id: 3nsnww

Przybij piątkę asystującemu Presto

Przybij piątkę asystującemu Presto

Nasi użytkownicy założyli 1 180 950 zrzutek i zebrali 1 234 986 387 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Prestige jest 8-letnim psim asystentem, który od kilku lat na co dzień jest wsparciem i merdającym towarzyszem dla Kamila. Presto ma poważny problem z kolanem i tym razem to on liczy na nasze wsparcie w powrocie do formy.

PRESTIGE- ASYSTENT I PRZYJACIEL

Presto to flacik wyszkolony przez Fundację DOGIQ przy wsparciu Grupy Kapitałowej VECTRA na psa asystującego osobie z niepełnosprawnością ruchu. Presto towarzyszy Kamilowi już kilka lat i pomaga mu m.in. w podawaniu wózka, ściąganiu bluzy czy otwieraniu drzwi. Chłopaki tworzą zgrany duet, lecz teraz wspólnie muszą zawalczyć o zdrowie Prestige'a.

Presto potrzebuje pomocy w wyleczeniu stawu kolanowego

W ubiegłym roku dzięki Waszemu wsparciu Prestige przeszedł terapię ORTHOKINE VET IRAP na stawy biodrowe, co złagodziło ból i stan zapalny spowodowane zwyrodnieniami. Dziś lekarze potwierdzają, że stawy biodrowe Prestiego są w fantastycznym stanie! :-) Niestety... kilka miesięcy temu odezwało się u Prestige'a kolano. Pojawił się ból, który wyłącza Prestiego i z aktywnych zabaw, i z codziennej pracy, a to właśnie sprawia mu największą radość.Przeprowadzono badanie RTG, które wykazało duże zwyrodnienie w stawie kolanowym. Pobrano także maź stawową, której, jak się okazało, praktycznie nie ma. Dwie konsultacje ortopedyczne potwierdziły diagnozę i zalecenia. Prestige'owi został podany kwas hialuronowy i blokada bezpośrednio do stawu. Zabieg musi zostać powtórzony i nasz psi asystent potrzebuje także terapii IRAP, żeby jego kolano działało z powrotem bez zarzutu, a Presto mógł wrócić do szaleństw i asystenckich obowiązków.Koszt leczenia to 2000 zł. Grupa Kapitałowa Vectra przekazała na terapię Presto 500 zł - dziękujemy! Potrzeba jeszcze 1500 zł, żeby postawić naszego flacika na zdrowe łapy.

Pomóż Prestige'owi wrócić do formy

Wasze wsparcie jest niezbędne, żeby Presto jak najszybciej wrócił do zdrowia i pełni sił. Już raz mógł liczyć na Waszą nieocenioną pomoc, więc i tym razem zwracamy się do Was z prośbą o włączenie się w akcję na leczenie Prestiego. Dzięki dwóm prostym krokom możesz pomóc dzielnemu flacikowi:- wpłać co najmniej 5 zł na leczenie psiego asystenta,- udostępnij informację o akcji na swoim facebookowym profilu.

Wspólnie możemy pomóc asystującemu Presto jak najszybciej wrócić do formy i pozwolić mu dalej pełnić odpowiedzialną rolę psa asystującego oraz cieszyć się psimi aktywnościami. Przybij piątkę i wesprzyj leczenie Prestige'a!

DOŁĄCZ DO AKCJI

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 64

KR
Katarzyna Róg
200 zł
RA
Radek
200 zł
KP
Kacper Paprocki
100 zł
EK
Eliza Karkut
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
NG
Nati
AS
Aleksandra Skotak
50 zł
MT
Marta Tarnawska
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
TR
Teresa Rogala
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 8

 
2500 znaków