id: 3kxpvd

Pożar zniszczył ich dom - Pomóżmy odbudować ich spokój!

Pożar zniszczył ich dom - Pomóżmy odbudować ich spokój!

Nasi użytkownicy założyli 1 177 593 zrzutki i zebrali 1 230 248 029 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

 • Kochani,


  zachęcam do obejrzenia reportażu na TVP3 z cyklu "Wokół nas" o Gieni i Janku (link dostępny też w sekcji " Przydatne Linki"):


  https://szczecin.tvp.pl/77335135/30524-lawina-dobra-dla-pogorzelcow


  ...i choć wydaje mi się, że tę historię znam w drobnych szczegółach, to ten reportaż o mojej cioci i wujku rozdziera mi serce... 💔


  ‼️Dlatego pomagajmy ‼️

  ❤️❤️❤️

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Drodzy Przyjaciele,


dziś zwracam się do Was z sercem pełnym smutku i troski. Dziś zwracam się do Was z prośbą o pomoc dla mojej ukochanej cioci Gieni i wujka Janka, których dotknęła straszna tragedia.


Ich dom w Grzepnicy (gmina Dobra, powiat policki, województwo zachodniopomorskie), w którym budowali swoje życie przez lata, został dotkliwie uszkodzony w pożarze. Miejsce, które było oazą spokoju. Dom, który przez lata był miejscem pełnym radości, miłości i wspólnych rodzinnych chwil. Miejsce, które z wielkim trudem i poświęceniem budowali przez lata.


To nie tylko dom. To symbol ich trudu, wspólnych marzeń i siły więzi rodzinnej. Przez lata pracowali, oszczędzali, aby móc spokojnie cieszyć się życiem na emeryturze. Teraz, w wyniku pożaru, znaczna część domu uległa zniszczeniu. Garaż, dach, poddasze, wnętrze domu - wszystko wymaga generalnego remontu.


Moja ciocia i wujek zawsze byli sercem społeczności. Angażowali się w życie wsi i gminy z pasją i oddaniem. Zawsze byli tam, gdzie potrzebna była pomoc i wsparcie. Aktywnie uczestniczyli również w akcjach charytatywnych, zawsze gotowi pomóc innym. W ostatnim czasie, mimo swoich własnych zmartwień, przyjęli pod swój dach pieska z interwencji, dając mu dom, nową nadzieję i mmiłość. W pożarze stracili niestety swoich 3 kocich przyjaciół, którym również ofiarowali nie tylko swój dom, ale przede wszystkim swoje serca.


Dlatego teraz, gdy sami potrzebują wsparcia, chciałabym Was prosić o wsparcie finansowe. Każda, nawet najmniejsza, kwota może przyczynić się do odbudowy tego miejsca, które dla nas wszystkich tak wiele znaczy.


Pokażmy, że dobro wraca! Niech nasza solidarność i wsparcie przyniosą ukojenie i nadzieję w tych trudnych chwilach.


Dziękuję z całego serca za Waszą pomoc.

Ania


P.S. Na bieżąco będę aktualizować informacje dotyczące sytuacji.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 460

preloader

Komentarze 9

 
2500 znaków