id: 3jxh4z

Wydanie książki "Antynatalizm. O niemoralności płodzenia dzieci"

Wydanie książki "Antynatalizm. O niemoralności płodzenia dzieci"

32 030 zł 
z 13 090 zł
244%
zakończona 10.07.2020r
668 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności5

 • By dawać przykład do naśladowania, o rzeczach dobrych warto mówić otwarcie. Z dumą informujemy, że nasz Autor — Pan Mikołaj Starzyński — zrzekł się przysługującego mu crowdfundingowego honorarium na rzecz Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę.


  Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę — jak sama o sobie pisze — od 1991 roku dąży do tego, by wszystkie dzieci miały bezpieczne dzieciństwo i były traktowane z poszanowaniem ich godności i podmiotowości.


  Wierzymy, że ten miły gest przynajmniej na moment rozświetli troski Młodych Istot, które szczególnie mocno doświadczają trudów naszego świata.


  Mikołaj Starzyński, dziękujemy!


  ---

  Przelew na kwotę 3000 zł został zlecony przez TNSA dnia 02.12.2020 roku. Fundacja ma prawo dowolnie dysponować otrzymaną kwotą, według własnych potrzeb.

  https://fdds.pl/

  Czytaj więcej
 • My również nie możemy się doczekać odbioru nakładu! Niestety będziemy musieli poczekać jeszcze te kilka dni, najprawdopodobniej do poniedziałku 😌 By rozbudzić Waszą i naszą wyobraźnię, drukarnia przesłała nam kilka zdjęć z wydrukowanymi środkami. Teraz czekamy na oprawę 💪


  lb1ee7761264f539.jpegwcea8ed0ad7b6042.jpegw5d677c6a3e5ab5b.jpegn29079e64dbde19b.jpegsd9a7c94e7e29671.jpeg

  Czytaj więcej
 • Witamy po wakacyjnej przerwie garścią informacji na temat postępów prac!


  Nasza książką jest już prawie gotowa i w tym tygodniu zamierzamy oddać ją do druku. Niestety data premiery przesunie się aż na połowę października. Spowodowane jest utrudnieniami powstałymi podczas sierpniowej przerwy wakacyjnej oraz pandemicznymi kłopotami z dostępem do rzadko spotykanego papieru.


  Przy okazji przypominamy, że na Państwa skrzynki emailowe w sierpniu przesłaliśmy informację o możliwych formach wysyłki książki. Jeśli z jakichś powodów wiadomość ta nie dotarła, prosimy o kontakt: [email protected]


  Uwaga. W tym tygodniu będziemy mieli dla Państwa także trzy bardzo miłe niespodzianki :) Obserwujcie nasze media społecznościowe! Szczególnie nasz facebookowy fanpage:  https://www.facebook.com/towarzystwo.naukowe.im.stanislawa.andreskiego


  Pozdrawiamy serdecznie

  TNSA

  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo,

  w ramach podziękowania chcielibyśmy w sposób namacalny odwdzięczyć się tym, którzy obdarzyli nas zaufaniem. Dlatego rozpoczęliśmy prace nad nowym ekskluzywnym wydaniem książki Mikołaja Starzyńskiego.


  Egzemplarze z limitowanej edycji trafią wyłącznie do tych, którzy wybrali lub wybiorą papierową wersję książki podczas trwającej jeszcze zbiórki. Wersja limitowana publikacji nie będzie dostępna w tradycyjnej sprzedaży w księgarniach i internecie.


  Z czego składać będzie się książka?

  • wytrzymała szyta oprawa otabind
  • niemęczący wzroku papier Munken Pure Rough 90g dla głównej części książki
  • papier barwiony w masie Keaykolour Pastel Green 120g dla aneksów
  • okładka ze skrzydełkami z papieru Keaykolour Sequoia 300g


  Dodatkowo, książka będzie poszerzona o kolejny aneks zawierający przetłumaczony na język polski Manifest antynatalistyczny filozofa antynatalisty — doktora Karima Akermy. Tekst ten opublikujemy bezpłatnie w sieci przed wydaniem książki!


  Jest nam bardzo miło, że dzięki Państwa wsparciu możemy wspólnie wydawać dobrą literaturę w pięknej formie!

