id: 3hsez9

POMOC DLA NASZEJ RODZINY PO TRAGICZNYM POŻARZE!

POMOC DLA NASZEJ RODZINY PO TRAGICZNYM POŻARZE!

Nasi użytkownicy założyli 1 167 084 zrzutki i zebrali 1 214 333 123 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

POMOC DLA NASZEJ RODZINY PO TRAGICZNYM POŻARZE!

Kochani,

Zwracamy się do Was z ogromną prośbą o pomoc w trudnym dla naszego życia momencie. W nocy z 14 na 15 marca budynek mieszkalny oraz przyległy do niego warsztat padły ofiarą straszliwego pożaru.

W budynku tym znajdowało się pięć pokoi przeznaczonych do wynajmu, z łazienkami oraz kuchniami. Miejsce to stanowiło jedno z głównych źródeł naszego dochodu i było dorobkiem, na który pracowaliśmy całe życie. Niestety, ogień strawił wszystko, co znajdowało się wewnątrz.

Poza tym budynkiem, straciliśmy także warsztat z całą jego zawartością. Wszystkie maszyny oraz sprzęt stolarski i budowalny padły ofiarą płomieni. Poza tym, spłonęły także dwie kosiarki, opony samochodowe, sprzęt narciarski oraz inne ważne dla naszej codzienności rzeczy, jak wózek dla dziecka.

W domu, w którym mieszkamy uległy zniszczeniu także okna od strony, w której wybuchł pożar, a fasada ucierpiała w wyniku nagłego ciepła. Dodatkowo, zniszczone zostały panele fotowoltaiczne, które służyły nam jako źródło energii.

Nasza rodzina stoi teraz przed ogromnym wyzwaniem odbudowy życia, które zostało zniszczone w jednej chwili. Szukamy wsparcia, aby móc podnieść się z tragedii i znaleźć nowy początek. Prosimy Was o wsparcie finansowe, które pomoże nam ponownie stanąć na nogi. Każda wpłata, choćby najmniejsza, będzie nieocenionym wsparciem dla naszej rodziny w tym ciężkim dla nas czasie.

Z całego serca dziękujemy za okazaną solidarność i wsparcie.

Krystyna i Andrzej Chmiel 


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 251

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!