30 368 zł 
z 30 000 zł
101%
zakończona 11.11.2020r
193 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności6

 • Kochani!


  Udało nam się osiągnąć cel tej zrzutki i już niebawem rozpocznie się druk płyty FRS! Następnie wyślemy ją do wszystkich, którzy dokonali wpłat na tę zrzutkę.

  Bardzo dziękujemy za każdy dar serca, dzięki któremu będziemy mogli dzielić się z innymi tym dziełem! 😊


  Wszystkich Was, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nas, czy to poprzez modlitwę czy ofiarę zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej. W Waszej intencji zostaną także odprawione Msze święte w naszej seminaryjnej kaplicy. 🙏


  A już w najbliższą sobotę (07.11) o godz. 19.30 na YouTube, Spotify, AppleMusic premiera płyty! Subskrybujcie nasz kanał i bądźcie na bieżąco! https://youtube.com/frsfranciszkanie


  Pokój i dobro!

  wc8e61ce2564f607.jpeg

  Czytaj więcej
 • Dziś ukazał się premierowy singiel FRS z płyty, którą dzięki Waszej pomocy i hojności możemy tworzyć! :)


  Bardzo serdecznie dziękujemy za każdą, choćby najmniejszą ofiarę, która przyczyniła się do jej powstania! Wierzymy, że uda nam się uzyskać całą potrzebną kwotę i będziemy mogli dzielić się tą muzyką i przekazem z innymi.


  O wszystkich, którzy w jakikolwiek wspierają FRS modlitwą i ofiarą pamiętamy w naszych modlitwach.

  Niech Was Bóg błogosławi! +

  Pokój i dobro

  Czytaj więcej
 • FRS jest już na Facebooku i Instagramie!😃Obserwuj nas i bądź na bieżąco z nowymi informacjami!j62d34817330df0a.jpeg

  FB: https://facebook.com/franciszkanskirap

  IG: https://instagram.com/franciszkanskirap

  Czytaj więcej
 • Produkcja materiału na płytę dobiega powoli końca!

  Mamy nadzieję, że do końca miesiąca uda się zakończyć cały ten proces. Dziękując za wszelkie okazane do tej pory wsparcie prosimy, dzielcie się z innymi tym projektem, abyśmy mogli go dokończyć i wydać płytę.


  Tymczasem udostępniamy relację z nagrywania płyty:  Pokój i Dobro!

  Niech wszystkich błogosławi Dobry Bóg! +


  Czytaj więcej
 • Nagrywanie materiału w studiu zakończone!

  Po całym tygodniu wytężonej pracy udało nam się zarejestrować wszystkie ścieżki.

  tb385dbf8cc86dd3.jpegPrzy okazji ubogaciliśmy trochę aranżację opublikowanych już na YouTube kawałków i dodaliśmy refreny, w których gościnnie zaśpiewały dwie dziewczyny związane z naszymi duszpasterstwami.

  ebf9d0b73a6f850d.jpeg

  Nagrany materiał zostanie teraz przesłany do miksu, którym zajmie się Łukasz Pospieszalski! 

  y7730f2fa6e86317.jpeg

  O dalszym przebiegu prac nad płytą będziemy na bieżąco informować na profilu zespołu na FB oraz naszym nowym kanale, dlatego zachęcamy subskrybować go już teraz: https://tiny.pl/7c6cz

  a4b7b6f2c1ed556b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Rozpoczęliśmy pracę nad płytą!

  pf93e364d7f8221b.jpegDzięki naszym przyjaciołom, którzy pożyczyli nam brakujący do nagrań sprzęt mogliśmy w Imię Pańskie rozpocząć nagrywanie FRSów w naszym "domowym" studio w seminarium.

  ef7149051d4d2770.jpegPo nagraniu pilotażowych wersji każdego utworu przeszliśmy do rejestrowania wszystkich ścieżek oddzielnie. Na wszystko mamy czas do soboty, nie ma więc aż tak dużo czasu. Będziemy wdzięczni za każdą modlitwę w intencji naszej oraz całego tego dzieła. 

  rae5902aac6d18d9.jpegZ serca dziękujemy także za wszystkie Wasze ofiary, które do tej pory złożyliście na powstanie tej płyty. Wszystkich Was obejmujemy modlitwą podczas codziennej adoracji Pana Jezusa w seminaryjnej kaplicy.
  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

FRS, czyli FranciszkańskiRapSession to inicjatywa młodych franciszkanów, którzy poprzez rap chcą dzielić się swoją wiarą i w taki sposób głosić Ewangelię - Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.


Pomysł na ten projekt powstał dość spontanicznie w następstwie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Uniemożliwiła ona nam co tygodniowe wizyty w łódzkich Domach Dziecka, gdzie posługujemy. Postanowiliśmy więc w inny sposób dotrzeć z katechezą do naszych podopiecznych.Udostępniane w serwisie YouTube kawałki dotarły jednak do większej ilości osób, co jeszcze bardziej zmotywowało nas do cyklicznego publikowania nowych utworów i kontynuacji projektu. Z nominacji Tau’a wzięliśmy także udział w #hot16challenge2.Wielokrotnie zachęcani przez naszych widzów postanowiliśmy stworzony materiał nagrać w wersji studyjnej oraz wydać płytę. Naszym zamysłem jest dotarcie z nią nie tylko do słuchaczy FRSów, ale także do młodzieży z ośrodków wychowawczych oraz innych miejsc, do których jeździmy z ewangelizacją. Dlatego też wydany album będziemy rozprowadzać za darmo albo za dobrowolną ofiarę, przeznaczoną na nasz dalszy rozwój.


Nagranie płyty jest jednak kosztowne, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie naszej inicjatywy poprzez tą zrzutkę. Koszt samej produkcji to ok. 10 tys. złotych. Pozostałe zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na tłoczenie płyt. Chcielibyśmy, aby było to przynajmniej 10 tys. sztuk, co kosztuje kolejne 20 tys. złotych. Dzięki temu moglibyśmy dotrzeć z naszym przekazem do naprawdę wielu młodych (i nie tylko) ludzi.


Każdy kto wesprze powstanie tego albumu otrzyma jeden egzemplarz po jego wydaniu. Poza tym o wszystkich naszych dobroczyńcach pamiętamy w modlitwie. W intencji ofiarodawców zostanie także odprawiona Msza Święta.


Więcej o braciach i ich codziennym życiu znajdziecie na stronie: seminariumfranciszkanskie.pl/frs


Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy!

Bracia franciszkanie

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 193

 
Użytkownik niezarejestrowany
7 802,70 zł
 
Dane ukryte
2 750 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 067,10 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
932,50 zł
MK
mariusz krawczyk
600 zł
CB
Cezary Bartoszuk
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej
Płyta FRS
Każdy kto poprzez swoją wpłatę przyczyni się do powstania tej płyty otrzyma ją, gdy zostanie wydana!
rozwiń

wybrano 124 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

852 629 zrzutek

i zebrali

738 432 342 zł

A ty na co dziś zbierasz?