  Redakcja Towarzystwa Naukowego im. Stanisława Andreskiego  Czytaj więcej
 • Szanowni Państwo, jest nam bardzo miło, że w przeciągu niespełna 32 godzin udało nam się zebrać 100% potrzebnej sumy. Nikt z nas się tego nie spodziewał. Dziękujemy! W redakcji pracujemy nad tym, w jaki sposób możemy uatrakcyjnić książkę lub samą zbiórkę. Na pewno przygotujemy coś, co ucieszy wszystkich wpłacających. Tymczasem prosimy o dalsze wpłaty, które pozwolą nam wydrukować większy nakład i dotrzeć z książką do szerszego grona Czytelników.

  

  Redakcja Towarzystwa Naukowego im. Stanisława Andreskiego

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam wydać książkę Mikołaja Starzyńskiego "Antynatalizm. O niemoralności płodzenia dzieci" i dołącz do grona honorowych darczyńców naszego towarzystwa naukowego.


"Antynatalizm. O niemoralności płodzenia dzieci" to publikacja wyjątkowa na polskim rynku. Jej autor, pisząc przystępnym językiem o rzeczach trudnych i kontrowersyjnych, stawia ważne pytanie: czy my, ludzie, mamy moralne prawo do tego, by się rozmnażać i skazywać nasze dzieci na życie, które często jest bolesne i trudne? Zebrane w pracy argumenty skłaniać nas mogą do udzielenia przeczącej odpowiedzi. I choć z częścią z nich być może trudno będzie nam się zgodzić, książka na długo pozostanie w naszej pamięci.CO ZAWIERA KSIĄŻKA?Autor zaczyna od szkicu historycznego, pokazując, że wątpliwości dotyczące sprowadzania świadomych istot na świat towarzyszyły ludzkości od tysiącleci. Osobny rozdział poświęca pesymizmowi, rozpatrując jego psychologiczne i filozoficzne uwarunkowania oraz konsekwencje. Nawiązując do ważnego dla antynatalistów eseju pt. "Ostatni Mesjasz" norweskiego myśliciela Petera W. Zapffego, opisuje rozmaite psychiczne i kulturowe mechanizmy, za pomocą których bronimy się przed rzeczywistością. Są to np. błędy poznawcze działające niczym "różowe okulary", przez które patrzymy na świat, lekceważąc jego grozę i milczącą obojętność.


Druga połowa książki to przegląd rozmaitych argumentacji antynatalistycznych: od feministycznych, przez etyczne, po ekologiczne. Autor odwołuje się tu do najważniejszych postaci współczesnej myśli antynatalistycznej, przede wszystkim Davida Benatara i Julia Cabrery. Starzyński w przystępny sposób streszcza ich najważniejsze tezy przemawiające za stanowiskiem, że płodzenie dzieci jest niemoralne.


Ponadto w aneksie zamierzamy zawrzeć jeden z wybitnych klasycznych tekstów antynatalistycznych, esej Petera W. Zapffego pt. "Ostatni Mesjasz" w znakomitym przekładzie Andrzeja Konrada Trzeciaka, a także zbiór 56 obszernych cytatów, które na potrzeby tej książki wybrał znawca tematu — Piotr J. Miroń.DLACZEGO POTRZEBUJEMY WASZEGO WSPARCIA?


Uruchomiliśmy zbiórkę, przede wszystkim po to, żeby pokryć koszty druku, prac redakcyjnych oraz graficznych. Wasze wsparcie będzie dla nas wspaniałą motywacją do dalszej pracy. Pamiętajcie, że cenna jest dla nas każda wpłata, nawet symboliczna.


Obdarowując nas zaufaniem, otrzymacie w zamian książkę nie tylko ciekawą i skłaniającą do myślenia, lecz także piękną. Uważamy bowiem, że forma książki jest równie istotna co jej treść. Niestety artystyczne wydania niosą za sobą wysokie koszty druku, których jako organizacja non-profit nie jesteśmy w stanie pokryć z własnej kieszeni.POMAGAJĄC — RATUJESZ LAS


