id: 3mh4kh

Odbudowa domu po pożarze - Ząbki

Odbudowa domu po pożarze - Ząbki

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
73 337 zł 
z 150 000 zł
48%
zakończona 31.01.2022r
905 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Pomóżmy przywrócić dach nad głową pięcioosobowej rodzinie, której Nowy Rok nie zaczął się szczęśliwie. Dom "znajdował"się w Ząbkach.

4.01.2022 roku około godziny 21:30 rodzina straciła wszystko co posiadała. W jednej chwili znalazła się nie tylko bez dachu nad głową, ale również bez żadnych przedmiotów codziennego użytku. Rodzina jest pięcioosobowa, najmłodszy Janek ma zaledwie 1 rok 5 miesięcy, są dwie dziewczynki w wieku szkolnym. Ania ma 14 lat i Natalka 16 lat. Pożar pojawił się w kuchni, mimo prób ugaszenia przez Emilkę pożaru straty są ogromne. Próba ugaszenia skończyła się poparzeniem oraz hospitalizacją. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Dom jest całkowicie zniszczony, w kuchni nie ma niczego, wszystko jest czarne, doszczętnie spalone. Pokoje nastolatek również uległy całkowitemu zniszczeniu. W pokoju najmłodszego syna również zostało wszystko zniszczone - łóżeczko, zabawki, ubranka. Dramat dotknął również dwie pozostałe rodziny mieszkające na parterze oraz ostatnim piętrze. Ich mieszkania również nadają się do kapitalnego remontu. Rafał jest osobą o wielkim sercu, co przykładem może być fakt założenia przez niego zrzutki pieniężnej w 2017 roku. https://zrzutka.pl/7wjfte

Na swojej drodze napotkał grupę ludzi bezdomnych i postanowił im pomóc. Dzięki jego zaangażowaniu udało się zebrać pieniądze na zakup malutkiego domku. W dniu dzisiejszym nie tylko on, ale cała jego rodzina znalazła się w bardzo trudnej sytuacji. Pomóżmy odbudować ich dom oraz przywrócić im spokój.

Ludzie o wielkim sercu ruszyli na pomoc i póki co rodzina zaopatrzona jest w najpotrzebniejsze rzeczy. Narazie potrzebne są pieniądze,materiały budowlane i ręce do pracy w odbudowie domu.

Link do artykułu http://wwl112.pl/zabki-pomozmy-rodzinie-z-dziecmi-w-pozarze-domu-stracili-wszystko-trwa-zbiorka/

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 905

 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
BP
Bartosz Pankiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
MS
Mateusz
2 zł
KT
krystyna tomczak
ukryta
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków

Lokalizacja

Torfowa 22A, 05-091

Ząbki, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

852 196 zrzutek

i zebrali

737 402 284 zł

A ty na co dziś zbierasz?