id: 3sp9zc

Zróbmy razem X Polanę...

Zróbmy razem X Polanę...

Nasi użytkownicy założyli 939 604 zrzutki i zebrali 932 159 472 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

„Zróbmy razem Polanę…”

 

Wędrowny Przegląd Piosenki „Polana” pojawił się na scenie piosenki turystycznej w 2011 roku. W ostatni weekend lipca miłośnicy poezji śpiewanej, ludzie gór, przyjaciele przyjeżdżają w Rudawy Janowickie, by spędzić ze sobą kilkadziesiąt godzin podczas spotkań z poetami piosenki, pieśniarzami i zespołami, a po koncertach usiąść z gitarami przy ognisku i pośpiewać. W tym roku spotkamy się 29-30 lipca.


Zanim jednak dotrzemy na Polanę, przez cały rok osoby działające w Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości, ale także osoby związane ze stowarzyszeniem i Przyjaciele zdobywają środki, aby przegląd miał szansę się odbyć – są to różnorodne akcje, m.in. wnioski o dotacje i dofinansowania, loterie fantowe, zbiórki publiczne, bazarki, darowizny.


„Zróbmy razem Polanę…” to akcja dla każdego z Was! Wasza pomoc ogromnie ułatwi nam realizację festiwalu. Jedną z form wsparcia, jakiej możecie nam udzielić, jest zrzutka, którą zapraszamy Was do naszego świata – świata współorganizatorów i Przyjaciół festiwalu. Zebrane na niej pieniądze przeznaczymy na organizację tegorocznej edycji przeglądu.

Zachęcamy Was do włączenia się do naszej akcji! W ramach zrzutki będziecie mogli zdobyć polanowe upominki, które odbierzecie podczas X Wędrownego Przeglądu Piosenki „Polana” lub pocztowo. Przesyłka upominku wiąże się z dodatkowym kosztem – opłatą wg stawek firm wysyłkowych.


Zróbmy razem Polanę… bo sama się nie zrobi ;)


Kim jesteśmy?


Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości działa od 2012 roku, ale jego geneza sięga kilku lat wstecz. Wszystko zaczęło się od wyjazdu grupy młodzieży ze świetlicy wiejskiej „Rudawy” w Janowicach Wielkich wraz z opiekunkami – Krysią Pisarską i Hanią Rogowską w Bieszczady.


Poza tygodniową wędrówką po górach, udało im się dotrzeć 12 sierpnia do Cisnej na ostatni, IX Festiwal Sztuk Różnych „Bieszczadzkie Anioły”. Młodzi, urzeczeni atmosferą festiwalu, zamarzyli o stworzeniu podobnej imprezy u siebie. Pomysł zakiełkował i już w kolejnym roku, 19 czerwca 2010 na zamku Bolczów odbył się jednodniowy przegląd „Rudawy Dobrych Myśli”. Rok później zaczęły się już edycje Wędrownego Przegląd Piosenki „Polana”. W końcu 15 grudnia 2012 roku postało Stowarzyszenie Góry Szalonych Możliwości. Poza dwiema dojrzałymi osobami – Krysią i Hanią, tworzyła je młodzież janowicka oraz jej znajomi. Z taką ekipą przygotowywaliśmy Polany do czwartej edycji. Niestety w 2014 roku z różnych powodów odeszło z ekipy kilka młodych osób, kilka kolejnych rozpoczęło nowy etap w życiu i miało dużo mniej czasu na działanie w stowarzyszeniu. Organizacja kolejnych imprez stanęła pod znakiem zapytania. Krysia zwróciła się wtedy z propozycją współpracy oraz przystąpienia do naszego stowarzyszenia do ok. 30 osób, które poznaliśmy na „Polanie”, polubiliśmy się, wiedzieliśmy, że podoba Im się nasza impreza. Nikt nie odmówił! Zaczął się nowy etap w działaniach „Gór Szalonych Możliwości”.


Obecna ekipa naszego stowarzyszenia to mieszanka młodości i doświadczenia. Pochodzimy z różnych regionów, choć przeważają mieszkańcy Dolnego Śląska .Kilka lat temu zainicjowaliśmy akcję „Zróbmy razem Polanę”, w której zapraszamy miłośników „Krainy Łagodności” do współpracy i różnorodnej pomocy.


Zapraszamy na Polanę! Zapraszamy do jej współtworzenia.


Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 5 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Podziękowanie

Podziękowanie e-mailowe od organizatorów Polany i dyplom.

10 zł

Kupione 5

Zakończona
Inne
Kubek ceramiczny

Kubek ceramiczny Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" + koszty wysyłki lub odbiór osobisty

30 zł

Kupione 6 z 6

Zakończona
Inne
Chusta wielofunkcyjna

Chusta wielofunkcyjna z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana"+ koszty wysyłki lub odbiór osobistyKolory chust: jasnoszary, ciemnoszary, zielony, czer...

40 zł

Kupione 8

Zakończona
Inne
Koszulka Polany

Koszulka z nadrukiem Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" (w dowolnym rozmiarze)+ koszty wysyłki lub odbiór osobisty(w wiadomości proszę podać krój - damski/m...

60 zł

Kupione 6

Zakończona
Inne
Koszulka tegorocznej Polany

Edycja limitowana dostępna tylko przez zrzutka.pl! Koszulka z nadrukiem tegorocznego Wędrownego Przeglądu Piosenki "Polana" (w dowolnym rozmiarze)+ koszty wysył...

80 zł

Kupione 32 z 32

Zakończona

Wpłaty 68

AT
Albert
50 zł
AS
Anna Szuflak
180 zł
MC
ChwaliszPhoto
42 zł
MS
Maciej Siemiątkowski
10 zł
JZ
Jurek z Jaworza
100 zł
JG
Joanna
43 zł
ZT
Chmurson
80 zł
 
Dane ukryte
ukryta
 
Dane ukryte
ukryta
AS
Agata Sadowska
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 7

 
2500 znaków