id: 3tjvn9

Zbiórka na przetrwanie SZKOŁY TAŃCÓW KARAIBSKICH SALSHALL ORTODOX

Zbiórka na przetrwanie SZKOŁY TAŃCÓW KARAIBSKICH SALSHALL ORTODOX

Nasi użytkownicy założyli 981 680 zrzutek i zebrali 1 003 889 127 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

SHO, działa już 16 lat, jesteśmy PIERWSZĄ szkołą DANCEHALL'U w Polsce, oraz jednymi z pierwszych, którzy wprowadzili takie style jak tańce afro-kubańskie czy twerk. Nasza działalność jest niszowa i jesteśmy wsparciem dla wielu instruktorów zajmujących się nietypowymi stylami, promujemy tańce etniczne oraz uliczne w ich naturalnej formie.


Sprawa jest dosyć prosta. Każdy wie, że jest ciężko dlatego bardzo liczymy na Was. Uznaliśmy, że to najwyższy czas na ten krok, ponieważ niestety prowadzone przez nas zajęcia online nie są w stanie nas utrzymać. Bardzo pragnęliśmy dać sobie rade bez zrzutki, dlatego ruszamy z nią tak późno.


Latami wspieraliśmy wiele różnych akcji, sami organizowaliśmy zbiórki oraz braliśmy udział w akcjach charytatywnych, dziś to my prosimy Was o pomoc.


Czas na ZRZUTKĘ, która pomoże w przetrwaniu naszej szkoły oraz dokończeniu remontu, gdyż fundusz remontowy został zużyty byśmy przetrwali do dziś, a lokal wciąż wymaga wielu inwestycji. Pamiętajcie, że na początku lutego po wielu latach zmieniliśmy lokalizację. Kosztowało to nas dużo pracy, energii oraz jak wiadomo pieniędzy. Przed początkiem pandemii udało nam się zamontować klimatyzację, z której nawet nie mieliście okazji skorzystać.


Szkołę tworzymy my, instruktorzy, ale przede wszystkim, Wy Kursanci!!!

W tej chwili liczy się dla nas każdy grosz! Nawet najmniejsza cegiełka przybliży nas do przetrwania tego ciężkiego okresu, każde udostępnienie tego posta, każda osoba biorąca udział w zajęciach online, a także każdy dosłownie grosz pomaga nam utrzymać się na rynku.


150  PLN lub więcej!

Mamy też mały bonus dla Was: za wpłatę 150 PLN (lub więcej) na naszej ścianie w szkole może zawisnąć właśnie TWOJE zdjęcie (jeśli nam je oczywiście prześlecie na [email protected]) - Będzie to ŚCIANA PRZYJACIÓŁ SHO, ludzi którzy pomogli nam przetrwać te ciężkie czasy.


222PLN

UWAGA!!!! Mamy BONUSOWY BONUS! - Za wpłatę w wysokości 222PLN dostaniecie wykonany z pasją unikatowy rysunek kreskowy z Waszą podobizną, w takim stylu jak nasza ostatnia grafika!


❤❤❤❤

i do zobaczenia na sali,

team SHO.


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 125

 
Dane ukryte
2 000 zł
MB
Marcin Bąk
AN
Anna
303 zł
KK
Kasia Kapisz
200 zł
 
Dane ukryte
200 zł
AK
Agata Komendant-Brodowska
200 zł
DM
AfC
ST
Sylwia Tykarska
200 zł
AS
babcia Jadzia
200 zł
JS
Jerzy Sobanski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 21

 
2500 znaków