id: 3ucpv3

Rzemieślnicy Ursynowa - kieszonkowa mapa ursynowskich zakładów rzemieślniczych

Rzemieślnicy Ursynowa - kieszonkowa mapa ursynowskich zakładów rzemieślniczych

2 663 zł 
z 2 500 zł
106%
zakończona 23.10.2020r
81 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności11

 • ✨ Dziękujemy Wam, każdemu z osobna, za wsparcie inicjatywy! ✨

  Osiągnięcie zaplanowanej kwoty pozwala nam już teraz w listopadzie przejść do wydruku mapy "Rzemieślnicy Ursynowa" - szykujemy dla mieszkańców i rzemieślników kieszonkowe mapy i plakaty, będziemy informować na bieżąco!❤️

  Prosimy o chwilę cierpliwości - w listopadzie będziemy kontaktować się z każdą z osób biorących udział w zrzutce:

  1. Jeśli wybraliście opcję samej mapy, te będą nadane pocztą jak tylko zostaną wydrukowane
  2. Jeśli wybraliście opcję z upominkiem/przedmiotem - odbiór 📷🧩🖼️🧵 będzie miał miejsce wraz z odbiorem mapy, o czym będziemy informować.


  Tymczasem pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz, dziękujemy za każde cenne wsparcie.


  f7cb8de0d65dc898.jpeg



  Czytaj więcej
 • Kuchenna deska z drewna dębowego litego z żywicą epoksydową - pojawia się właśnie w dziale "UNIKAT"! (wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie). Deska wykonana w znanej wielu mieszkańcom z kreatywności pracowni Warsztat Na Maxa❤️


  cec53cd3d2415a66.png

  p8260a3927f2d139.pngWarsztat na Maxa to rodzinny warsztat stolarski stworzony z pasji do pracy ręcznej. Właściciele warsztatu zaczynali od kilku metrów w przydomowym garażu na Ursynowie;) w 2017 roku - aktualnie pracownia zajmuje powierzchnię 200 metrów kwadratowych:) i znajduje się na pograniczu Ursynowa, w Dawidach (3 minuty od granicy z Ursynowem). W pracowni powstają unikatowe elementy z litego drewna: meble, zabawki, gadżety weselne i niestandardowe przedmioty. Wykorzystywane jest lite naturalne drewno; elementem bywa też roślinność (powstają tu np. obrazy z mchu chrobotka). Pracownia specjalizuje się w tapicerce meblowej (współczesnej i dawnej) i przeprowadza renowacje starych mebli. Wykonywane są stoły z żywic epoksydowych i spawane stalowe stelaże pod stoły. Regularnie odbywają się tu kursy podczas których uczestniczy samodzielnie tworzą meble w warsztacie (informacje o warsztatach na stronie internetowej).


  Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej
 • Bon na torcik bezowy w cukierni Qki specjalnie na tę okazję ❤️ pojawia się właśnie w dziale "UNIKAT"! (wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie). ✨ Bon przygotowany przez właścicielkę przekazany będzie emailowo jednej osobie.

  f09ef47ae9455f8c.png

  Qki to pracownia wypieków połączona z przestrzenią cukierni i kawiarni. Pracownia prowadzona jest przez firmę rodzinną i powstała w 2010 roku. Na trwałe wpisała się w krajobraz Ursynowa i Natolina. Specjalizacjami pracowni są świeże wypieki na miejscu - przede wszystkim słodkie wypieki takie jak torty bezowe, ciasto drożdżowe, brownie; także w wersji dla alergików (wypieki bezglutenowe, wegańskie czy bezcukrowe). Wypieki tworzone są bez użycia polepszaczy, spulchniaczy czy zagęszczaczy.

  

  Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej
 • Plakat Kazimierz Deyna

  oraz gadżet-koszulka z ursynowskim muralem


  ...pojawiają się właśnie w dziale "UNIKAT"!

  Wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie! Tylko jedna osoba może wybrać tę opcję zrzutki. Nie zwlekajcie!


  z9b34969d996d74e.png


  Co łączy mural “Stanisława Anioła”, identyfikację wizualną wielu ursynowskich firm i kampanię Budżetu Obywatelskiego w Warszawie? 🤔 Prawidłowa odpowiedź brzmi - pracownia Bakcyl Studio! To niesamowite miejsce na mapie Ursynowa tworzą Zuza, Marcin i Bartek ❤️ Ich najnowsze dzieło, mural “Kazimierza Deyny”, dzięki użyciu farb antysmogowych codziennie filtruje 900.000 m3 powietrza ze szkodliwych substancji! 🌎💪 📣 Plakat z oryginalnym projektem tego muralu może zawisnąć na Twojej ścianie! Jego cena wywoławcza to 150 zł (unikat przekazany zostanie wspólnie z mapą). Również w dziale "UNIKAT", koszulka z ursynowskim muralem.

