Pierwsza Polka na #Badwater135 w USA, najtrudniejszym ultramaratonie na Świecie. Zakończona 20.06.2019r ID: 3s7z5c

Pierwsza Polka na #Badwater135 w USA, najtrudniejszym ultramaratonie na Świecie.

Zebrano 26 394 zł
z kwoty 25 000 zł

105 %

100 %
WPŁAĆ

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 106
udostępnień

Krótki opis zrzutki (tylko tekst)


BADWATER 135 to według wielu opinii najcięższy bieg na świecie. Rozgrywany jest na dystansie 217 km (135 mil) w lipcu, w najgorętszym miejscu na ziemi  –Dolinie Śmierci w Kalifornii (USA). To właśnie tam odnotowano rekord najwyższej temperatury w cieniu +56,7 C na świecie. 
Poza morderczą walką z temperaturą i dystansem, zawodnicy wspinają się z poziomu największej depresji Ameryki Północnej (-85 m poniżej poziomu morza),  na wysokość podnóża (2533 m n.p.m) największego szczytu w Stanach Zjednoczonych  –  Mount Withney (4421 m n.p.m.). Sumarycznie jest do pokonania 4450 metrów przewyższenia w pionie.
Co roku startuje tu elitarna setka biegaczy, wyselekcjonowana przez komisję z grona setek zgłaszających się do rywalizacji. W dotychczasowej 36-letniej historii biegu ukończyło go zaledwie sześciu Polaków. 
W tym roku podejmę się wyzwania by zostać PIERWSZĄ POLKĄ, która w ukończy ten ekstremalny ultramaraton. 


Opis zrzutki (tutaj oprócz tekstu dodasz też zdjęcia - użyj edytora po lewej stronie)

Kilka słów o mnie: 

Urodziłam się i wychowałam w Rzeszowie. Wykształcenie wyższe i tytuł doktora nauk biologicznych zdobyłam na Wydziale Biologii i Hodowli Zwierząt na Uniwersytecie Lubelskim. Ukończyłam również studia podyplomowe zdobywając tytuł trenera jeździectwa II stopnia. Już w trakcie studiów rozpoczęłam pracę szkoląc i trenując konie, by po latach biegania zająć się również opieką trenerską biegaczy.  Biegami zainteresowałam się w 2008 roku, a od 2013 startuję w ultramaratonach (biegi dłuższe niż 42 km 195 m). 

Moje największe osiągnięcia to:

 • Nieoficjalny rekord świata w biegu 48 h w Atenach (Grecja) w 2018 r. – 401 km oraz zwycięstwo w kategorii Open
 • Rekord świata w biegu 24 h podczas Mistrzostw Świata w Belfaście (Irlandia) w 2017 r. – 259,991 km oraz  I miejsce indywidualnie, I miejsce drużynowo i rekord świata w biegu 24 h drużynowy oraz I miejsce Mistrzostw Świata Masters
 • I miejsce Open i rekord Polski w biegu na dystansie 100 mil, 14h 58min 15s, 2018/2019 Niemcy  
 • Rekord Polski kobiet w biegu 12 h w Rudzie Śląskiej w 2018 r. (140,323km) i I miejsce w kategorii kobiet
 • I miejsce indywidualnie Mistrzostwa Europy w biegu 24 h w Timisoarze (Rumunia) w 2018 r. oraz I miejsce drużynowo 
 • Tytuł najlepszej ultramaratonki na świecie w 2017 r. przyznany przez IAU Światowa Organizacja Ultramaratonów
 • I miejsce w kategorii kobiet w Spartatlonie 246 km z Aten do Sparty i rekord trasy kobiet 24h 48min 18s, 6 miejsce Open
 • I miejsce w drużynowych Mistrzostwach Polski OCR Elite 2018  
 • I miejsce indywidualnie Mistrzostw Europy w biegu 24 h w Albi (Francja) w 2016 r. oraz II miejsce drużynowo oraz drużynowy rekord Polski kobiet – 701,429 km 
 • II miejsce indywidulanie Mistrzostwa Europy w biegu 24 h w Turynie (Włochy) w 2015 r., II miejsce drużynowo 
 • II miejsce drużynowo w Mistrzostwach Świata  w biegu 24 h w Turynie (Włochy) w 2015 r. i V miejsce indywidualnie
 • I miejsce w kategorii kobiet IronRun podczas Festiwalu Biegów Górskich w Krynicy Zdroju (9 biegów podczas 3 dni, w sumie około 140 km w tym 64km  i około 6000+/-)
 • Złote medale Mistrzostw Polski w biegu 24 h w latach 2014, 2015, 2018, a w latach 2016 i 2017 jednocześnie zwycięstwo w kategorii open
 • Srebrny medal Mistrzostw Polski w biegu 24 h podczas debiutu w roku 2013
 • I miejsce open i rekord Polski w biegu 6 h w Prambachkirchen w Austrii
 • I miejsce open i rekord Polski na 100 km (8h 00min 56min) w Deventer w Holandii


