Szwagier ma 40-ste urodziny !
Szwagier ma 40-ste urodziny !
Opis zrzutki
Zaczynamy po raz czwarty akcję :)
"Szwagier ma urodziny "
Opis zbiórki jest taki sam jak od czterech lat :)
Przeczytaj do końca!
Pomyślałem by w moje urodziny zamiast prezentu dla siebie dać prezent innym.
24 stycznia mam 40 urodziny.
Zatem mój pomysł jest taki.
Zamiast wódki, wina, piwa które bardzo lubię i z takich prezentów to ja się cieszę, wpłać złotówki na konto zbiórki.
Wpłać nawet 1zł, pomożemy wspólnie.
Zebraną kwotę wpłacę na szczytny cel.
Jaki??
Dowiesz się o tym 25 stycznia (jutro), bo wtedy zakończę akcję ;) całą kwotę wpłacę na wybrany przez siebie cel pomagając innym.
Zrobię osobny post w tym celu.
Pamiętaj wpłacając nawet kwotę 1zł zrobisz mi przyjemność a jednocześnie pomożesz innym. Nie chodzi o miliony, choć fajnie by milion się zebrał ;)
Zatem proszę udostępnij linka i wpłać grosika jeśli możesz.
Trzy lata temu zebraliśmy 290zł :)
Pieniądze zostały wpłacone na:
Krakowskie Hospicjum dla Dzieci imienia księdza Józefa Tischnera
Rok temu zebraliśmy 432zł :)
Pieniądze zostały wpłacone na zbiórkę pt. "Na chleb"
Jak będzie w tym roku?
Indywidualny numer konta bankowego zrzutki do wpłat w banku, internet na poczcie:
19 1750 1312 6884 7247 4776 5762
Odbiorca przelewu: zrzutka.pl
Tytuł przelewu: urodziny :)
Zapraszam na moją stronę z pomocą
Wszystkiego najlepszego dla Solenizanta od Solenizantki :-)