id: 3nuufh

Stworzenie Profesjonalnego Kursu montażu w ADOBE PREMIERE PRO

Stworzenie Profesjonalnego Kursu montażu w ADOBE PREMIERE PRO

Nasi użytkownicy założyli 915 534 zrzutki i zebrali 881 073 840 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Z uwagi na fakt, iż nie otrzymujecie maili ze zrzutki, wysłałem do każdego wpłacającego wiadomość e-mail (z mojej poczty) z informacją o adresie playlisty z kursem. Sprawdźcie także skrzynki SPAM. Wasze serwery odpowiedziały poprawnym przyjęciem wiadomości (wysyłałem z potwierdzeniem dostarczenia).


  Korzystając z okazji, chciałbym Was również bardzo przeprosić, za nawalenie w temacie terminu realizacji tego kursu. Obecnie co 2, 3 dni pojawiają się materiały video o czym również informuje w specjalnym poście na swoim FB/PawelKarpnskiLive.


  Wybaczcie...

  zapraszam do oglądania video i nauki.


  pozdr.

  Paweł

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Cześć nazywam się Paweł!


Być może kojarzysz mnie z social mediów z projektu #filmowaniejestproste lub uczestniczyłeś w jednym z moich szkoleń stacjonarnych lub w sieci Internet. Jeśli nie, na początku opowiem Ci w kilku zdaniach coś o sobie.


Od prawie 30 lat jestem związany z realizacją form video (z małymi przerwami, ale jak to bywa w młodzieńczym wieku były ważniejsze sprawy niż zabawa kamerą i tworzenie filmów). Moje pierwsze montaże odbywały się na kliszy, później na magnetowidach i komputerach. Teraz wszystko jest prostsze i wystarczy średniej klasy komputer, program do montażu, wiedza i kreatywność. Od 10 lat uczę tematyki filmowania i montażu, zatem w zebraniu wiedzy Ci pomogę. Jestem także bardzo aktywny w branży Foto-Video - prowadzę warsztaty, uczestniczę w spotkaniach, tworzę recenzje sprzętu foto-video oraz w sieci Internet. Wyróżniło mnie również kilka światowych marek, których jestem ambasadorem. Jeśli chcesz się dowiedzieć o mnie więcej wystarczy, że wpiszesz #FilmowanieJestProste i z pewnością odnajdziesz setki moich wpisów, porad, testów i recenzji na różnych platformach social mediów.


O PROJEKCIE


Jak już wiesz, mam ogromną praktykę i duży zasób wiedzy zgromadzony przez lata. Chciałbym się teraz nią podzielić z innymi, tworząc ze środków społecznościowych jeden z najlepszych kursów montażu w ADOBE PREMIERE PRO. Planowany kurs nie będzie jednym z tych, które dają tylko "przedsmak wiedzy" - w moim kursie przeprowadzę każdego uczestnika przez pełny proces pracy w edycji i montażu w Premiere Pro, włącznie z udźwiękowieniem, kolor korekcją, pracy z Klientem i innymi ważnymi elementami w postprodukcji każdego filmu.


Kurs z pewnością będzie zawierał wiele przykładów i również innych elementów związanych z samą edukacją poprawnego "klejenia filmu".


Pełny Program kursu opublikowany będzie po zebraniu podstawowych środków na jego stworzenie, jak również zostanie uruchomiona produkcja tego kursu.


Zobacz także moje poradniki o Premiere Pro. Jak zauważysz staram się wypełniać temat prawie w maksymalnym stopniu.


Pierwsza godzinna lekcja (obecnie nie publikowana na Youtube)oraz porada dotycząca skrótów klawiszowych)Do czego posłużą pieniądze ze zrzutki?


Potraktuj to jako przedsprzedaż kursu, bo w ramach tej wpłaty otrzymasz do niego dostęp bezpłatnie. Ale tak na prawdę ze środków zostanie zakupiona część sprzętu do realizacji kolejnego szkoleniowego projektu oraz na pozyskanie czasu niezbędnego na tworzenie tego profesjonalnego kursu o montażu w Premiere Pro.


Jeśli masz jakieś pytania - znajdź mnie na Facebook i wyślij wiadomość.


Zobacz, jaka nagroda czeka cię za Twoje wsparcie:

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
Natychmiastowy dostęp do mojego płatnego kursu: Color Grading & Color Correction w Adobe Premiere Pro

Wpłacając cegiełkę na stworzenie profesjonalnego kursu montażu w Adobe Premiere Pro (do którego otrzymasz również dostęp po jego stworzeniu) zyskasz także:Natyc...

od 30 zł

Kupione 118

Zakończona

Wpłaty 129

preloader

Komentarze 27

 
2500 znaków
 • Paweł Karpiński

  Przed chwilą zakończyłem wysyłkę e-maili z linkiem do playlisty do wszystkich uczestników zrzutki (z mojego e-mail). Proszę sprawdźcie skrzynki mailowe. Na Moim profilu FB/PawelKarpinskiLive jest tez post, w którym informuję o postępach i kolejnych uploudach na playlistę. Wybaczcie, że tak mocno spierdzieliłem temat, że poczuliście sie oszukani. Przepraszam. U mnie już wszystko wróciło do normalności i co 2 -3 dni pojawi się duży materiał na playliście. Obecnie jest już co oglądać i czego się uczyć. Zapraszam..

 • Rafał Siuda

  Twierdzę że ta zrzutka to była wielka ściema, zostaliśmy oszukani i nabici w butelkę. Paweł Karpiński jest wielce niesłowny a nawet bym powiedział że oszustem. Najpierw grał na zwłokę, pisał że już za chwilę, już za moment będzie kurs gotowy, że już jest tylko musi zrobić poprawki. To znów ma problemy z portalem zrzutka, po drodze spotkały go inne kataklizmy i nie miał czasu itd. Jakiś czas temu gdy pisałem do niego wiadomość na priv to chociaż odpisywał, że już niedługo, nawet chwalił moje sugestie. Teraz od prawie miesiąca nic nie odpisuje a nawet nie otwiera moich wiadomości. Śmiem twierdzić że kurs Adobe Premiere w ogóle nie powstał a Paweł Karpiński nas OSZUKAŁ i naciągnął na zrzutkę! Teraz się z nas śmieje bo ponad 5 tyś dostał za free.

 • Adam Nosiński

  i dalej cisza?

 • Rafał Siuda

  Ja się zastanawiam czy ten kurs w ogóle powstał bo pierwotny termin był w maju 2021 i do chwili obecnet tylko mydlenie oczu typu - "już za chwilę będzie, już za momencik, kurs już jest tylko jeszcze poprawki," itp. Pawle - krótka piłka - kurs jest czy go nie ma!

 • Łukasz Ratajczyk

  Miałem właśnie napisać dyskretną wiadomość w tej sprawie, ale widzę że tu już niezła burza. Także nie mam dostępu, ale nie pali się - mam nadzieje, że sytuacja się wkrótce wyjaśni.