koniec za 226 dni ID: 3ngnjj

Remont siedziby Fundacji eFkropka i biura Kongresu Zdrowia Psychicznego

Zebrano 1 232 zł
z kwoty 15 000 zł

8 %

WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


Fundacja eFkropka pozyskała lokal na korzystnych warunkach najmu, w którym dalej chcemy rozwijać działalność Fundacji. Niestety nasza pierwsza siedziba wymaga pilnego remontu. Wymiana podłogi, wygładzenie i pomalowanie ścian, zabezpieczenie instalacji, remont schodów – to prace, które musimy wykonać priorytetowo.


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Kim jesteśmy?

Fundacja eFkropka powstała z inicjatywy osób zawodowo zajmujących się leczeniem ludzi chorujących psychicznie i pracą terapeutyczną na ich rzecz, a w działania fundacji włączają się osoby po kryzysach zdrowia psychicznego, tzw. Eksperci Przez Doświadczenie. Obecnie zarówno w Radzie Fundacji, jak i jej Zarządzie zasiadają osoby z doświadczeniem kryzysów psychicznych.

Jak działamy?

 

Jako fundacja chcemy przełamywać tabu na temat kryzysów emocjonalnych. Główną misją Fundacji jest zapobieganie izolacji osób po kryzysie zdrowia psychicznego, przeciwdziałanie ich stygmatyzacji i przełamywanie stereotypów związanych z chorobami psychicznymi. Fundacja jest organizatorem Kongresu Zdrowia Psychicznego, a lokal jest również siedzibą biura Kongresu.

Na co zbieramy?

Dzięki naszym staraniom udało się pozyskać lokal, na korzystnych warunkach najmu, w którym dalej chcemy rozwijać działalność Fundacji. Niestety nasza pierwsza siedziba wymaga pilnego remontu. W chwili obecnej nie możemy wykorzystać jej potencjału w 100%. Wymiana podłogi, wygładzenie i pomalowanie ścian, zabezpieczenie instalacji, remont schodów – to prace, które musimy wykonać priorytetowo.

Co już zrobiliśmy?

Dzięki naszym wolontariuszom udało nam się usunąć już zbędną zabudowę, wynieść gruz, posprzątać lokal. Z kolei, dzięki życzliwości ofiarodawców otrzymaliśmy podstawowe, wysłużone już  wyposażenie, takie jak: meble, krzesła, telewizor, małe agd.

Niestety nie wszystkie prace jesteśmy w stanie wykonać we własnym zakresie.  

Jakie będzie przeznaczenie lokalu?

W lokalu odbywać się będą m.in. nasze warsztaty, spotkania Edukatorów i wolontariuszy, seminarium o psychozie, grupa integracyjna, grupy wsparcia. Będzie się mieścić tutaj również biuro fundacji i biuro Kongresu Zdrowia Psychicznego. Chcemy stworzyć miejsce przyjazne osobom po kryzysie psychicznym.

Dlaczego zrzutka?

Probowaliśmy zdobyć środki z różnych źródełm m.in. z Urzędu m.st. Warszawy, niestety, póki co nieskutecznie. Fundacja eFkropka nie ma stałego źródła finansowania, dlatego uzbieranie funduszy na remont oraz dalsze prowadzenie działań statutowych jest dla nas w tym momencie niemożliwe. Dlatego prosimy Państwa o wsparcie finansowe.


Fundacja eFkropka

 #stoppsychofobii

KRS: 0000382481

Indywidualny numer konta zrzutki do wpłat na poczcie:

56 1750 1312 6886 6163 2377 9728

Galeria

W takim stanie był lokal,

który otrzymaliśmy...

Tak pracowaliśmy
Rezultaty naszej pracyOrganizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Użytkownik anonimowy
100 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia :)

Ś
790 zł
Świetlica Gołkowska
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
90 zł
Dane ukryte
Użytkownik niezarejestrowany
72 zł
Użytkownik niezarejestrowany
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
5 zł
Dane ukryte
NS
ukryta
Natalia SOsna

Pierwsza wpłata

Użytkownik niezarejestrowany
72 zł
Użytkownik niezarejestrowany

Najwyższa wpłata

Ś
790 zł
Świetlica Gołkowska
Nasi użytkownicy założyli

307 102 zrzutki

Pomóż zebrać 15 000 zł dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

0
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.