id: 3k6kjb

NIESPODZIANKA DLA MOJEJ DZIEWCZYNY

NIESPODZIANKA DLA MOJEJ DZIEWCZYNY

26 zł
z 4 500
0%
zakończona
25.12.2018r
2
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 015 710 zrzutek i zebrali 1 063 142 562 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Moja dziewczyna od wielu lat marzy o zostaniu fotografem. Pasję przejęła po tacie, który robił zdjęcia do pras. Chcę zrobić jej niespodziankę [...]

CHCĘ SPEŁNIĆ JEJ MARZENIE

Witam serdecznie, moja dziewczyna z którą jestem od 4 lat, od wielu lat marzy o zostaniu fotografem. Pasję przejęła po tacie, który robił zdjęcia do pras. Odkąd pamięta miała do czynienia z aparatem, niestety przez brak wystarczających środków nie może sobie pozwolić na dobry sprzęt (czyt. aparat lustrzany).

CHCĘ POMÓC SIĘ JEJ ROZWIJAĆ

Nowy sprzęt da jej wiele nowych możliwości takich jak kwalifikowanie się do wielu konkursów fotograficznych, pracę na aktualnym poziomie technologicznym, rozwijanie się.

MÓJ PLAN

Wpadłem na pomysł by założyć zrzutkę i zrobić jej niespodziankę kupując naprawdę dobry jakościowo sprzęt na wiele lat. Niestety nie mam możliwości zarobić na niego sam, ponieważ na co dzień uczęszczam do szkoły i moje ograniczenie czasowe pozwala mi jedynie na pracę w weekendy - co aktualnie robię. Kwota aparatu (Nikon D7200) wraz z dobrym obiektywem i statywem to koszt około 5000zł. Proszę więc osoby, które chciałyby mi pomóc dołożyć się na niespodziankę o wpłatę jakiejkolwiek kwoty! Moim celem jest uzbieranie kwoty do świąt Bożego Narodzenia. Będę bardzo wdzięczny, wierzę w moc internetu :)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

 
Dane ukryte
25 zł
 
Daniel Gałka
1 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!