id: 3rfwsv

Szwagier ma 40-ste urodziny !

Szwagier ma 40-ste urodziny !

 
Krzysztof Frąckowiak

Opis zrzutki

Zaczynamy po raz czwarty akcję :)


"Szwagier ma urodziny "


Opis zbiórki jest taki sam jak od czterech lat :)

Przeczytaj do końca! 


Pomyślałem by w moje urodziny zamiast prezentu dla siebie dać prezent innym.


24 stycznia mam 40 urodziny.


Zatem mój pomysł jest taki.


Zamiast wódki, wina, piwa które bardzo lubię i z takich prezentów to ja się cieszę, wpłać złotówki na konto zbiórki.


Wpłać nawet 1zł, pomożemy wspólnie.

Zebraną kwotę wpłacę na szczytny cel. 

Jaki??

Dowiesz się o tym 25 stycznia (jutro), bo wtedy zakończę akcję ;) całą kwotę wpłacę na wybrany przez siebie cel pomagając innym.

Zrobię osobny post w tym celu.


Pamiętaj wpłacając nawet kwotę 1zł zrobisz mi przyjemność a jednocześnie pomożesz innym. Nie chodzi o miliony, choć fajnie by milion się zebrał ;) 

Zatem proszę udostępnij linka i wpłać grosika jeśli możesz.


Trzy lata temu zebraliśmy 290zł :)

Pieniądze zostały wpłacone na:

Krakowskie Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera

Rok temu zebraliśmy 432zł :)

Pieniądze zostały wpłacone na zbiórkę pt. "Na chleb"

Jak będzie w tym roku?


Indywidualny numer konta bankowego zrzutki do wpłat w banku, internet na poczcie:

19 1750 1312 6884 7247 4776 5762

Odbiorca przelewu: zrzutka.pl

Tytuł przelewu: urodziny :)


Zapraszam na moją stronę z pomocą 

www.facebook.pl/czynimydobro



Komentarze 1

 
2500 znaków
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez