id: 72yf9t

Trzeci Latający Salon Ambientu

Trzeci Latający Salon Ambientu

Nasi użytkownicy założyli 1 177 319 zrzutek i zebrali 1 229 607 559 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Wielki, charytatywny lot balonem, czyli Latający Salon Ambientu uniósł się w powietrze 30 maja i rozpoczął tym samym 15. edycję Electrum Up To Date Festival 2024. Organizatorzy wydarzenia & firma Electrum nie zwalniają jednak tempa! Wręcz przeciwnie, w duchu akcji #dontworrybeyourself zbierają dalej, by wesprzeć najbardziej potrzebujące, Rodzinne Domy Dziecka na Podlasiu. Sprawdźcie dostępne nagrody i otwórzcie swoje serca.


kvComh1T3nG8zwnX.jpg

Całość zebranej kwoty (zarówno z lotu, jak i innych nagród) zostanie przekazana na Rodzinne Domy Dziecka, które wybrane zostaną bardzo dokładnie, by spełnić potrzeby każdej z rodzin. Organizatorzy działają w porozumieniu z Zespołem ds. Pieczy Zastępczej MOPR Białystok. Dlaczego w tym roku zdecydowano się na taki cel?


Wszystko w imię akcji #dontworrybeyourself, a jak opowiadają organizatorzy: “To akcja mówiąca o zdrowiu psychicznym i będąca w pełni spójną z naszymi wartościami chce dbać o dobrostan Osób w każdym wieku i pokazywać, że warto mówić o emocjach od najmłodszych lat. Dwa lata temu zbieraliśmy już na Fundację Dajemy Dzieciom Siłę, w ubiegłym roku zasililiśmy wspólnie z Wami konto lokalnego Hospicjum z Makówki. W tym roku chcemy mieć namacalny wpływ na losy rodziny, która sama każdego dnia otwiera serca dla swoich wychowanków. Wspólnie możemy dać im nadzieję na lepszą przyszłość i podpisujemy się pod tym obiema rękoma, że to właśnie kształtowanie najmłodszych pokoleń sprawia, że możemy na nowo nauczyć się mówić o uczuciach, trudnościach i szerzyć wsparcie w codziennym życiu Dzieci i Młodzieży. Nikt nie zasługuje na krzywdę i osamotnienie.” :)


SWgLaBqLrvQ5FSXp.jpg


#Electrum realizuje wizję tworzenia zrównoważonej energetyki przyszłości. Od początku dba, aby robić to w interakcji z lokalną społecznością, ale i ze sztuką - nośnikiem pozytywnej energii. Właśnie dlatego w roku 2024 zostali partnerem tytularnym Electrum Up To Date Festival, który w tym roku obchodzić będzie swoje 15. urodziny!


O akcji #dontworrybeyourself: 

Wydarzenie o nazwie Trzeci Latający Salon Ambientu jest kontynuacją akcji #dontworrybeyourself organizowanej od lat przez przez Electrum Up To Date Festival (wcześniej Up To Date Festival). To szereg działań mających na celu szerzenie świadomości na temat zdrowia psychicznego, zapoczątkowany namalowaniem muralu na Uniwersyteckim Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Białymstoku i wydaniem serii audiobooków o działaniu terapeutycznym.

UkcZCMgJuDLOKtXE.jpg

Sprawdź szczegóły aktualnych nagród i udostępnij naszą zrzutkę dalej. Wspólnie pomóżmy najmłodszym i Rodzinnym Domom Dziecka.


Ekipa Electrum Up To Date Festival i firma Electrum

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Oferty/licytacje 4

Kupuj, Wspieraj.

Kupuj, Wspieraj. Czytaj więcej

Aktywne organizatora:
Inne
Cegiełka Dobrego Człowieka
Przekaż na nasz cel symboliczne 5 zł i zakup Cegiełkę Dobrego Człowieka - przyjmij uznania od nas, a my przekażemy całość naszej wpłaty na Rodzinny Do...
5 zł

Kupione 4

Moda • Inne
Pakiet: Najmodniejsze skarpety & butelka filtrująca Dafi
Chcesz być modny? No to patrz: przed Tobą cudowny pakiet skarpet i ekologiczna butelka filtrująca (tak, ekologia jest w modzie!). Weź do plecaka, weź ...
100 zł

Kupione 2 z 20

Wyjątkowe spotkania
Prywatna lekcja jogi z Maliką
Do naszej zrzutki dodajemy piękną cegiełkę. W tym roku macie możliwość zakupienia dwóch indywidualnych lekcji jogi z Maliką. Spotkanie potrwa 1,5 godz...
250 zł

Dostępne 2 szt.

Nieaktywne
Bilety, usługi, vouchery • Inne
Bilet na Trzeci Latający Salon Ambientu
W wschodzie słońca, nad malowniczymi okolicami Białegostoku będziecie mieli okazję, wziąć udział w prawdziwej uczcie: Wizualnej: zapierające dech w pi...
700 zł

Kupione 5 z 11

Zakończona

Posty dla nagród/ofert 3

Pozostałe posty 3

☀️Trzeci Latający Salon Ambientu odleciał dziś o 4 rano ☀️

Jeśli masz dostęp do posta,

Kolejna osoba na pokładzie balonu! :)

Jeśli masz dostęp do posta,

Pierwsze osoby już na pokładzie! :)

Jeśli masz dostęp do posta,

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. Twoja może być pierwsza!

Wpłaty 43

MH
Michał Halup
40 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1,99 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 zł
Klaudyna Łapa
2 zł
PG
Piotr
100 zł
JK
Joanna
20 zł
UM
Ula
50 zł
AO
Adam Ostaszewski
100 zł
BW
Beata Wacławiak
10 zł
MO
MMM
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 2

 
2500 znaków