id: 3vhcmt

Wymarzony rower- prezent urodzinowy

Wymarzony rower- prezent urodzinowy

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

Nasi użytkownicy założyli 1 178 824 zrzutki i zebrali 1 232 493 420 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Dzień Dobry ; )


Przyszedł ten piękny czas, czas moich 30 urodzin. Ostatnio spacerując pomyślałam sobie, że coś jednak poszło nie tak, ani męża, ani dzieci, ani zwierzęcia i ogrodu, nie mówiąc już o samochodzie! :P


Ale potem pomyślałam sobie, ze jednak nie jest aż tak źle, że dzieci mam (moich sióstr, znajomych i przyjaciół), psy i kotki są obecne w moim życiu (Nanga, Zorbibibibi, Remik, Lajka, Petra, Ryszard - pozdrowienia dla was <3 ), każdy las jest moim ogrodem no i przecież są na tym świecie rowery i są bardziej eko niż samochody.


Miałam swój piękny rower, ale wojaże po świecie sprawiły, że powędrował do kogoś innego... nie planuje narazie nigdzie wyjeżdżać, ale jeździć do pracy owszem...chce mknąć na swoim własnym biało-niebieskim rumaku z fioletowymi oponami i myśleć, tak... udało się, mam 30 lat i swój własny....rower xD !


No więc przyjaciele/ przyjaciółki, znajomi/znajome, koledzy i koleżanki chciałam Was prosić o pomoc w spełnieniu mojego małego marzenia, każdy grosz się liczy, ja coś tam odłożone mam, ale wiecie COVID, wypłata zależna od projektów... no przecież patrzcie jaki piękny ; )


Z góry dziękuję za Waszą pomoc <3

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 17

AW
Antonina
100 zł
SY
Sylwia
100 zł
AK
Anka
80 zł
MS
Marta Szymaniuk
70 zł
KK
Weronika
50 zł
 
Dane ukryte
35 zł
BS
30 zł
 
Dane ukryte
15 zł
FM
1 zł
Zobacz więcej

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!