  Czytaj więcej
 • Złota ramka (wewn.wymiar 11.5 cm x 9 cm) wykonana specjalnie na tę okazję ❤️ pojawia się właśnie w dziale "UNIKAT"! (wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie). ✨

  f6c6ae7235681dac.png


  Rama pochodzi z magicznej pracowni Café Nastrojowa. Kawiarnia działa niezmiennie w Pasażu Ursynowskim od około 1999 roku a mieszczący się tu punkt zamówień oprawiania obrazów funkcjonuje od 2007 roku. Właścicielka - Pani Małgosia - pracuje tu prawie od początku istnienia lokalu. To jedna z niewielu ramiarni na Ursynowie trwale wpisana w pasaż handlowy dzielnicy. Zamówienia ramiarskie można składać i odbierać na miejscu (przeglądając przykładowe próbniki) a wykonywane są w pracowni pod Warszawą.


  Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej
 • Uwaga! Wiadomość z pierwszej ręki a dokładnie spod ręki naszej graficzki Melanii :)

  Tak będą wyglądać kieszonkowe mapki dla Ursynowa <3

  Do końca zrzutki jeszcze tylko 3 dni. Liczy się każda złotówka, dołącz do naszej zbiórki!


  pedc00c77445f40f.jpeg

  Czytaj więcej
 • Uwaga, romantyczny unikat! Pierścionek srebrny z granatem, obwód "16". Pierścionek ma tajemniczą historię, wiemy, że przeszedł renowację w wyjątkowej pracowni złotniczej pana Ryszarda Oleksiewicza przy ul Szolc-Rogozińskiego - pracowni, która specjalizuje się własnie w renowacji, szczególnie starej biżuterii. Kto zostanie jego nową właścicielką? : ) Szukajcie w dziale "UNIKAT"! (wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie). ✨


  w7a2e53b21461a24.png

  Pracownia jubilerska pana Ryszarda istnieje w tym miejscu od 1995 roku. Biżuteria z metali szlachetnych (srebro i złoto), oprawy kamieni szlachetnych. Realizacja indywidualnych zamówień na biżuterię tworzoną od podstaw (pierścionki, obrączki ślubne, kolczyki, łańcuszki, broszki, bransolety, spinki, kolie), a także renowacja i naprawa bizuterii (w tym biżuterii zabytkowej).


  Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej
 • Przedstawiamy kolejny unikat! ✨ Spinka do krawata, srebro i bursztyn. Jest to przedmiot o szczególnej wartości, który w całości powstał w ursynowskiej pracowni jubilerskiej! Znajdziecie go teraz w sekcji "UNIKAT" (wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie). ✨

  m91b1c75bc534781.png

  Pracownia złotnicza ORO przy ulicy Dereniowej nieprzerwanie działa w tym miejscu od początków istnienia pawilonu - od 1982 roku ❤️ Wyrób biżuterii ze złota, srebra, platyny - pierścionki, obrączki, medaliki, wisiorki, wyroby na indywidualne zamówienie również według projektów klientów. Pracownia oferuje grawerowanie, naprawy i renowacje biżuterii. Zakład prowadzi też skup starych medali i monet.


  Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej
 • Przedstawiamy kolejny unikat! Tym razem to przedmiot większych gabarytów i wagi, dla fanów renowacji mebli i stolarstwa, a przede wszystkim ceniących przedmioty o pewnej historii. Zabytkowy hebel-strug stolarski! Tylko jedna osoba może wybrać tę opcję zrzutki, gdy ta się pojawi!


  vbf1303829fa6eea.png

  Skąd jest przedmiot? Pracownia stolarska przy ulicy Transportowców istnieje od lat 60., od początku w tym miejscu. Zakład prowadzony jest przez trzecie pokolenie stolarzy ❤️ Pracownia realizuje kompleksowe usługi stolarskie oraz usługi ogólnobudowlane: remonty mieszkań i domów z infrastrukturą. W warsztacie stolarskim powstało wiele cennych dzieł, a jednym z nich są m.in. drewniane drzwi czy wyposażenie w kościele w Pyrach przy ulicy Puławskiej.


