id: 3speh3

Motocykliści Elbląga i okolic dla Dzieci :) czerwiec 2021r

Motocykliści Elbląga i okolic dla Dzieci :) czerwiec 2021r

Nasi użytkownicy założyli 915 527 zrzutek i zebrali 881 072 214 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Już niedługo 1 czerwca, a wraz z nim Dzień Dziecka :) W związku z tym po raz kolejny Motocykliści z Elbląga i okolic zbierają się aby wspomóc elbląskie placówki zajmujące się dziećmi.

Tradycyjnie planujemy dotrzeć do:

  • Domu Dziecka w Elblągu,
  • Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr św. Jadwigi w Elblągu,


Naszym głównym celem jest drewniana wiata/zadaszenie, które ma stanąć we wspólnej części dwóch placówek przy ulicy Chrobrego. Dzięki temu latem dzieci będą mogły schować się przed słońcem, a zimą przed opadami śniegu jednocześnie nie rezygnując z zabaw na świeżym powietrzu.


Oczywiście jak co roku odwiedzając DPS przy ul. Kasprzaka chcemy dostarczyć najpotrzebniejsze środki higieniczne oraz odrobinę słodkości, bo kto nie lubi ciasteczek? :)Niestety ze względu na pandemię panującą na świecie wiele instytucji znajduje się w bardzo ciężkiej sytuacji. Potrzeby dzieciaków oraz ich wychowawców są tak duże, że sami nie jesteśmy w stanie uzbierać odpowiednią kwotę, dlatego też liczymy na waszą pomoc :) Każda złotówka jest na wagę złota :)


P.S.

W związku z COVID-19 nie możemy zapewnić, że odbędzie się wspólne ognisko oraz atrakcja w formie przewożenia dzieci. Mimo wszystko mamy nadzieję, że sytuacja się ustabilizuje i po długiej przerwie usiądziemy wspólnie i zjemy pyszną kiełbaskę. :)https://mobi.portel.pl/wiadomosci/dary-od-motocyklistow/123351


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę/ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Aktywne organizatora:
od 100 zł

Kupione 9 z 10

Zakończona

Jeszcze nikt nie założył skarbonki na tej zrzutce. twoja może być pierwsza!

Wpłaty 37

preloader

Komentarze 3

 
2500 znaków