id: 3swrt2

Dominika Sikorska - najtrudniejsza walka

Dominika Sikorska - najtrudniejsza walka

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 066 741 zrzutek i zebrali 1 162 115 101 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

"Sport to zdrowie" to slogan, który zna i rozumie każdy. Ktoś kto codziennie trenuje po prostu musi być okazem zdrowia. Niestety życie bywa o wiele bardziej skomplikowane...

keaf37949c5a618e.jpegDominika ma 19 lat i od 10 lat aktywnie trenuje judo, zdobywając sukcesy na zawodach ogólnopolskich. Przede wszystkim jest przykładem dziecka, które może być wzorem aktywności fizycznej, otwartą i życzliwą dla innych, ambitną, wysportowaną nastolatką. Dzięki swojej wieloletniej pracy nad sobą stała się okazem zdrowia, a jej umiejętności sportowe każdego dnia rozkwitały. Rok 2022 miał być był dla niej bardzo niezwykle istotny, w wielu kwestiach wręcz przełomowy: kolejne Mistrzostwa Polski, matura, przygoda ze sportem i długie wakacje z przyjaciółmi...


Miał być... niestety los zaplanował dla niej zupełnie inna przyszłość i wyzwania...

n3ecbf5961792077.jpegWszystkie plany musiały zostać odłożone na później. W kwietniu, tuż przed egzaminem dojrzałości u Dominiki zdiagnozowano 2 złośliwe guzy mózgu (Medullo Blastoma). Jeden z nich, który zagrażał życiu Dominiki, został od razu zoperowany. Operacja była niezwykle skomplikowana i trwała 14 godzin, ale dała szansę na dalszą walkę. Teraz czeka Ją długa i bardzo ciężka chemioterapia, radioterapia i kolejna operacja... Dominika każdego dnia bardzo dzielnie walczy żeby wrócić do pełnej sprawności. Pomimo tego, że najcięższe jeszcze przed nią Dominka nie załamuje się i udowadnia, że ma serce prawdziwego sportowca.


Ciężko sobie wyobrazić, że osoba potrafiąca wykonywać najbardziej skomplikowane ćwiczenia gimnastyczne, która potrafiła bez problemów wykonać w ciągu dnia nawet kilka godzin treningów, musiała obecnie zaczynać od nauki... przełykania i wstawania z krzesła...

cde22f40066d4bec.jpegGdyby Dominika nie walczyła na co dzień, tę walkę już by przegrała. Na szczęście ma mocny organizm i ogromne wsparcie rodziny, koleżanek i kolegów, trenera i całego środowiska sportowego.

Dominika zawsze była osobą uczynną i koleżeńską, która wspierała innych. Teraz ona potrzebuje pomocy. Profesjonalna leczenie i pełna opieka, która jest niezbędna aby Dominika mogła przezwyciężyć chorobę jest po za zasięgiem jej rodziny i najbliższych.

Sprawmy żeby ta młoda uśmiechnięta dziewczyna, wkraczająca dopiero w dorosłe życie z wielką radością i nadzieją, mogła podołać największemu wyzwaniu z jakim kiedykolwiek przyszło się jej mierzyć.


Tę walkę możemy wygrać tylko razem dorzucając choć małą cegiełkę.


Sprawmy żeby Dominika wróciła do zdrowia i mogła cieszyć się najpiękniejszym okresem w swoim życiu.

Nie odkładaj tego na później. Zrób to szybko, sprawnie i bezboleśnie :-) Wrzuć cegiełkę, prześlij do znajomych i udostępnij w mediach społecznościowych :-)


Dziękujemy w imieniu Dominiki i najbliższych!


q27c1c00cd79a6ec.jpeg

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 771

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dużo siły do walki!

  ukryta
 • GT
  Gracz90 Team

  Szybkiego powrotu do zdrowia i na mate walczymy !
  Gracz90 Team trzyma kciuki, będzie dobrze
  Pozdrawiamy serdecznie

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dominiko, walcz ze wszystkich sił! Teraz mata i judoga wyglądają inaczej ale musisz być tak samo silna! Nigdy się nie poddawaj!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam mocno kciuki

  100 zł
 • ES
  Ewa

  💪💪

  50 zł