  Przedmiot znajdziecie w sekcji "UNIKAT" (wspierając, otrzymacie Mapkę wraz z unikatem o danej nazwie). ✨ Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy. Zachęcamy!! 🤞

  Czytaj więcej
 • Przedstawiamy unikat! Unikaty w naszej zbiórce mają specjalne miejsce i chcielibyśmy zapowiedzieć moment ich pojawienia się na stronie. Znajdziecie je w sekcji "UNIKAT" (Mapka wraz z unikatem o danej nazwie). ✨ To wyjątkowa forma do wypieków używana w ursynowskiej pracowni. Tylko jedna osoba może wybrać tę opcję zrzutki, gdy ta się pojawi!


  ja0bb599935bd32b.png

  Czy rozpoznajecie tę pracownię? Pracownia wypieków i kawiarnia na Natolinie działają od 2018 roku. Lokal założony został przez pasjonatów wypieków, Kasię, Agatę i Michała, i łączy w sobie piekarnię z przestrzenią kawiarni. Świeże wypieki według domowych receptur spożyć można na miejscu lub zabrać na wynos (m.in. cieszące się dużym powodzeniem drożdżówki, ciasta, beza, tarty słodkie i słone). Pracownia realizuje indywidualne zamówienia na wypieki (np torty bezowe, tarty wytrawne). Na specjalne zamówienie, również wypieki bez glutenu czy wegańskie. Zamknięte w poniedziałki.

  🍡🧁🍥 Tak, to Pracownia Wypieków MIGDAŁOWA i oto jedna z pierwszych form do pieczenia użytych w pracowni, od której to "wszystko się z zaczęło" - nazywamy ją "serce Migdałowej" ❤️🙂

  Jeśli nie zdążycie wybrać unikatu, jest wiele małych upominków. Wszystkie piękne upominki przekazali nam ursynowscy rzemieślnicy na wsparcie zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej
 • Hej! Jesteście tu z nami? ❤️

  Serdecznie zapraszamy Was do świata rzemieślników Ursynowa! ✨

  Jest to zbiórka funduszy na wydruk ursynowskiej części naszej Warszawskiej Mapy Rzemieślników. Dołączajcie, zapraszajcie znajomych, udostępniajcie ten link. Każda nawet symboliczna wpłata przybliży nas do upragnionego celu 🤞

  Do usłyszenia!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Pomóż nam wypromować warszawskich rzemieślników!


Celem zrzutki jest zebranie środków na wydruk mapy ursynowskich zakładów rzemieślniczych. Jest to część projektu Warszawscy Rzemieślnicy, nad którym pracujemy już od pięciu lat. Do tej pory opracowaliśmy takie mapy dla Żoliborza, Pragi, Śródmieścia, Mokotowa i Woli. Teraz nadszedł czas na Ursynów.


Wspierając tę zrzutkę, wspierasz wydruk kieszonkowej mapy zakładów Ursynowa.

Możesz otrzymać papierową mapkę (pocztą).

Lub, wraz z mapką, możesz otrzymać unikaty czy upominki z ursynowskiej pracowni z mapy (patrz - opcje zrzutki - odbiór osobisty) do czego bardzo zachęcamy!


Opracowywanie ursynowskiej mapy trwało ponad rok. W tym czasie odwiedziliśmy ponad 100 zakładów. Było to nie lada wyzwanie, szczególnie na wiosnę w związku z przerwą w ich funkcjonowaniu spowodowaną pandemią. Nie powstrzymało nas to jednak i stopniowo kompletowaliśmy adresy i nazwy pracowni.


Czym wyróżnia się Ursynów?

 • Wśród zakładów znaczną grupę stanowią lokalne pracownie krawieckie, w tym te szyjące na miarę.
 • Jest wielu optyków z lokalnymi pracowniami, członków cechu optyków; oraz jubilerów i złotników których pracownie pamiętają początki dzielnicy - te początki uchwycone zostały z kolei na kliszach funkcjonujących już od lat 80-tych, najstarszych ursynowskich pracowni fotograficznych.
 • Znajdziemy tu unikatowe pracownie lamp i witraży. Są również grawer, renowacja mebli, czy zakłady stolarskie.
 • Część zakładów wyróżnia to, że są prowadzone przez drugie, a nawet trzecie pokolenie właścicieli.


Odkrywając te wszystkie opowieści, odkrywaliśmy jednocześnie historię Ursynowa. Dzielnicy powstałej zaledwie, a może i aż 40 lat temu.