MÓJ TEAM 

Każdy zawodnik musi posiadać własny samochód z ekipą serwisową, złożoną maksymalnie z 4 osób. Rolą serwisu jest dbanie na wszelki możliwy sposób o zawodnika, przed startem, na trasie i po zawodach. 

Peter Podbielski 

Rola: szef ekipy supporterskiej, kierowca, fizjoterapeuta

Mieszka w USA od 1992 roku, a w gorącej Arizonie od ponad 12 lat. Jest fizjoterapeutą z tytułem doktora po ukończeniu studiów  w New York Institute of Technology  w Nowym Jorku. Prowadzi swoją klinikę w Phoenix specjalizującą się w fizjoterapii I terapii manualnej ”myofascial release”.  Praca i pomoc innym jest jego pasją. Jest odpowiedzialny za strategiczne przygotowania do biegu w pustynnym klimacie, logistykę i komunikację z organizatorem oraz zapewnienie najlepszych warunkow do treningu  dla mnie.  

Jego najwiekszym sukcesem w życiu jest rodzina (żona Ania, dzieci: Ola, Adam i Daniel). Rodzinne, wspólne podróże są zawsze okazją do wyzwalania dobrej energii oraz poznawania świata i ludzi. Lubi trudne wyzwania i jego celem jest ich realizowanie.

Joanna Świderska 

Obecnie jest w trakcie zmiany swojej ścieżki zawodowej, kształci się aby zostać grafikiem, szczególnie interesuje ją 3D.  Poza sztuką jej pasją są jeździectwo i bieganie. Od 15 lat jest właścicielką siwej klaczy Haitanki, dzięki której to poznała Patrycję właśnie te 15 lat temu. 

Iwona Mikulska 

Uznałam, że na zdjęciu musi być element koński, bo to dzięki konikom się poznałyśmy, i nadal są ważną częścią naszego życia. Na codzień pracuję w korporacji, a w wolnym czasie pochłaniam szwedzkie kryminały, uprawiam jogę i podróżuję.  

Aneta Mikulska

fotografka i graficzka. Nagradzana i wyróżniana w konkursach fotograficznych. Swoje prace prezentowała na wystawach zbiorowych oraz indywidualnych. Jej zdjęcia zostały opublikowane m.in. w National Geographic Polska, Poznaj Świat, Bieganie, Ultra, Runner’s World, Be Active. Gdy nie patrzy kadrami  –  biega, gra w tenisa, podróżuje (jest zakochana w Australii i Patagonii). Właścicielka psa Kluska. www.anetamikulska.com


Poprzez mój start w tym wyjątkowym biegu chciałbym przybliżyć środowisku biegaczy problem depresji.  W wyniku nierozpoznanej depresji doświadczyłam utraty najbliższej osoby jaką jest mama. Zbyt mało o tej chorobie wiemy i rozmawiamy, a jeszcze rzadziej kompleksowo ją leczymy.

