id: 3p8c5w

Pomoc dla pani Basi

Pomoc dla pani Basi

6 500 zł 
z 10 000 zł
65%
28 dni do końca
137 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności17

 • Hej, dzięki ostatnim wpłatom udało się zebrać 850zł które dzisiaj przekażę pani Basi. Dziękuję wszystkim. 
  Czytaj więcej
 • Hej, w ostatnim czasie zbiórkę wspomogło kilka osób którym bardzo serdecznie chcę podziękować za wpłaty. Okres zimowy to zawsze większe wydatki, więc każda złotówka jest na wagę złota. Dziękuję wszystkim i zachęcam do podania zbiórki dalej.
  Czytaj więcej
 • Hej, w dalszym ciągu bardzo wszystkich proszę o wsparcie w mojej sprawie. 
  Czytaj więcej
 • Hej.. Z okazji nowego roku i ze względu na fakt że środki do tej pory zebranie powoli się kończą, postanowiłem aktywować zbiórkę ponownie i spróbować pomóc. Dla tych którzy są ciekawi jak wygląda sytuacja,... pani Basia czuje się dobrze, jednak jej stan nie pozwala na jakąkolwiek pracę zarobkową. Środki które uzbierałem do tej pory w (dużym uproszczeniu) zostały wydane na:
  Opłata zaległych rachunków za prąd oraz bieżącego rachunku do lutego - 1700zl, węgiel, drewno 1450zł.
  Lekarze (protetyk, specjaliści) 1100zł. Rachunki za telefon - 200z, ł reszta na codzienne potrzeby. Jeśli ktoś ma możliwość i chciałby jeszcze raz pomóc, zachęcam i dziękuję. 
  Czytaj więcej
 • Kochani, Pani Basia jest już po drugiej chemioterapii, czeka na następną. Zmieniły się priorytety, wszystkie zebrane do tej pory pieniądze zostały przekazane już pani Basi, niestety bardzo duża część zbiórki - prawie 1700zł - pójdzie na opłacenie zaległych rachunków za prąd, reszta na bieżące potrzeby. Dlatego jeszcze mocniej proszę o wpłaty, każdy grosz jest teraz potrzebny. 
  Czytaj więcej
 • Dwa tygodnie do końca zbiórki, zebrane 50% założonej kwoty, co i tak jest w moim odczuciu ogramonym sukcesem i gigantyczną pomocą dla pani Basi. Z tego miejsca dziękuję wszystkim za pomoc!
  Czytaj więcej
 • Hej dobre ludziska. Grudzień za niedługo pojawi się na kalendarzu i będzie to czas zakończenia zrzutki, dlatego serdecznie namawiam żeby jeszcze w tym ostatnim okresie dorzucić ile można na ważny cel. Chłodne wieczory i noce więc w  dniu wczorajszym wypłaciłem kwotę 500zł z dostępnych na zrzutce środków i przeznaczyłem je na zakup węgla na zimę dla pani Basi. Jak zabraknie - dokupimy. Dziękujemy za ciepełko. 
  Czytaj więcej
 • Kochani, moja zrzutka pojawiła się wczoraj w materiale dużego polskiego kanału na YouTube.. No to już wiemy skąd taka duża wpłata... Dziękujemy. image
  Czytaj więcej
 • imageKochani, zebraliśmy już 4000 na pomoc... W ważnej sprawie!.. Ja Wam wszystkim dziękuję a Kuba jak widać dopinguje do dalszej pomocy. Dziękujemy. 
  Czytaj więcej
 • Hej, w dniu dzisiejszym pani Basia została poinformowana o zbiórce, dziękuje wszystkim dobrym ludziom którzy do tej pory zdecydowali się pomóc. Pomagajmy. 
  Czytaj więcej
 • Hej dobroczyńcy, mamy już prawie 30% kwoty która jest do zebrania.. Z mojego punktu widzenia to już bardzo duży sukces. Ale mam nadzieję że to nie koniec i że do grudnia damy radę...razem.. powiększyć skalę naszej pomocy. Liczę na Waszą pomoc. Udostępniajcie, pomagajcie. Dzięki. 
  Czytaj więcej
 • Hej dobre ludziska, bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy wczoraj zdecydowali się odpowiedzieć na mój apel i pomogli w ważnej sprawie! Dzięki temu przez ostatnie 12h udało się zebrać i powiększyć zebraną kwotę o ponad 400zł!    ..Jesteście super! 
  Czytaj więcej
 • Hej, po raz kolejny dziękuję Wam za pomoc i wsparcie. Ponieważ moje zasięgi są raczej skromne, namawiam i proszę o pomoc w dotarciu do jak największej ilości dobrych ludzi. Udostępniajcie.
  Czytaj więcej
 • Hej dobrzy ludzie.
  14 sierpnia, mamy prawie 15% kwoty którą chcę zebrać. 3 miesiące do końca zbiórki. Cały czas bardzo zachęcam i proszę Was o pomoc. Wiadomo.. nikogo zmuszać nie wolno, nie wolno również zbyt nachalnie namawiać...dlatego nie zmuszam, nachalnie nie namawiam... Proszę. Jeśli nawet nie chcesz wpłacić, nie możesz wpłacić.. udostępnij u siebie. To przecież nic nie kosztuje.