Co więcej, w ramach podziękowania i w trosce o przyszłość tych, którzy się narodzą, 5% przychodu ze sprzedaży książki przekazujemy na sprzątanie lasu i sadzenie drzew. Każdą książkę w sposób estetyczny i dyskretny oznaczamy informacją, że jej zakup przyczynił się do oczyszczenia lasu i posadzenia drzewa. Śledź nas na bieżąco — więcej szczegółowych informacji wkrótce.POLECAJĄ


uc99bcf3a7e517f1.png

Tomasz Stawiszyński — filozof, eseista


"Lepiej by było dla człowieka, gdyby się nigdy nie urodził — mawiali starożytni Grecy. Pasjonująca książka Mikołaja Starzyńskiego dostarcza wykwintnej argumentacji na rzecz tej tezy. Dla nas wprawdzie — czytelników i czytelniczek — jest już za późno, bo klamka zapadła, istniejemy. Pocieszające jest to, że wyłącznie istniejąc możemy uznać wyższość nieistnienia. Po lekturze "Antynatalizmu" nikt nie będzie miał co do tego żadnych wątpliwości. Ważna i świetnie napisana książka".


e4908bd836ea5bcc.png

Renata Kim — „Newsweek Polska”


"To książka niezwykła: opowiada o ludziach, którzy uważają, że nie należy płodzić dzieci. Chcą w ten sposób chronić je przed cierpieniem, nieuniknionym, gdyby jednak przyszły na świat. Bardzo kontrowersyjne stanowisko, łatwe do zlekceważenia i uznania za kaprys filozoficzno-egzystencjalny. Tymczasem Mikołaj Starzyński prowadzi nas przez argumenty antynatalistów z taką precyzją i wrażliwością, że zaczynamy się nad nimi poważnie zastanawiać. Nie musimy przyznawać im racji, ale na pewno zrozumiemy, dlaczego nie chcą dawać życia nowym bytom. Autor też antynatalistów nie ocenia, choć nie ukrywa, że jest ich postawą bardzo zaciekawiony, może nawet zafascynowany. Robi rzecz niezwykłą: z wielką empatią daje im głos".


tb55f01efebec0f7.png

prof. dr hab. Zbigniew Mikołejko — IFIS PAN


"Książka Mikołaja Starzyńskiego to dogłębny, rzeczowy — i z racji tej rzeczowości, tego umiarkowania tonu — przejmujący obraz radykalnego i bolesnego buntu przeciw płodzeniu albo, jeśli kto woli, powoływaniu ku życiu. Życiu, które zawsze — niezależnie od jego jakości — musi być, nie tylko według zwolenników antynatalizmu, drastycznym dramatem jednostki: przede wszystkim dlatego, że niechybnym horyzontem istnienia, jego przeraźliwą i paradoksalną koroną jest śmierć. Mimo to, jak dowodzi autor, antynatalizm nie jest wcale spazmatycznym nihilizmem, szytym jedynie trwogą. Książki takiej, gromadzącej starannie, warstwa po warstwie — od greckiej starożytności po dzień obecny — argumenty, wyznania i (jednak) lamentacje zwolenników tak gorzkiego, tak skrajnego widzenia losu — dotąd w Polsce nie było".
O AUTORZE


n9f6d2c2d0318cea.png


Mikołaj Starzyński: kulturoznawca, fotograf, autor książek, recenzji i wywiadów, współtwórca zina "Lamalo". Jego zdjęcia publikowano w książkach i prasie (m.in. "Newsweeku", "Polityce", "Tygodniku Powszechnym", "Wysokich Obcasach", "Vogue Polska", "Forbesie"). W 2015 roku wydawnictwo Nomos opublikowało jego pierwszą książkę pt. "Nowy Ateizm. Analiza krytyczna".O NAS


qb8d610c55e0a419.png


Towarzystwo Naukowe im. Stanisława Andreskiego tworzą badacze, artyści, studenci i osoby związane ze światem książek. Wydajemy wysokojakościowe publikacje naukowe i popularnonaukowe, zmuszające do krytycznego myślenia, prowokujące rzeczowe dyskusje i dążące do prawdy, nawet jeśli stawiają one niewygodne pytania. Pomóż nam wydawać dobrą literaturę w pięknej formie!NASZE MEDIA


Strona książki: antynatalizm.com

Facebook wydawcy: facebook.com/towarzystwo.naukowe.im.stanislawa.andreskiego


MAMY NADZIEJĘ, ŻE DZIĘKI WASZEMU WSPARCIU KSIĄŻKA UJRZY ŚWIATŁO DZIENNE WE WRZEŚNIU 2020 ROKU

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 668

KJ
400 zł
MC
400 zł
 
Dane ukryte
200 zł
IZ
Iwona Zabielska
200 zł
MP
Magdalena Pawlicka
160 zł
TK
Tomasz Królik
155 zł
RW
Renata Widurska
150 zł
KR
Katarzyna Ryker
122 zł
 