Start ultramaratonu usytuowany jest w najniżej położonym punkcie USA, czyli depresji. Przez 135 mil będę ze wsparciem mojego zespołu biec w kierunku szczytu Mount Withney, gdzie umiejscowiona jest meta. Podsumowując – symbolicznie z depresji przy udziale moich przyjaciół mam szansę osiągnąć szczyt, tak jak wielu chorych leczac się i mając wsparcie najbliższych może symbolicznie zdobyć szczyt i wyzdrowieć.

Stowarzyszenie "Aktywnie przeciw depresji" pomaga wielu chorym i ich rodzinom w zdobyciu zdrowia i równowagi psychicznej. Teraz połączymy siły i wspólnie podejmiemy walkę o upowszechnienie wiedzy o tej chorobie, która zbyt często okazuje się śmiertelna. 


Start w Badwater wiąże się z skomplikowaną logistyką i, niestety, ogromnymi kosztami. Początkowo moje wyobrażenie wydatków oscylowało około 25-30 tys. złotych. Po pierwszych opłatach, rezerwacjach i dokładniejszych wyliczeniach wyszło, że potrzebne jest 45-50 tys. złotych. Sporo jeszcze do tej sumy brakuje, ale wierzę, że z Waszym wsparciem, uda się zebrać brakującą sumę i zamknąć budżet. 

Chcąc się odwdzięczyć za wpłaty mogę zaproponować:

– za dowolną wpłatę – udział w spotkaniu ze mną po powrocie z USA na temat przygotowań i startu w Badwater 

– za wpłatę powyżej 50 zł – zdjęcie z biegu z podziękowaniem i autografem w formacie JPG

– za wpłatę powyżej 100 zł – zdjęcie z biegu z podziękowaniem i autografem odręcznym, przesłane pocztą 

– za wpłatę powyżej 200 zł – rozpiskę miesięcznego treningu biegowego

– za wpłatę powyżej 500 zł – rozpiskę miesięcznego treningu biegowego plus jeden indywidualny trening na terenie województwa mazowieckiego 

– za wpłatę powyżej 1000 zł – udział w spotkaniu ze mną o przygotowaniach i starcie w Badwater plus wspólna kolacja VIP po spotkaniu. 


Organizator nie dodał jeszcze żadnych aktualności

Aby dodać komentarz lub

Proszę o pomoc w realizacji marzeń moich dzieci, jestem samotną mamą ID: kffu53

ID:z43bby
bardzo proszę o pomoc dla biednych zwierząt ze schroniska każda złotówka się liczy :(

ID:3mgzmb zbieram na bilet lotniczy do pracy pomóżcie.

Daj mi szansę na własne mieszkanie

Szanowni Państwo,
Jestem przedstawicielem Rady Rodziców planujemy wdrożyć zakup dziennika elektronicznego dla placówki. Niestety szkoła nie posiada funduszy na zakup dziennika, ze szkolnej kasy rodziców niestety też nie starcza pieniążków. Gmina Miasta nie wyraziła zgody na dofinansowanie ze względu.. rozwiń na brak środków.
Bardzo prosimy o pomoc!
Adres zrzutki oraz informacje :

Prosimy o pomoc!

Dziękuję,
Ryszard Stasiński

Bede wdzięczna za kazda drobna pomoc j5csph

Łukasz Baran

Proszę o pomoc.

Błagam pomóżcie. suejtg

Witam proszę o pomoc w zebraniu pieniędzy na moje pierwsze i zarazem wymarzone auto, był bym bardzo wdzięczny jeśli ktoś by mi pomógł
ID:gaag7e

Witam, życzę udanego triatlonu, i zapraszam do siebie na zrzutke

Witam serdecznie bardzo sie ciesze ze wspieraja Panstwo zrzutki bardzo prosilabym rowniez o wspracie mojej jesli jest taka mozliwosc ID: h9kfak
liczy sie dla mnie kazda kwota najwet najmniejsza

pozdrawiam i zapraszam na moje zrzutki

Pomóżcie mi uzbierać na szczepienie dla pieska
IP:dpud8p

Pierwsza osoba, którą uczynią bogaczem dzięki tej aplikacji nc8yf9

zbieramy na naprawe auta dla niepelnosparwnych synow prosze o pomoc /zn4bt4

pomożecie mi? :)

Pomóżcie mi też 95kc3c

RM
100 zł

Running Mario

To będą piękne chwile !

