego i cały świat, z tym że takie miejsce jak nasze nie obserwuje spadku przychodów jak np. niektóre sklepy. My po prostu nie mamy żadnych przychodów, ponieważ z przyczyn wiadomych Park Mikrokosmos po prostu nie może być jeszcze otwarty.

Kochani, ciężko mi było się zebrać stworzyć zrzutkę, namawiali mnie do tego przyjaciele. Nie jestem osobą, która chętnie „wyciąga rękę”. Dlatego zrzutka ma charakter, bardzo atrakcyjnej oferty.

Naprawdę  korzystne vouchery, które oferuję w ramach podziękowań za wpłaty, pozwolą utrzymać ten wyjątkowy Park, pierwszy tego typu na świecie, uznany i nagradzany na arenie ogólnopolskiej, Park prowadzony przez jedną rodzinę dla tysięcy rodzin – dla Was!

f5317ff4235fdad7.jpeg

Wystawa wirusów i bakterii w Samodzielnym Publicznym Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Warszawie


Proszę o zrozumienie i nabywanie oferowanych nagród.

Pozdrawiam

Łukasz wraz z rodziną

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Zawzięta mucha

W podziękowaniu za wpłaconą kwotę 10,00 zł, pragniemy wręczyć Ci VOUCHER na biletulgowy, który w regularnej cenie kosztuje 16,00 złVoucher ważny do końca sezonu...

10 zł

Kupione 7 z 1000

Zakończona
Inne
Pracowita mrówka

W podziękowaniu za wpłaconą kwotę 28,00 zł, pragniemy wręczyć Ci VOUCHER na 2 bilety normalne, które w regularnej cenie kosztują 38,00 złVoucher ważny do końca ...

28 zł

Kupione 9 z 2000

Zakończona
Inne
Prawdziwa osa

W podziękowaniu za wpłaconą kwotę 35,00 zł, pragniemy wręczyć Ci VOUCHER na bilet rodzinny mały, który w regularnej cenie kosztują 45,00 złVoucher ważny do końc...

35 zł

Kupione 29 z 1000

Zakończona
Inne
Owadzi sprzymierzeńcy

W podziękowaniu za wpłaconą kwotę 45,00 zł, pragniemy wręczyć Ci VOUCHER na bilet rodzinny duży, który w regularnej cenie kosztują 60,00 złVoucher ważny do końc...

45 zł

Kupione 32 z 500

Zakończona
Inne
Miłośnik przyrody !

W podziękowaniu za wpłaconą kwotę 110,00 zł, pragniemy wręczyć Ci VOUCHER na wstęp dla 4 osób dorosłych + aż do 8 dzieci, który w regularnej cenie kosztuje 160,...

110 zł
Zakończona

Wpłaty 85

PM
Piotr Mrozek
35 zł
 
Dane ukryte
35 zł
DD
Dorota Drzewiecka
35 zł
MR
Michał Rychlik
35 zł
 
Dane ukryte
45 zł
SC
Sandra Cabała-Roj
35 zł
 
Dane ukryte
45 zł
MM
Monika Madej
35 zł
KA
Kasia
35 zł
MK
Marta Kuźnicka
45 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków