id: 3jsvjt

Obudźmy Patrycję! Pomóżmy jej wrócić do dawnego życia

Obudźmy Patrycję! Pomóżmy jej wrócić do dawnego życia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
5 893 zł 
z 100 000 zł
5%
12 dni do końca
76 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

29 września 2018 r. wywrócił życie Patrycji i jej Rodziny do góry nogami. Od tego dnia nic nie jest takie, jak dawniej. Patrycja miała wypadek samochodowy. Samochód, którym kierowała inna osoba, wpadł w poślizg i uderzył w drzewo, od strony pasażera. Na miejscu szybko zjawiła się straż pożarna i pogotowie. Rozpoczęła się walka o życie Patrycji, która trwała prawie 3 miesiące. Patrycja tę walkę wygrała, niemniej od czasu wypadku pozostaje w śpiączce. Zakres doznanych obrażeń był ogromny. Każdy dzień specjalistycznej rehabilitacji przybliża Patrycję do pełni sił i normalnego życia.

kab0dc8c82833be4.jpegPatrycja w chwili wypadku miała 19 lat. Wypadek zdarzył się w klasie maturalnej. Dalej na horyzoncie były studia. Patrycja miała przed sobą całe życie, ambitne plany, piękne marzenia. Ich miejsce zastąpiło jedno – aby się obudzić! Stanąć na nogi – dosłownie i w przenośni. Ponownie móc rozmawiać z bliskimi, śmiać się nimi, żartować. Aby było po prostu jak dawniej. Normalnie. Rodzina Patrycji wierzy, że jest to możliwe. Wierzy w to również Patrycja. Koszt rehabilitacji jest znaczny. Pieniądze zebrane w ramach tej zrzutki przeznaczone zostaną na opłacenie turnusów w specjalistycznych ośrodkach neurorehabilitacji. Każdy taki pobyt niesie za sobą istotny postęp dla Patrycji i jej stanu zdrowia.

s55966535bec2202.jpegW drugiej połowie 2021 r. przeprowadzono u Patrycji dwa zabiegi neurochirurgiczne. W trakcie każdego z nich wykonano operację polegającą na plastyce kości czaszki (uzupełnieniu ubytku kości czaszki). Patrycja wskutek wypadku doznała rozległego urazu wielonarządowego. Konieczna była obustronna kraniektomia odbarczająca, której skutkiem był znaczny ubytek kości czaszki. W trakcie pierwszego zabiegu uzupełniono stronę lewą, a drugiego – prawą. Głównym celem tych zabiegów było wsparcie procesu rehabilitacji. Pierwsze efekty są dostrzegalne. Osoby opiekujące się Patrycją są pozytywnie zaskoczone jej postępami. Wszyscy czekamy na ten dzień, w którym nastąpi przełom. A wszystko wskazuje na to, że prędzej, czy później, dzień ten nastąpi. Liczymy na to, że prędzej.

jd5e8fb09556b000.jpeg

Prosimy o wsparcie, aby możliwe było systematyczne uczestniczenie Patrycji w turnusach rehabilitacyjnych. Za każdą wpłatę w imieniu Patrycji serdecznie dziękujemy.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

72-221

Węgorza, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 76

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Lokalizacja

72-221

Węgorza, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

881 050 zrzutek

i zebrali

811 954 041 zł

A ty na co dziś zbierasz?