Powodzenia! Trzymam kciuki!

TK
50 zł

Tomasz K

Powodzenia! :)

DW
101 zł

Damian Wołek

Trzymam kciuki!

RS
100 zł

Robert Smoliński

Powodzenia! ✊????????????????????

M
10 zł

Maja

Trzymam kciuki!

Powodzenia Patrycja! Bardzo mocno trzymam kciuki!

Patrycja Bereznowska

Bardzo dziękuję!

AL
100 zł

Anna Lycett

Dasz radę! Wierzę w Ciebie :)

AB
100 zł

Agnieszka Barczyk

Ściskam tu i teraz za podjętą decyzję i duchem będę z Wami na BADWATER :) Życzę, aby było NOT BAD!

EP
55 zł

Elżbieta po 50-tce

Powodzenia!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję!

Dawaj Patka :)

Patrycja Bereznowska

Dzięki :-)

Powodzenia Patrycjo

Patrycja Bereznowska

Bardzo dziękuję!

MD
33 zł

Monika De Almeida

Pozdrawiam :*

Patrycja Bereznowska

Dziękuję!

JC
11 zł

janusz c.

Gdybym mógł więcej nie wahałbym się ni chwili, ale ta mała kwota wraz z innymi wielkimi uczyni Patrycji plan warty każdej poświęconej mu kropli potu i radość moją i biegaczy , którzy pomagając są na każdej - w sercu
Patrycji - każdej , każdej w Badwater przegorącej milli.

AM
50 zł

Anna Myślińska

Wspieram Pati i jej szczytny cel ❤️

Patrycja Bereznowska
SK
50 zł

Sebastian Krosny

Powodzenia Patrycja! Mikołów będzie kibicował!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję ????

JB
100 zł

Jarosław Bzura

Trzymam kciuki :)

Patrycja Bereznowska

Dziękuję!

PM
15 zł

Piotr Mikuśkiewicz

Sam biegam ultra, może kiedyś też tam pobiegne, kto wie:) to bedzie napewno najpiekniejsza przygoda Twojego życia, baw się dobrze:) Pozdrawiam Piotr

Patrycja Bereznowska

Dziękuję!

OL
50 zł

Olga Legacka

Hej Patrycja, powodzenia! Trzymam kciuki

Patrycja Bereznowska

Bardzo dziękuję

WR
150 zł

WojtekR Ratymirski

Powodzenia, trzymam kciuki i kibicuje!

Patrycja Bereznowska

Bardzo dziękuję

AA
50 zł

Adam Adamczyk

Powodzenia.

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

Powodzenia!

PB
50 zł

Piotr Bojka

Jak ja bym chcial, zeby pani tam wygrala w klaszfikacji Open... Powodzenia!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

LL

Lucy Løu

powodzenia Partycja! wygrasz ten bieg!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję ❤️

MP
200 zł

Małgorzata Przycka

Trzymam kciuki i podziwiam!

KH
111 zł

Kamil Hejna

Owocnych przygotowań i pięknego startu!

HG
60 zł

Hubert Gronowski

Powodzenia!

WW
200 zł

Wujek Wójt

Możesz na nas liczyć.

TN

THE NORTHERN BIRDS

Dzień dobry! ????

Poproszę o jak najlepszą widoczność twarzy- kiedyś będzie z tego rysunek/obraz... ????
Życzę owocnych treningów, ukończenia, ale i wygrania tego biegu!

Pozdrawiam serdecznie!

