id: 3sz9ux

Na odbudowę Strażnika Lasu

Na odbudowę Strażnika Lasu

Opis zrzutki

Na X edycje Ścieżki Duchów stworzyliśmy instalacje artystyczną „Strażnik Lasu” przedstawiająca Leszego. Instalacja cieszyła się dużą popularnością Bydgoszczan. Dnia 18.04.2025 roku burza i wichura, która przeszła nad terenem ścieżki duchów i Exploseum powaliła naszą konstrukcje. Prosimy wszystkich fanów naszego strażnika lasu o zrzutkę na jego odbudowę. Z góry dziękujemy zespół Ścieżki Duchów.

Lokalizacja

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez