id: 3hwza5

Rak a wakacje w Grecji

Rak a wakacje w Grecji

51 zł 
z 20 000 zł
0%
zakończona 28.03.2020r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Od lipca 2019roku przebywam głównie w szpitalach walcząc z rakiem. 06.03.2020 piata chemia i im dłużej podają chemię tym jest trudniej . Myślę pozytywnie bo inaczej się nie da. Trzeba być "twardym" . Wierzę że w tym roku zabiję komórki , które niszczą mój organizm i wyjadę na wymarzony odpoczynek. Zwracam się do ludzi o otwartych sercach by pomogli mi w walce z chorobą i realizacją marzenia .
    08.03.2020r. Jestem po piątej chemii , została jeszcze jedna . Następnie operacja pęcherza moczowego , który mi uszkodzili . Radioterapia ,brachyterapia i najważniejsze badanie PET . Z całego serca współczuję wszystkim pacjentom onkologicznym . To jest nasza walka o wszystko . Musimy mieć dużo siły ale przede wszystkim DUŻO WIARY ŻE BĘDZIEMY ZDROWI .
    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Marzenie Marzeny.....wygrać z rakiem i odpocząć w Grecji . Na chwilę obecną jestem przed piątą chemioterapią .Niestety mam też uszkodzony pęcherz moczowy i chodzę w pampersach . Dla kobiety lat 45 to prawdziwy dramat . Nie dla mnie .Wiem że będzie dobrze i najbliższe wakacje spędzę w ukochanej GRECJI. Nigdy tam nie byłam ale oglądając zdjęcia przenoszę się na ciepłą plażę . Błoga cisza i lekki powiew wiatru .....tak mogłabym odpocząć po walce z chorobą . Takie to moje marzenie.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

AS
Asia:)
50 zł
 
1 zł

Nasi użytkownicy założyli

864 571 zrzutek

i zebrali

762 548 118 zł

A ty na co dziś zbierasz?