id: 3r2xdf

Odbudowa domu 6-osobowej rodziny po pożarze

Odbudowa domu 6-osobowej rodziny po pożarze

Nasi użytkownicy założyli 1 152 268 zrzutek i zebrali 1 197 516 611 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

W jednej chwili straciliśmy wszystko! Potrzebna pomoc w odbudowaniu dachu nad głową naszej 6-osobowej rodzinie Śleszyńskich. W godzinę pożar zniszczył cały dorobek naszego życia: Łukasza i Anny Śleszyńskich – rodziców 3-letniego Franka, 6-letniej Anity i 7-letniego Aleksandra.


Żywioł pozbawił dachu nad głową również naszą mamę - 68-letnią Jadwigę, babcię trójki wspaniałych dzieci. Pomimo szybkiej i profesjonalnej akcji gaśniczej drewniany dom w Kiermusach (gmina Tykocin, pow. białostocki, podlaskie) nie miał szans w starciu z pożarem. Ogień zabrał wszystko, na co rodzina pracowała latami.


Zarzewiem było zwarcie na poddaszu, które błyskawicznie rozprzestrzeniło się na cały nasz dom. Spłonęła konstrukcja dachu i stropu, uszkodzenia są na tyle poważne, że nie można wyremontować budynku – trzeba odbudować go na nowo. Stary, drewniany dom był bezpiecznym azylem naszej rodziny, w tym dzieci wkraczającym z edukację. Cieszymy się, że ostał się najcenniejszy dar, czyli życie. Jednak, aby zacząć wszystko na nowo, potrzebna jest pomoc.


Prosimy o pomoc. Nasza rodzina prowadząca średnie gospodarstwo rolne nie poradzi sobie sama z tak dużym ciężarem. Wierzymy, że dzięki ludziom dobrej woli razem odbudujemy nasz dom – dom Franka, Anity, Olka, Łukasza, Anny i Jadwigi!ofdbd3d1cd13295a.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 361

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków
  • GJ
    Grzegorz

    Ku pokrzepieniu serc w tak trudnym momencie jak pożar własnego domu.

    1 000 zł