DN
50 zł

DORIS Narolewska

Wiem że jesteś w stanie TO zrobić. Zawsze godnie reprezentujesz Polskę na arenie międzynarodowej. Lecą monety do ciebie a ty leć przez tę pustynię

Patrycja Bereznowska

Dziękuję Będę Walczyć :-)

MK
1 zł

Maciej Konarski

1zł na szczęście :)

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

ES
25 zł

Edyta Sadowska

Powodzenia

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

BT
25 zł

Barbara Tukendorf

Depresja to okropna choroba. Dziękuje , że mówisz głośno o niej.

Patrycja Bereznowska

Może to komuś pomoże, a to jest dla mnie bardzo ważne :-)

MZ

Mateusz Zieliński

Good Luck!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

Użytkownik anonimowy
20 zł

Użytkownik anonimowy

Powodzenia! Fajnie pomoc komus spelniac marzenia. A masz je w zasiegu !

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

Patrycja Bereznowska

Dziękuję!

Trzymam kciuki.

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

TP
20 zł

Tomasz Pawlicki

Byłem w Badwater i nie wyobrażam sobie przebiec tam wiecej niż kilka kilometrów ale TY powinnaś dać radę! Powodzenia!

Patrycja Bereznowska

Ja też ale w grudniu, było przyjemnie :-)

AG
100 zł

Andrzej Gordon

Marzenia są po to aby je spełniać, powodzenia Mocna Kobieto :)

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

ŁN
10 zł

Łukasz Napierała

Powodzenia

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

powodzenia , trzymam kciuki

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

MS
50 zł

Marek Stasiorczyk

Powodzenia. Trzymam kciuki.

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

KZ
50 zł

Katarzyna Zatorska-Radlińska

Patrycja, obserwuję Cię i podziwiam od dłuższego czasu. Będę kibicować, jak zawsze!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

#GoPati!!

Patrycja Bereznowska

Dziękuję :-)

Użytkownik anonimowy

Użytkownik anonimowy

PATI trzymaj się

Patrycja Bereznowska

Dziękuję!

MZ
50 zł

Marek Zakrzewski

Powodzenia :)

Patrycja Bereznowska

Bardzo dziękuję!

Użytkownik anonimowy
50 zł

Użytkownik anonimowy

Dasz radę ???? Bo kto jak nie Ty?

Patrycja Bereznowska

Będę się starać :-)

SN
405 zł

Spinvest Nieruchomości

Powodzenia i mocno trzymamy kciuki :)

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

MZ
1 000 zł

Michał Ziółkowski

Życzę dużo mocy!

Patrycja Bereznowska

Bardzo dziękuję!

ML
50 zł

Marcin Leśniak

Powodzenia!!! #goPati

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

PK
1 500 zł

Paula Kadziela

Powodzenia .

