id: 3mdbf3

Magna Polonia w Syrii

Magna Polonia w Syrii

8 569 zł
z 8 000
107%
zakończona
06.03.2017r
157
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 016 599 zrzutek i zebrali 1 065 224 630 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Szanowni Państwo! Przyjaciele! To chyba najbardziej wymagający projekt w historii naszego czasopisma. Od kilku miesięcy staraliśmy się o możliwość wyjazdu do Syrii naszego redaktora.

Po wielu staraniach udało się! Będziemy mieli możliwość stworzenie reportażu opartego o ekskluzywne materiały filmowe i zdjęciowe, między innymi z Damaszku i Aleppo, oraz wywiady z wysokiej rangi dygnitarzami.

Naszym celem jest niesienie prawdy, a nie jest to dla nas kłopotem ponieważ jesteśmy mediami niezależnymi. O konflikcie który trwa w Syr

TYTUŁ TWOJEGO ZDJĘCIA.

CO PRZEDSTAWIA?ii pisze się bardzo dużo, niewiele jednak w

tym prawdy i obiektywizmu. Chcemy to zmienić, pokazać prawdziwe oblicze tej wojny i tego, komu zależy na destabilizacji tego regionu.

Ponieważ jesteśmy w fazie rozwoju i finansujemy kilka projektów naraz (Czasopismo, portal, youtube, system blogów) nie mamy możliwości w chwili obecnej wygospodarowania całości środków potrzebnych na wyjazd. Dlatego zwracamy się do państwa o wsparcie tego szczytnego celu. Mamy niewiele czasu, ponieważ wyjazd odbędzie się 12 kwietnia, a my musimy wcześniej określić swoją obecność. Dlatego zbiórka potrwa 10 dni Pomóżmy prawdzie ujrzeć światło dzienne.

Chcieliśmy aby materiał z wyjazdu znalazł się w numerze trzecim naszego pisma, którego tytułem przewodnim jest terroryzm i jego źródła finansowania, jednak nie udało nam się domknąć formalności w tym terminie. W związku z tym materiały tekstowe, zdjęciowe i wideo zostaną opublikowane na portalu www.magnapolonia.org

Mamy bardzo mało czasu, dlatego prosimy o udostępnianie naszej akcji. Dziękujemy!

Osoby wspierające zrzutkę zostaną wymienione w napisach końcowych materiału video.

Poniżej kilka opinii na temat inicjatywy:

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 157

 
Dane ukryte
321 zł
 
grandepunto207
321 zł
PB
piotr brodzki
313 zł
 
Dane ukryte
311 zł
 
Dane ukryte
311 zł
AO
Adam Olkowicz
259 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
212 zł
AS
Agnieszka Strachocka
209 zł
AB
Artur Biernasz
209 zł
RA
Robert A. Skórnicki
207 zł
Zobacz więcej

Komentarze 10

 
2500 znaków