Aktualności4

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Daniel Rosa to jeden z najbardziej doświadczonych siatkarzy siatkarskiej Legii. Od początku reaktywacji Sekcji w 2014 roku Daniel co roku broni barw "Wojskowych". Niestety z uwagi na problemy z kolanem, jego kariera stanęła pod znakiem zapytania.


Daniel to jeden z najbardziej wyróżniających się zawodników siatkarskiej Legii Warszawa. Zawsze waleczny, zawsze zdeterminowany i zawsze gotowy do gry o najwyższe cele. Niestety z uwagi na problemy zdrowotne w bieżącym sezonie nie może on wspomóc kolegów z zespołu, którzy prezentują fantastyczną formę i są na najlepszej drodze do uzyskania upragnionego awansu do I ligi. I liga bez Daniela...nie...to nie wchodzi w grę :)


Daniel odczuwał bóle w kolanie od dłuższego czasu. Diagnoza okazała się bolesna – entezopatia. Zachowawcza rehabilitacja nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Dlatego też konieczna jest operacja. Zabieg będzie polegał na artroskopii kolana i plastyce przyczepu rzepkowego więzadła właściwego rzepki. Operacja będzie więc dla Daniela meczem o siatkarską karierę.


Koszt operacji wraz z konieczną rehabilitacją to ok. 10.000 złotych. Chcemy zebrać tę kwotę i wierzymy, że wspólnie nam się uda. Legijna oraz siatkarska społeczność już nie raz udowodniły jak potrafią się jednoczyć we wspólnym, szczytnym celu. Chcemy, aby Daniel dalej zachwycał nas swoją grą. Aby tak się stało prosimy o Wasze wsparcie. Każda złotówka jest na wagę złota.


#meczokarierę #wspierajRossiego

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 149

preloader

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

880 312 zrzutek

i zebrali

810 676 520 zł

A ty na co dziś zbierasz?