Dane ukryte
121 zł
Joanna Śmigielska
120 zł
Zobacz więcej

Komentarze 67

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 25 zł i więcej
Podziękowanie na fanpage'u

Twoje wsparcie zasługuje na oficjalne podziękowanie umieszczone na fanpage’u towarzystwa. Ponadto zyskujesz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek.

rozwiń

wybrano 4 razy

Wpłać 30 zł i więcej
Ebook

Otrzymujesz książkę w formie elektronicznej (epub, mobi). Ta sama jakość, ekologiczna forma! Oczywiście otrzymasz od nas także podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek.

rozwiń

wybrano 128 razy

Wpłać 40 zł i więcej
Książka

Wyjątkowa pozycja o antynatalizmie trafia do Twoich rąk. Jej cena jest obniżona o 20%. Ponadto masz pewność, że dostaniesz ją od nas zanim pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę książki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 405 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 60 zł i więcej
Książka i ebook

W komplecie taniej! W ramach podziękowania egzemplarz drukowany książki wraz z jej wersją elektroniczną w atrakcyjnej cenie. Ponadto masz pewność, że prześlemy ją do Ciebie zanim pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę książki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 25 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 80 zł i więcej
Książka i bawełniana torba

Nagroda w zamian za okazane wsparcie to bawełniana torba eko z nadrukiem. Dodatkowo otrzymujesz od nas książkę (zanim pojawi się w księgarniach), w wersji papierowej albo elektronicznej — do wyboru.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 6 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 90 zł i więcej
Retro kubek i książka

Próg nagród wsparcia obejmujący kubek z trwałym nadrukiem niewyczuwalnym w dotyku. Wysoka jakość powłoki pozwala na mycie kubka w zmywarce bez obawy o utratę kolorów nadruku. Do kubka dołączymy książkę w wersji papierowej albo elektronicznej — do wyboru. Wszystko wysyłamy zanim książka pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 12 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 90 zł i więcej
Książka z dedykacją od autora

Wielkie dzięki! Egzemplarz książki w formie drukowanej wraz ze specjalną dedykacją od autora trafi do Ciebie. Ponadto masz pewność, że otrzymasz ją zanim pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę książki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 19 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 100 zł i więcej
Plakat B2 i książka

Otrzymujesz od nas plakat w formacie B2 (to 50 na 70 cm), bez ramki, a poza nim także książkę, w wersji papierowej albo elektronicznej — do wyboru, zanim pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

Na życzenie możliwość zmiany koloru plakatu.

rozwiń

wybrano 1 raz

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 120 zł i więcej
Książka i koszulka

Wsparcie na tym poziomie to nie lada przysługa — dlatego też otrzymujesz w prezencie koszulkę z ekologicznej bawełny z trwałym nadrukiem. Oczywiście dołączamy do niej drukowaną książkę w wersji papierowej albo elektronicznej do wyboru. Paczka trafi do Ciebie zanim publikacja ukaże się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

Koszulki w różnych rozmiarach, kolorach i modelach — damskim, męskim lub unisex.

rozwiń

wybrano 6 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 120 zł i więcej
Książka z dedykacją + Twoje imię i nazwisko w książce

Otrzymasz od nas papierową książkę z dedykacją od autora, a dodatkowo — Twoje imię i nazwisko trafia drukiem do książki na oficjalną listę osób wspierających nasz projekt. Dziękujemy! Książka trafi do Ciebie zanim pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę książki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 24 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 120 zł i więcej
Plakat B1 i książka

Otrzymujesz od nas plakat w formacie B1 (to aż 70 na 100 cm), bez ramki, a poza nim także książkę, w wersji papierowej albo elektronicznej — do wyboru, zanim pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

Na życzenie możliwość zmiany koloru plakatu.

rozwiń

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 150 zł i więcej
Plecak marki ekowłókno z trwałym nadrukiem (folia flex) i książka

Nagroda wsparcia w postaci bawełnianego plecaka-worka z trwałym nadrukiem. Wytrzymały model, jednocześnie wyjątkowo poręczny i wygodny, wykonany w 100% z naturalnych materiałów. Dodatkowo do plecaka dołączymy książkę w wersji papierowej albo elektronicznej — do wyboru. Wszystko wysyłamy zanim publikacja pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 150 zł i więcej
Książka i dobrej jakości torba marki ekowłókno

