id: 3kb5ph

Immunoterapia jedyna i ostatnia szansa w walce z wielopostaciowym glejakiem mózgu IV stopnia

Immunoterapia jedyna i ostatnia szansa w walce z wielopostaciowym glejakiem mózgu IV stopnia

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Zrzutka została wyłączona przez organizatora
5 924 zł
z 123 400
4%
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 038 212 zrzutek i zebrali 1 109 603 586 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W lipcu 2018 roku spadła na naszą rodzinę tragiczna wiadomość o chorobie naszej mamy - Glejak wielopostaciowy czwartego stopnia - od tego czasu rozpoczęła się walka o życie Małgorzaty, walka którą musi wygrać dla siebie i dla nas.

Sobek Małgorzata - żona, mama i kochająca babcia dziewięciorga wnucząt. Zawsze pełna energii, uśmiechnięta, gotowa do działania. Zniosła wiele życiowych trudów. Na wszystkie problemy sama potrafiła znaleźć rozwiązanie. Nigdy nie prosiła o pomoc. Aż do teraz... Kiedy to w lipcu 2018 roku zdiagnozowano u niej wielopostaciowego glejaka mózgu o IV stopniu złośliwości. Pomimo takiego scenariusza jakie ułożyło jej życie nie załamała się i walczyła dalej. Poddała się radioterapii połączonej z chemioterapią. Następnie dzielnie zniosła cztery cykle chemioterapii. Jednak jej przeciwnik, z którym się mierzyła nie dawał za wygraną i powrócił w marcu tego roku. W tym też miesiącu została operowana po raz drugi. Po drugiej operacji nie mogła zostać poddana kolejnym naświetlaniom ani kolejnej chemioterapii, gdyż okazała się ona nieskuteczna. Jedyne co jej pozostało w Polsce to czekać. Czekać aż przeciwnik powróci ze zdwojoną siłą. W czasie od operacji starała się prowadzić normalne życie. Cieszyć się rzeczywistością nie załamywać. Glejak jednak wrócił szybko i zmył radość z jej twarzy. Tym razem nie została zakwalifikowana do leczenia. Tu już nie ma czasu nie ma na co czekać. Klinika w Niemczech Medicolonia w Köln zdecydowała się podjąć leczenia mamy. Kwota jaka została określona w otrzymanym kosztorysie jest ogromna. Dlatego prosimy - pomóżcie nam. Jest szansa, ostatnia szansa a czasu coraz mniej.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 237

AM
Anna Milewska
200 zł
OM
Sabina Goździuk
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
GD
Groszek Dobrzany
200 zł
PS
Paulina Semczyszyn
180 zł
CA
Cezary Aneta
150 zł
 
Dane ukryte
150 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
150 zł
KP
Klaudia PŁOŃSKA
125 zł
AM
Ania
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 36

 
2500 znaków