Chcąc wydrukować tę edycję mapy, potrzebujemy Waszego wsparcia, aby opłacić wydruk kilku tysięcy mapek kieszonkowych, które później udostępnimy bezpłatnie mieszkańcom w kawiarniach czy punktach usługowych. Do tego ponad stu plakatów do powieszenia w zakładach rzemieślniczych. Aby zachęcić Was do wsparcia i przybliżyć Wam punkty z naszej mapy, pomyśleliśmy o tym, żeby przekazać w Wasze ręce upominki z ursynowskich pracowni! Zostały one przekazane przez rzemieślników i związane są z ich codzienną pracą.


Zdjęcie poniżej: Z właścicielem zakładu fotograficznego Camera na Natolinie; naklejka na witrynie "to jest punkt na Warszawskiej Mapie Rzemieślników"

a8f3b87883b4242c.jpeg


O Warszawskiej Mapie Rzemieślników mogliście ostatnio usłyszeć i przeczytać m.in. w Radio Kolor , Radio dla Ciebie czy w materiale Kuriera Warszawskiego . O opracowywaniu mapy dla Ursynowa opowiadaliśmy w lokalnej gazecie Halo Ursynów, jeszcze w marcu 2019, i w podcaście Miasto Jest Nasze. Najnowszy artykuł o powstającym wydruku i naszej zbiórce funduszy na ten cel znajdziecie tutaj.


A tak wyglądają jedne ze zrealizowanych mapek - z Pragi


bd2740407391eb6e.jpeg


Wspierając wydruk, możecie oprócz mapki papierowej, otrzymać także upominki przekazane przez naszych ursynowskich rzemieślników, m.in.: 


x29d42c57bbb1c83.png

Warszawscy Rzemieślnicy to projekt, którego celem jest pokazanie, że rzemieślnicy są żywą częścią lokalnego dziedzictwa. Zależy nam na wypromowaniu znikającej kultury rzemieślników miejskich z wieloletnią tradycją fachu. Chcemy też przybliżyć nowemu pokoleniu, że zawód rzemieślnika nie daje tylko zawodu, ale i również tradycje tworzenia, pasję oraz możliwości specjalizacji w danej dziedzinie. Chcemy promować naprawienie przedmiotów, którym można w ten sposób przedłużyć życie, a także stworzyć na zamówienie coś unikatowego. Mapa ma służyć mieszkańcom danej dzielnicy i przybliżać historie miejsca i ludzi.


Wersję internetową mapy znaleźć można tu:

http://www.rzemieslnicy.waw.pl/


Zdjęcia poniżej z pracowni, które znajdziecie na naszej ursynowskiej mapie. Pracownia artysty malującego Ursynów, Adama Włodarczyka - spotkanie z Galeria na Uboczu; dalej m.in. pracownia zegarmistrzowska, krawiecka, jubilerska, szewska, ceramiczna; introligatornia, serwis naprawy elektroniki oraz szlifiernia kamieni.


gb4fcab3ac006474.jpegef951875f76fc159.jpegwd62cfb7b3494cb5.jpegt28fc6034001bb54.jpegu7452bd08f8e99d8.jpegk2e6e93f68e3e964.jpegp23acade089b7692.jpegeb981fdeacdb91cc.jpegq8ba86d8062f8c80.jpegh00935a55f8eda81.jpege4cbc91379b43eba.jpeg

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 81

MC
Monika Cichocka
150 zł
PP
100 zł
MD
Marcin Dobrowolski
100 zł
ŁB
Łukasz Bartosiewicz
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
90 zł
MB
80 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Podziękowania imienne

Podziękowania imienne zamieszczone na naszej stronie FB z ponad 55 000 obserwujących!

rozwiń

wybrano 2 razy

Wybieram
Wpłać 10 zł i więcej
Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Mapka rzemieślników w formie ulotki wysłana pocztą na wskazany adres

- Podziękowania imienne zamieszczone na naszej stronie FB

rozwiń

wybrano 7 razy

Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
Mapka i upominek z ursynowskiej pracowni krawieckiej

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Jeden z upominków z pracowni krawieckiej np. poduszeczka do przechowywania igieł, torba na zakupy z surówki bawełnianej, czy maseczka bawełniana. Upominki zostały uszyte lokalnie w pracowniach.


*Przekażemy pocztą na wskazany adres lub w przypadku większych upominków, osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 11 razy (pozostało 6 z 17)

Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
Mapka i upominek z ursynowskiej pracowni (różne)

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Upominek z różnych pracowni np. kilka szpilek tapicerskich i igła okrągła typu obłączek do opiniania materiału w tapicerstwie, breloczek zrobiony z łańcucha rowerowego, czy passe-partout do użycia w ramce do zdjęć.


