id: 3n59k2

Organizacja marszu STOP NOP!

Organizacja marszu STOP NOP!

Zrzutka została zablokowana przez serwis zrzutka.pl
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 155 347 zrzutek i zebrali 1 199 704 799 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wesprzyj organizację protestu przeciw przymusowi szczepień. Odbędzie się 3 czerwca 2017 r. w Warszawie. O godz. 12:00 spotykamy się pod siedzibą Ministerstwa Zdrowia przy ul. Miodowej 15, skąd ulicami stolicy ruszy nasz marsz.

Dlaczego protest?

Bardzo źle dzieje się w Polsce. Cenzura i terror wobec rodzin oraz lekarzy, którzy stanęli w obronie prawdy bardzo się nasiliły. Za petycję STOP NOP, która miała to powstrzymać jedna z nas trafiła do sądu. Przeciwko lekarzom, którzy mają odwagę mówić prawdę o szczepieniach, toczą się sprawy w sądach lekarskich.

Rodziny, często już ciężko doświadczone przez powikłania szczepień, są karane dotkliwymi grzywnami, grozi im się odebraniem dzieci i wyrzuca z przychodni publicznych. Coraz częściej w domu nachodzi je policja lub pracownicy opieki społecznej czy sanepidu. W innych państwach utrudnia się dzieciom dostęp do szkół i przedszkoli.

W mediach trwają fałszywe epidemie na zamówienie przemysłu farmaceutycznego, gdzie kilka zachorowań urasta do miana zabójczej pandemii. Tymczasem prawdziwą epidemią są choroby przewlekłe na które cierpi w Polsce już co czwarte dziecko. Intensywnie immunizowane niemowlęta ponad 300 tysięcy razy w ciągu roku trafiają do szpitala. Wiele z nich tuż po podaniu obowiązkowych szczepionek. Niepożądane odczyny poszczepienne nie trafiają jednak do urzędowych statystyk. Nikt nie liczy jakie koszty mentalne i ekonomiczne ponoszą poszkodowane rodziny… Nie ma funduszu odszkodowań.

Dlatego przyszedł czas, aby solidarnie powiedzieć DOŚĆ! Po raz pierwszy mamy szansę zrobić to w jednym czasie w wielu państwach.

Razem! 3 czerwca 2017 roku!

Wesprzyj nas darowizną na organizację protestu!

Zbieramy fundusze na m.in.

- plakaty i bannery

- koszulki, parasole i balony

- nagłośnienie

- reklamę protestu

Dziękujemy za pomoc!

JEST RYZYKO MUSI BYĆ WYBÓR!

_____________________________________________________

11.06.2017 NA CO PRZEZNACZYLIŚMY PIENIĄDZE?

- mobilna kampania reklamowa na ulicach Warszawy

- plakaty i bannery

- koszulki, parasole i balony

- nagłośnienie

- i inne.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 321

preloader

Komentarze 30

 
2500 znaków