Za okazane wsparcie otrzymasz od nas wyjątkowo pojemną, wytrzymałą, wygodną i poręczną torbę z trwałym nadrukiem, zaopatrzoną w wewnętrzną kieszonkę. Torba wykonana została w 100% z naturalnych materiałów. Dodatkowo do torby dołączymy książkę w wersji papierowej albo elektronicznej — do wyboru. Wszystko wysyłamy zanim publikacja pojawi się w księgarniach.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 340 zł i więcej
Uroboros na płótnie i książka

W podziękowaniu za tak hojne wsparcie otrzymasz przedpremierowe wydanie książki oraz olej na płótnie (40 na 40 cm) pt. "Antynatalizm" autorstwa projektanta okładki Michała Dziadkowca. Obraz to minimalistyczna wersja mitycznego Uroborosa, który lada moment zakończy swój żywot. Obraz powstanie w maksymalnie pięciu egzemplarzach, każdy w innej wersji kolorystycznej.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

(pozostało 5 z 5)

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 400 zł i więcej
Zestaw TOTAL

W skład zestawu wchodzi przedpremierowe wydanie książki z dedykacją autora oraz większość książkowych gadżetów. Oto co znajdziesz w paczce:

1. Książkę w wersji drukowanej z dedykacją autora

2. Ebooka

3. Plakat B2

4. Torbę lub plecak (masz możliwość wyboru)

5. Koszulkę

6. Kubek

Dodatkowo, jeśli będziesz chciał lub chciała, Twoje imię i nazwisko trafi drukiem do książki na oficjalną listę osób wspierających nasz projekt.

Oczywiście otrzymasz od nas również podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis.

W cenę paczki nie wliczyliśmy kosztów wysyłki — tę sprawę ustalisz z nami po zakończeniu zbiórki, wysyłasz jak chcesz i gdzie chcesz! Bezpłatny odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

wybrano 2 razy

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 850 zł i więcej
Kompleksowa pomoc przy wydaniu Twojej książki

Jak wydać książkę? To pytanie spędza sen z powiek licznym autorom, nie tylko tym, stawiającym pierwsze kroki w świecie wydawniczym. Proces ten angażuje bowiem wiele osób i nie akceptuje półśrodków. Od konsultacji po optymalizację procesów wydawniczych — wszelkie wątpliwości rozwieje profesjonalne doradztwo Dariusza Niezgody, redaktora i wydawcy, prezesa Towarzystwa Naukowego im. Stanisława Andreskiego. O nagrodzie premium dowiedz się więcej na https://taksiewydaje.pl/antynatalizm/

Niezmiennie, dodatkowo otrzymasz przedpremierowe wydanie książki wraz z dedykacją autora, podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis. Koszty wysyłki bierzemy na siebie. Odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

(pozostało 3 z 3)

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Wpłać 1000 zł i więcej
Sesja fotograficzna u autora i książka

Mikołaj Starzyński to nie tylko autor i pomysłodawca pozycji o antynatalizmie, lecz również uzdolniony fotograf. Jego zdjęcia zdobiły topowe tytuły polskiego rynku czasopism. Fotografował m.in. Olgę Tokarczuk, Jana Komasę i Remigiusza Mroza. Wyjątkowy próg wsparcia zasługuje na wyjątkową nagrodę — to sesja fotograficzna! Jego zdjęcia oraz więcej informacji o autorze znajdziesz na stronie: www.mikolajstarzynski.pl. Sesja odbędzie się w Warszawie w ustalonym z autorem miejscu i terminie.

Dodatkowo otrzymasz przedpremierowe wydanie książki wraz z dedykacją autora, podziękowania na fanpage'u oraz dostęp do zamkniętej grupy pasjonatów wydawania wartościowych książek. Komplet wlepek z okładkowym symbolem gratis. Koszty wysyłki bierzemy na siebie. Odbiór osobisty możliwy w Krakowie.

rozwiń

(pozostało 2 z 2)

przewidywana dostawa: 20 września, 2020

Nasi użytkownicy założyli

854 268 zrzutek

i zebrali

741 701 003 zł

A ty na co dziś zbierasz?