id: 3t988s

Życie w drodze

Życie w drodze

2 151 zł 
z 30 000 zł
7%
zakończona 31.12.2021r
38 
wspierających
Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Opis zrzutki

Zbieramy środki na pomoc osobom chorym na nowotwory, profilaktykę prozdrowotną, wsparcie dla seniorów i osób społecznie wykluczonych. Środki te zostaną przeznaczone na cele statutowe.


Amazonki zrzeszone w Fundacji Amazonki Łódź Centrum, działają bezinteresownie i takiej bezinteresowności oczekujemy od każdej osoby, która do nas zawita. Naszą misją jest niesienie otuchy, nadziei i wiary tam, gdzie ich zabrakło. Swoją radością życia zarażamy innych, dając przykład, że „po nocy przychodzi dzień”.

Popularyzujemy wiedzę dotyczącą wczesnego wykrywania raka piersi, uczymy samobadania piersi, zachęcamy do badań profilaktycznych.

Amazonki są Siłą Wsparcia, która czynnie i bezinteresownie pomaga osobom z chorobą nowotworową piersi i nie tylko. Zrzeszamy też seniorów i osoby z poczuciem wykluczenia społecznego.

Amazonki dziś, to najliczniejsza liczba pacjentów onkologicznych, zorganizowanych w grupach. Wśród nas są kobiety z pasją, działamy z sercem na rzecz kobiet z Łodzi i województwa łódzkiego, które się do nas zgłoszą.

Nasza Fundacja Amazonki Łódź Centrum to nasza historia pisana prozą , historia każdej z nas, z wyleczoną chorobą.

www.amazonkicentrum.pl

3t988s-28dba0e3.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 38

preloader

Komentarze 2

 
2500 znaków
 • AH
  Anna Husko

  Wszystkiego najlepszego Julitko z okazji urodzin

  50 zł
 • Kochani,
  Fundacja Amazonki Łódź Centrum działa na rzecz chorych onkologicznie jak i zajmuje się profilaktyką wśród młodzieży jak i dorosłych ale aby sprawnie mogła pomagać, realizować swoją misję potrzebuje środków finansowych, dlatego ponownie uruchamiamy zrzutkę.pl
  Liczymy na Waszą pomoc/wpłatę. Aby zobaczyć co robimy, zajrzyj na stronę www.amazonkicentrum.pl
  Buziaki i pozdrowionka

Nasi użytkownicy założyli

880 230 zrzutek

i zebrali

810 547 329 zł

A ty na co dziś zbierasz?