Patrycja Bereznowska

Dziękuję

RW
5 200 zł
Ryszard Woźniak
J
1 550 zł
jarek_kesler
P
1 500 zł
Paulina Kadziela
KG
1 100 zł
Kasia Głowacka
RW
1 000 zł
Rafal Waliczek
MZ
1 000 zł
Michał Ziółkowski
613 zł
Jacek Joniec
Użytkownik niezarejestrowany
533,30 zł
Użytkownik niezarejestrowany
MN
500 zł
Michael Nicols
SN
405 zł
Spinvest Nieruchomości
J
300 zł
Justyna
MC
250 zł
Magdalena Czernicka
AU
210 zł
Anna Urban
P
200 zł
Pawel
MB
200 zł
Marek Bezdziecki
RW
200 zł
Ryszard Woźniak
Johnny Walker @12hDlaPatryka
200 zł
Johnny Walker @12hDlaPatryka
MP
200 zł
Małgorzata Przycka
JF
200 zł
jacek feltowicz
150 zł
Ewa Romanowska
W
150 zł
Wojtek Ratymirski
ŁB
150 zł
Łukasz Bonisławski
WW
150 zł
Witek Wolański
DS
150 zł
Dorota Szrejder
M
150 zł
Michał
130 zł
Marek Osikowski
TW
111 zł
Tadeusz Widera
KH
111 zł
Kamil Hejna
IK
101 zł
Ilona Kowalczyk
DW
101 zł
Damian Wołek
MS
100 zł
Marlena Stakun
RM
100 zł
Running Mario
JZ
100 zł
Jarosław Zawiślak
M
100 zł
Michał Baranowski
100 zł
Ernest Mlynarczyk
SK
100 zł
Sz Ku
R
100 zł
Robert Jan Tytus Hipp
PC
100 zł
Paweł Chojecki
A
100 zł
Agata M.
BM
100 zł
Bartłomiej Miłosz
DW
100 zł
Dariusz Wielakin
100 zł
Małgorzata Świderek-Baran
JB
100 zł
Jarosław Bzura
AG
100 zł
Andrzej Gordon
MM
100 zł
maciej morąg
R
100 zł
Roluch
AB
100 zł
Agnieszka Barczyk
RK
100 zł
Renata Kotomska
RS
100 zł
Robert Smoliński
IC
100 zł
Igor Chichłowski
Dane ukryte
100 zł
Dane ukryte
WZ
100 zł
Waldemar Zdunek
AJ
100 zł
Adam Jeżewski
AK
100 zł
Andrzej Kucharczyk
MP
100 zł
Mariusz Porębski
Użytkownik niezarejestrowany
100 zł
Użytkownik niezarejestrowany
I
100 zł
Iwona
AL
100 zł
Anna Lycett
M
100 zł
Monika Kosewska
S
100 zł
Szczepan
T
100 zł
Tadeusz
JC
100 zł
Jarek C
GZ
60 zł
Gosia Zakrzewska
MG
60 zł
Marcin Gadomski
HG
60 zł
Hubert Gronowski
Ś
55 zł
Śmigam po 50-tce
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
DD
50 zł
Darek Dolczewski
MS
50 zł
Marek Sikora
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
A
50 zł
A.M.
50 zł
Marcin Ładno
TK
50 zł
Tomasz K
D
50 zł
DORIS
KB
50 zł
Kinga Badek
N
50 zł
Nat
Daniel Sobczak
50 zł
Daniel Sobczak
PD
50 zł
Piotr Dębek
OL
50 zł
Olga Legacka
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MW
50 zł
Michał Wojewoda
Przemysław Barnowski
50 zł
Przemysław Barnowski
M
50 zł
Marek
RJ
50 zł
Rafał Jankowski
WB
50 zł
Wojciech Butryn
T
50 zł
Tomasz Baczyński
MZ
50 zł
Marcin Zienkiewicz
MC
50 zł
Magdalena Czernicka
50 zł
Krystian Zurawski
D
50 zł
Dawid
MO
50 zł
Maja Opara
PZ
50 zł
Pawel Zgagacz
I
50 zł
Inglant
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
MM
50 zł
Mariusz Michalak
K
50 zł
Kasia Zatorska-Radlińska
S
50 zł
Siwy
JT
50 zł
Jan Teclaw
SJ
50 zł
Sebastian Jankowski
BK
50 zł
Bartosz Krosnowski
Dane ukryte
50 zł
Dane ukryte
AA
50 zł
Adam Adamczyk
K
50 zł
Komandoska ;)
B
50 zł
Beata
50 zł
Sylwia Nadulska
JP
50 zł
Jarosław Płóciennik
MS
50 zł
Marek Stasiorczyk
AM
50 zł
Anna Myślińska
MK
50 zł
Marcin Knurowski
ML
50 zł
Marcin Leśniak
MS
50 zł
Michał Sęk
MR
50 zł
Michał reduta
S
50 zł
Seba
P
50 zł
PiotrB
KR
50 zł
Kaja Romanowicz
MW
50 zł
Maciej Wieczorek
AK
50 zł
Anna Kowalczyk
WU
50 zł
Wojciech Uchto
KS
50 zł
Krzysztof Stankiewicz
Dane ukryte
49,99 zł
Dane ukryte
40 zł
Paweł Bieniewski
M
40 zł
Monika Bielawska
MD
33 zł
Monika De Almeida
Dane ukryte
30 zł
Dane ukryte
Z
25 zł
Zdzichu
MG
25 zł
Mariusz Godlewski
RK
25 zł
Robert Korab
B
25 zł
biegacz z Zabrza
N
25 zł
Nina Wróbel
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
MS
25 zł
Michał Szczepaniak
BT
25 zł
Barbara Tukendorf
WB
25 zł
Wiktor Bijoś
ŁŁ
25 zł
Łukasz Łatkowski
IG
25 zł
Izabela Goldman
G
25 zł
Grygier
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
WM
25 zł
waldemar macias
AM
25 zł
Anna Michno
K
25 zł
Katarzyna Bujko
Paweł
25 zł
Paweł
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
KC
25 zł
Krzysztof chmura
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
ES
25 zł
Edyta Sadowska
R
25 zł
Radek
J
25 zł
Jagoda
MJ
25 zł
Marcin Janiszewski
J
25 zł
Jacek Deneka
P
25 zł
Paulina Smoreda
B
25 zł
Biegaczka
DB
25 zł
Dariusz Brago
Dane ukryte
25 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
20 zł
Dane ukryte
AM
20 zł
Aly McRockets
TP
20 zł
Tomasz Pawlicki
Dane ukryte
15 zł
Dane ukryte
PM
15 zł
Piotr Mikuśkiewicz
PP
15 zł
Paweł Pośpiech
15 zł
Elwira Kisielewicz
Andrzej Piotrowski
13 zł
Andrzej Piotrowski
K
12 zł
Katarzyna
J
11 zł
janusz Celarek
ŁN
10 zł
Łukasz Napierała
RG
10 zł
Run girl run!!
A
10 zł
Anna Białobrzeska
M
10 zł
Mateusz
M
10 zł
Maja
MP
10 zł
Monika Pietrzykowska
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
10 zł
Dane ukryte
K
10 zł
Klaudiusz
K
10 zł
Karol
TS
10 zł
Tomasz Stopa
DA
10 zł
Dorota Antoniak
J
10 zł
janusz celarek
MC
10 zł
Maciej Cichoń
Dominika Juraszczyk
10 zł
Dominika Juraszczyk
S
5 zł
Stefan Pietrysiak
P
5 zł
Paweł Małek
M
5 zł
Monika
Dane ukryte
4 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Dane ukryte
1 zł
Dane ukryte
Łukasz Baran
1 zł
Łukasz Baran
MK
1 zł
Maciej Konarski
1 zł
Kacper Malarowski
GS
ukryta
Grzegorz Sosnowski
MR
ukryta
Michał Rzepnikowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
TN
ukryta
THE NORTHERN BIRDS
IM
ukryta
Ireneusz Miedziak HillRoad4x4
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
LM
ukryta
Lukasz m.
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
LL
ukryta
Lucy Løu
KA
ukryta
Kajetan August
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WH
ukryta
Wojciech Hajnus
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
ukryta
Anna Łaniewska
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
WG
ukryta
Wojciech Gruszecki
RG
ukryta
Rafał Golec
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
MW
ukryta
Marek Wachna
MZ
ukryta
Mateusz Zieliński
A
ukryta
Adam Łaganowski
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
PJ
ukryta
Piotr Jedwabny
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte
Dane ukryte
ukryta
Dane ukryte

Najwięcej środków dzięki udostępnieniom

Pierwsza wpłata

S
50 zł
Siwy

Najwyższa wpłata

Nasi użytkownicy założyli

382 551 zrzutek

Pomóż zebrać środki dokonując wpłaty przez płatności on-line lub przelewem tradycyjnym.

Pomóż udostępniając zrzutkę!

4 106
udostępnień

Zorganizuj własną zrzutkę na dowolny cel:

Google Play
App Store

Zrzutka.pl używa plików cookies niezbędnych do działania strony, a także takich służących do analizy ruchu oraz pozwalających nam na optymalizację działania serwisu. Używamy także cookies niezbędnych do skutecznego marketingu usług własnych. Czytaj więcej: polityka prywatności.

Uwaga - zmianie uległa nasza polityka prywatności.