id: 3j2ym6

Pomoc dla kotów z Międzyzdrojów

Pomoc dla kotów z Międzyzdrojów

Zrzutka została wyłączona przez organizatora
2 430 zł 
z 2 000
121%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Kochani,

zmniejszono mi etat w pracy i tak z całego zrobił się pół 😔 Już teraz po obliczeniach wiem, że za parę dni nie będzie pieniędzy na karmienie bezdomniaków i utrzymywanie tymczasów. Koty nadal są i mnóstwo to wszystko pochłania mojego czasu, poświęcenia i niestety kasy.

Nie będę w stanie zajmować się tym wszystkim bez finansów. A zostawić na pastwę losu to nie wchodzi w grę. Muszę jakoś przetrwać ten trudny czas, który mnie dopadł i przez który pewnie ucierpią tylko niewinne stworzenia.

Mam jednak jeszcze nadzieję, że mogę na Was liczyć i pomożecie i tym razem? I nie zawiedziecie?

Ja nie mogę ich zawieźć i zostawić teraz, zwłaszcza na zimę bez jedzenia. Ale nie tylko jedzenie potrzebne bo i też leki i specjalna dieta dla kota nerkowego, żwirek, potrzebne są też finanse na odpchlenie i odrobaczenie pięciu małych kociąt, potrzebna kasa na dojazdy do Świnoujścia na sterylki. Bez środków finansowych po prostu giniemy i z dnia na dzień trzeba by odciąć koty od misek i wszelakiej pomocy.

Nie wiem jak długo to potrwa, mam nadzieję, że po nowym roku coś się wyklaruje w mojej pracy albo i też nie i będę zmuszona szukać nowej. Ale to wszystko będzie wiadomo potem.

Natomiast kotom nie mogę powiedzieć, że potem .... później....czy w przyszłości dostaną jeść bo one są głodne już teraz.

Bardzo się martwię co z tym wszystkim będzie.

Chciałabym zakończyć to, co już rozpoczęłam i pomagać dalej.

Pomożecie?

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 24

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

892 097 zrzutek

i zebrali

833 304 755 zł

A ty na co dziś zbierasz?