id: 3swrt2

Dominika Sikorska - najtrudniejsza walka

Dominika Sikorska - najtrudniejsza walka

99 794 zł 
z 400 000
24%
26 dni do końca
740 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

"Sport to zdrowie" to slogan, który zna i rozumie każdy. Ktoś kto codziennie trenuje po prostu musi być okazem zdrowia. Niestety życie bywa o wiele bardziej skomplikowane...

keaf37949c5a618e.jpegDominika ma 19 lat i od 10 lat aktywnie trenuje judo, zdobywając sukcesy na zawodach ogólnopolskich. Przede wszystkim jest przykładem dziecka, które może być wzorem aktywności fizycznej, otwartą i życzliwą dla innych, ambitną, wysportowaną nastolatką. Dzięki swojej wieloletniej pracy nad sobą stała się okazem zdrowia, a jej umiejętności sportowe każdego dnia rozkwitały. Rok 2022 miał być był dla niej bardzo niezwykle istotny, w wielu kwestiach wręcz przełomowy: kolejne Mistrzostwa Polski, matura, przygoda ze sportem i długie wakacje z przyjaciółmi...


Miał być... niestety los zaplanował dla niej zupełnie inna przyszłość i wyzwania...

n3ecbf5961792077.jpegWszystkie plany musiały zostać odłożone na później. W kwietniu, tuż przed egzaminem dojrzałości u Dominiki zdiagnozowano 2 złośliwe guzy mózgu (Medullo Blastoma). Jeden z nich, który zagrażał życiu Dominiki, został od razu zoperowany. Operacja była niezwykle skomplikowana i trwała 14 godzin, ale dała szansę na dalszą walkę. Teraz czeka Ją długa i bardzo ciężka chemioterapia, radioterapia i kolejna operacja... Dominika każdego dnia bardzo dzielnie walczy żeby wrócić do pełnej sprawności. Pomimo tego, że najcięższe jeszcze przed nią Dominka nie załamuje się i udowadnia, że ma serce prawdziwego sportowca.


Ciężko sobie wyobrazić, że osoba potrafiąca wykonywać najbardziej skomplikowane ćwiczenia gimnastyczne, która potrafiła bez problemów wykonać w ciągu dnia nawet kilka godzin treningów, musiała obecnie zaczynać od nauki... przełykania i wstawania z krzesła...

cde22f40066d4bec.jpegGdyby Dominika nie walczyła na co dzień, tę walkę już by przegrała. Na szczęście ma mocny organizm i ogromne wsparcie rodziny, koleżanek i kolegów, trenera i całego środowiska sportowego.

Dominika zawsze była osobą uczynną i koleżeńską, która wspierała innych. Teraz ona potrzebuje pomocy. Profesjonalna leczenie i pełna opieka, która jest niezbędna aby Dominika mogła przezwyciężyć chorobę jest po za zasięgiem jej rodziny i najbliższych.

Sprawmy żeby ta młoda uśmiechnięta dziewczyna, wkraczająca dopiero w dorosłe życie z wielką radością i nadzieją, mogła podołać największemu wyzwaniu z jakim kiedykolwiek przyszło się jej mierzyć.


Tę walkę możemy wygrać tylko razem dorzucając choć małą cegiełkę.


Sprawmy żeby Dominika wróciła do zdrowia i mogła cieszyć się najpiękniejszym okresem w swoim życiu.

Nie odkładaj tego na później. Zrób to szybko, sprawnie i bezboleśnie :-) Wrzuć cegiełkę, prześlij do znajomych i udostępnij w mediach społecznościowych :-)


Dziękujemy w imieniu Dominiki i najbliższych!


q27c1c00cd79a6ec.jpeg

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 740

preloader

Komentarze 5

 
2500 znaków
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dużo siły do walki!

  ukryta
 • GT
  Gracz90 Team

  Szybkiego powrotu do zdrowia i na mate walczymy !
  Gracz90 Team trzyma kciuki, będzie dobrze
  Pozdrawiamy serdecznie

  200 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Dominiko, walcz ze wszystkich sił! Teraz mata i judoga wyglądają inaczej ale musisz być tak samo silna! Nigdy się nie poddawaj!

  100 zł
 •  
  Użytkownik anonimowy

  Trzymam mocno kciuki

  100 zł
 • ES
  Ewa

  💪💪

  50 zł

Nasi użytkownicy założyli

894 358 zrzutek

i zebrali

838 137 476 zł

A ty na co dziś zbierasz?