  Czytaj więcej
 • Hej, mamy pierwszego tyśka. Dziękuję wszystkim ktòrzy do tej pory zdecydowali się pomóc, mam nadzieję że wszystkie osoby które wiedzą o zbiórce i jeszcze nie dokonały wpłaty zdecydują się dorzucić chociaż minimalną kwotę. .. to naprawdę nie dużo a może zrobić dużo dobrego....zachęcamy i prosimy Was o pomoc.... w ważnej sprawie.
  Mateusz i Kubaimage
  Czytaj więcej
 • Hej, zachęcam do pomocy, udostępniania znajomym i dziękuję wszystkim za wpłaty. 
  Czytaj więcej
 • Dziękuję wszystkim którzy do tej pory dorzucili się do zbiórki, minęło 12h od rozpoczęcia zbiórki, mamy 300zł, nie jest źle, ale może być lepiej. Udostępniajcie zbiórkę u siebie, wysyłajcie, zachęcajcie i pomagajcie. 
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Hej dobre ludziska.. cel zrzutki to zorganizowanie pomocy, zebranie środków na poprawę warunków życia starszej osobie w potrzebie - pani Barbarze. 


Pani Basia straciła męża, niestety od tego czasu jej sytuacja finansowa bardzo się pogorszyła. Jest osobą starszą która opiekuje się osobami chorymi w hospicjach oraz domach prywatnych żeby zapewnić sobie środki do życia. Pieniądze które chcę zebrać głównie zostaną ulokowane w remont mieszkania pani Basi którego przez lata zaniedbań i skromny miesięczny budżet  stan pozostawia wiele do życzenia. W planach jest również zakup sprzętów AGD. Jeśli nie uda się zebrać zaplanowanej kwoty, pani Basia otrzyma całą zebraną gotówkę "do ręki". Mam nadzieję że wspólnymi siłami uda się osiągnąć założony cel do grudnia i zakończyć ten trudny dla Pani Basi rok dobrą nowiną. 20 października pani Basia została poinformowana o zrzutce, podpisała potrzebne dokumenty więc pora działać!.. Z góry dziękuję za wszystkie wpłaty, w razie pytań jestem do dyspozycji i z góry dziękuję z całego serca za każdą pomoc. 

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 137

 
Dane ukryte
700 zł
EZ
Elżbieta Zielska
200 zł
IK
Iza K
200 zł
 
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 4

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

774 618 zrzutek

i zebrali

574 363 332 zł

A ty na co dziś zbierasz?