*Przekażemy pocztą na wskazany adres lub w przypadku większych upominków, osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 15 z 17)

Wybieram
Wpłać 15 zł i więcej
Mapka i upominek związany z historią Ursynowa

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Jeden z upominków związany z historią Ursynowa np. zdjęcie starego Ursynowa format 15x21 cm, pocztówka z ursynowskim muralem, czy broszurka o obrazach Ursynowa.


*Przekażemy pocztą na wskazany adres lub jeśli wygodniej, osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 6 razy (pozostało 26 z 32)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Mapka i upominek z ursynowskiej pracowni (różne)

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Jeden z upominków z różnych pracowni np. kupon na kalendarz 2021 z ursynowskiej offsetowej drukarni czy zestaw miarka stolarska + ołówek z ursynowskiej stolarni.


*Przekażemy pocztą na wskazany adres lub w przypadku większych upominków, osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 2 razy (pozostało 19 z 21)

Wybieram
Wpłać 20 zł i więcej
Mapka i akcesoria używane w ursynowskiej pracowni krawieckiej

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Przedmiot używany w pracowni krawieckiej np. zestaw krawiecki (miarka krawiecka, nożyce i ciapciaki) czy "Kupon na spódnicę" (bawełna-materiał odmierzony do uszycia spódnicy).


*Przekażemy pocztą na wskazany adres lub w przypadku większych upominków, osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 1 z 5)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Mapka i gadżet optyczny z ursynowskiego zakładu

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Gadżet z galanterii optycznej z ursynowskich zakładów optycznych np. "pływający" sznurek do okularów, czy dziecięce etui do okularów na suwak.


*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 4 z 5)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Mapka i rękodzieło z ursynowskiej pracowni

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Rękodzieło z ursynowskich pracowni np. koralikowy pierścionek elastyczny z japońskiego szkła, czy kwietnik ze sznurków z pracowni makramowej.


*Przekażemy pocztą na wskazany adres lub w przypadku większych upominków, osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 4 razy (pozostało 7 z 11)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
Mapka i wyrób z ursynowskiej pracowni ceramicznej

- Mapka rzemieślników w formie ulotki

- Wyrób z ursynowskich pracowni ceramicznych np. wisiorek na łańcuszku, patera-liść, czy łyżeczka ceramiczna.


*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 14 razy (pozostało 2 z 16)

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
UNIKAT Drewniany hebel-strug ze stolarni w Pyrach

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - używany w stolarni w Pyrach drewniany hebel-strug stolarski.

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 40 zł i więcej
UNIKAT Tshirt rozm S mural ursynowski

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - Tshirt ze street art, muralem misia - z ursynowskiej pracowni Bakcyl Studio

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

(pozostało 1 z 1)

Wybieram
Wpłać 30 zł i więcej
UNIKAT Bon podarunkowy na torcik bezowy o wartości 45 zł

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - bon do cukierni Qki na torcik bezowy, wartość bonu podarunkowego 45 zł.

• Bon przekazany zostanie emailowo i jest do realizacji w tym roku.

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 40 zł i więcej
UNIKAT Złota ramka

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - złota ramka z pracowni Café Nastrojowa.

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 40 zł i więcej
UNIKAT Pierścionek srebrny z granatem obwód "16"

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - pierścionek po renowacji, srebrny z granatem, obwód "16" z pracowni jubilerskiej przy Szolc-Rogozińskiego.

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 45 zł i więcej
UNIKAT Foremka "Serce Migdałowej"

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - foremką "Serce Migdałowej" z Pracowni Wypieków Migdałowa.

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 60 zł i więcej
UNIKAT Spinka do krawata (srebro i bursztyn)

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - spinką do krawata (srebro i bursztyn) z ursynowskiej pracowni jubilerskiej ORO.

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 80 zł i więcej
UNIKAT Deska kuchenna (lite drewno i żywica)

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - deską kuchenną (lite drewno i żywica epoksydowa) z warsztatu stolarskiego Warsztat na Maxa.

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Wpłać 150 zł i więcej
UNIKAT Plakat Kazimierz Deyna

Wesprzyj wydruk mapki papierowej, i otrzymaj mapkę wraz z unikatem - oprawionym plakatem Kazimierza Deyny z ursynowskiej pracowni Bakcyl Studio (najnowszy ursynowski mural!)

*Przekażemy osobiście w pasującym miejscu na Ursynowie

rozwiń

wybrano 1 raz (pozostało 0 z 1)

Nasi użytkownicy założyli

852 429 zrzutek

i zebrali

737 975 975 zł

A ty na co dziś zbierasz?