id: 3stcvs

Szlachetna Paczka 2020- PGF i Przyjaciele

Szlachetna Paczka 2020- PGF i Przyjaciele

Opis zrzutki

W akcji Szlachetna Paczka uczestniczymy od jej pierwszej edycji w Płocku, czyli od 2010 roku. Na początku organizowaliśmy to we własnym gronie członków Grupy, a potem przeszliśmy na szerszą formułę - Płocka Grupa Fotograficzna i Przyjaciele.


W tym roku wspieramy Panią Anię z rodziną.


Historia Rodziny

Życie rodziny załamało się po śmierci najstarszego syna, wtedy też mąż Pani Anny zaczął bardziej nadużywać alkoholu, zaczęło się równie znęcanie nad rodziną. Pani Anna postanowiła odejść od toksycznego męża dla dobra synów Piotra (22 l) i Pawła (12 l). Zaczęły się także problemy finansowe co doprowadziło do utraty domu. W tej chwili czekają na telefon, kiedy mają go opuścić.

Pani Anna (49 l) jest wykształconą osobą, szuka pracy w zawodzie (z wykształcenia analityk finansowy) niestety w czasach pandemii nie jest to takie proste. Starszy syn Piotr (22 l) również chciał pomóc finansowo i zatrudnił się w kinie. W tej chwili jednak większość tego typu obiektów jest zamkniętych. Rodzina utrzymuje się z alimentów, wsparcia 500+ oraz zasiłku, jednak po odjęciu kosztów utrzymania zostaje tylko 238 zł na osobę.


Piękno Rodziny

Pani Anna (49 l) próbuje odciąć się od dawnych problemów i z niezwykłą siłą próbuje stanąć na nogi. Chciałaby możliwie szybko podjąć pracę na pełen etat, posiada wykształcenie wyższe (analityk finansowy) oraz 20 lat doświadczenia zawodowego. Marzy o tym, aby ustabilizować dzięki temu sytuację finansową i dać dzięki temu dzieciom dobry start w życiu. Rodzina uwielbia jeździć razem nad morze i spacerować po plaży. Starszy syn Piotr (22 l) jest wsparciem dla mamy, nie tylko stara się pomagać finansowo ale również jest podporą w trudnych chwilach. Młodszy syn Paweł (12 l) uczy się w szkole podstawowej a w wolnym czasie uwielbia jeździć na hulajnodze.


Finał akcji 11-13 grudnia br, pieniądze zbieramy do 6tego grudnia, a potem ruszamy na zakupy!
Wpłacający 18

HM
Henryk Malesa
100 zł
M
Marcin Szadkowski
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
E
Ewa A.
50 zł
M
Magda K
50 zł
L
Lidia Wróbel
50 zł
M
MonikaGórska
50 zł
D
Darek O
50 zł
P
Paweł Z
50 zł
M
MarekM
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

625 021 zrzutek

i zebrali

375 985 989 zł

A ty na co dziś zbierasz?