id: 3v72mh

NSP Gogolewo - społeczna szkoła w trudnych czasach

NSP Gogolewo - społeczna szkoła w trudnych czasach

Nasi użytkownicy założyli 1 177 479 zrzutek i zebrali 1 229 888 254 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności5

 • VQuY099eYseUTr31.jpgtak było..

  BT6wR4WYYIdYhQBg.jpg

  A tak jest - jeszcze trochę kosmetyki i uda nam się zamknąć temat remontu szatni 🫶

  Dziękujemy za Państwa wpłaty! ❤️


  Każda kolejne cegiełka, pozwoli nam na zadbanie o przestrzeń dla naszych Dzieci 🥰

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Zrzutka na rzecz Społecznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gogolewie – Wspieramy Edukację Dzieci!


Witajcie w naszej zrzutce na rzecz Społecznej Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Gogolewie! Jesteśmy grupą zaangażowanych rodziców, nauczycieli i mieszkańców, którzy wierzą w siłę edukacji i chcą zapewnić dzieciom najlepsze warunki nauki.

Nasza szkoła to miejsce, w którym dzieci rozwijają swoje zdolności, pasje i umiejętności, zdobywają wiedzę oraz kształtują wartości.

Wierzymy, że edukacja to fundament przyszłości, dlatego pragniemy stworzyć dla naszych uczniów jak najlepsze warunki nauki.


Działamy jako Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Dalewo i Gogolewo, które jest organizacją non-profit. Wszystkie skromne fundusze jakie mamy pochodzą z darowizn i ograniczonej dotacji oraz subwencji oświatowej – jednak to ciągle mało, by zadbać o budynek, utrzymać placówkę, kadrę i zapewnić warunki nauki dzieci na miarę XXI wieku.


Twoje wsparcie jest niezastąpione. Dzięki niemu będziemy mogli:

1.   Rozbudować Infrastrukturę Szkolną: Chcemy zmodernizować nasze sale lekcyjne, wyposażyć je w nowoczesny sprzęt dydaktyczny oraz zapewnić dostęp do technologii, które wspierają procesy edukacyjne. Powoli udaje nam się gromadzić pomoce akademickie, dzięki czemu możemy wprowadzać nowe metody nauczania tak, by dzieci chciały chodzić do szkoły!

EDIT!!!!!! Dzięki TEJ ZBIÓRCE dotrzymaliśmy obietnicy danej Uczniom z kl 8, że zamontujemy w sali nr 4 tablicę multimedialną i wraz ze wsparciem darowizn od Naszych Przyjaciół z naszych miejscowości, udało nam się wspólnie zakupić tablicę - nasz wkład z tej zrzutki to 1800pln - pozostałą kwotę dorzucili Nasi Przyjaciele! Gdyby nie to, Uczniowie z kl 8 być może nie doczekaliby się w swojej sali tej tablicy! Wspólne działania zmieniają świat! Dziękujemy

link do posta ---> https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid0go6hQUhRAQYjvRmyCfPqoeiNnxi7zxuYA4zjfKLw8GB65nx6DKR3McmoyUDrDcCol&id=100070749407284


2.   Organizować Dodatkowe Zajęcia i Warsztaty: Tworzymy przestrzeń, w której dzieci będą mogły rozwijać się nie tylko w obszarze akademickim, ale również artystycznym, sportowym i kreatywnym. Boli nas serce, kiedy nie stać nas na zapewnienie rozwijających zajęć poza lekcjami dla naszych uczniów. To dla nas koszty, których nie jesteśmy w stanie udźwignąć.

3.   Zatrudnić Wysokiej Klasy Kadrę Nauczycielską: Dobra jakość edukacji to efekt pracy wykwalifikowanych nauczycieli. Chcemy zapewnić naszym uczniom dostęp do najlepszych mentorów i pedagogów.

4.   Zorganizować Wycieczki i Wyjazdy Edukacyjne: Wierzymy, że nauka poza szkołą jest równie ważna, dlatego pragniemy organizować wycieczki, które poszerzą horyzonty naszych uczniów i dostarczą im praktycznej wiedzy.

5.   Zadbać o budynek i teren wokół placówki: Niewiele jest szkół, które mieszczą się w tak starym budynku jak nasz – z 1914 roku. Klimat budynku, który od zawsze był szkołą, powoduje wiele problemów związanych z kosztami jego utrzymania – wysokie rachunki za ogrzewanie, nieustające remonty, które wykonujemy jako społeczność w formie wolontariatu, bo nie stać nas na ekipy budowlane, powoduje, że konto bankowe niestety świeci pustkami. Budynek nie jest naszą własnością, dlatego tak ciężko zdobyć dodatkowe fundusze grantowe, bo nie mamy nic na wkład własny.

Niestety ostatnio mamy duże problemy, które powracają do nas po latach - musimy koniecznie dokonać remontu pomieszczenia szatni szklonej, ponieważ zostało ono zalane :(


Walczymy o każdy miesiąc i rok, by dalej realizować nasze dzieło rozpoczęte 17.09.2001 roku, a jesteśmy naprawdę fajną i prężnie działającą społecznością - to nas wyróżnia, ale nie napełnia nam kasy pieniążkami :(

Wejdź na naszego FB, a przekonasz się sam - jaką inną podstawówką jesteśmy :)


Twoja skromna dotacja może mieć ogromny wpływ na przyszłość naszych dzieci. Każda złotówka przekazana na tę zrzutkę przyczyni się do podniesienia standardu edukacji w naszej społeczności. Razem możemy stworzyć przestrzeń, w której dzieci będą mogły spełniać swoje marzenia i osiągać wspaniałe sukcesy.


Dołącz do naszej misji i wesprzyj Społeczną Niepubliczną Szkołę Podstawową w Gogolewie już dziś!


Dziękujemy za Twoją hojność i wsparcie.


Izabela Kaźmierczak

Prezes Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Dalewo i Gogolewo organu prowadzącego

Niepubliczną Szkołę Podstawową im. Bohaterów 11-go Września w Gogolewie


Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 32

GI
Grzegorz K.
100 zł
SR
Stanisława Rogalska
20 zł
RB
Alicja Bylewska
KI
Klaudia i Dawid
100 zł
AI
ANIA I ANDRZEJ
500 zł
RB
Renata Bylewska
 
Dane ukryte
ukryta
AB
Asia Bednarska
50 zł
MK
Iza K.
100 zł
NL
Natalia Lewicka
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!