id: 3vnrv7

Pomoc w produkcji i wydaniu płyty FRS

Pomoc w produkcji i wydaniu płyty FRS

Nasi użytkownicy założyli 959 507 zrzutek i zebrali 967 567 073 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności6

 • Kochani!


  Udało nam się osiągnąć cel tej zrzutki i już niebawem rozpocznie się druk płyty FRS! Następnie wyślemy ją do wszystkich, którzy dokonali wpłat na tę zrzutkę.

  Bardzo dziękujemy za każdy dar serca, dzięki któremu będziemy mogli dzielić się z innymi tym dziełem! 😊


  Wszystkich Was, którzy w jakikolwiek sposób wspierają nas, czy to poprzez modlitwę czy ofiarę zapewniamy o naszej pamięci modlitewnej. W Waszej intencji zostaną także odprawione Msze święte w naszej seminaryjnej kaplicy. 🙏


  A już w najbliższą sobotę (07.11) o godz. 19.30 na YouTube, Spotify, AppleMusic premiera płyty! Subskrybujcie nasz kanał i bądźcie na bieżąco! https://youtube.com/frsfranciszkanie


  Pokój i dobro!

  wc8e61ce2564f607.jpeg

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

FRS, czyli FranciszkańskiRapSession to inicjatywa młodych franciszkanów, którzy poprzez rap chcą dzielić się swoją wiarą i w taki sposób głosić Ewangelię - Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.


Pomysł na ten projekt powstał dość spontanicznie w następstwie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Uniemożliwiła ona nam co tygodniowe wizyty w łódzkich Domach Dziecka, gdzie posługujemy. Postanowiliśmy więc w inny sposób dotrzeć z katechezą do naszych podopiecznych.Udostępniane w serwisie YouTube kawałki dotarły jednak do większej ilości osób, co jeszcze bardziej zmotywowało nas do cyklicznego publikowania nowych utworów i kontynuacji projektu. Z nominacji Tau’a wzięliśmy także udział w #hot16challenge2.Wielokrotnie zachęcani przez naszych widzów postanowiliśmy stworzony materiał nagrać w wersji studyjnej oraz wydać płytę. Naszym zamysłem jest dotarcie z nią nie tylko do słuchaczy FRSów, ale także do młodzieży z ośrodków wychowawczych oraz innych miejsc, do których jeździmy z ewangelizacją. Dlatego też wydany album będziemy rozprowadzać za darmo albo za dobrowolną ofiarę, przeznaczoną na nasz dalszy rozwój.


Nagranie płyty jest jednak kosztowne, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie naszej inicjatywy poprzez tą zrzutkę. Koszt samej produkcji to ok. 10 tys. złotych. Pozostałe zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na tłoczenie płyt. Chcielibyśmy, aby było to przynajmniej 10 tys. sztuk, co kosztuje kolejne 20 tys. złotych. Dzięki temu moglibyśmy dotrzeć z naszym przekazem do naprawdę wielu młodych (i nie tylko) ludzi.


Każdy kto wesprze powstanie tego albumu otrzyma jeden egzemplarz po jego wydaniu. Poza tym o wszystkich naszych dobroczyńcach pamiętamy w modlitwie. W intencji ofiarodawców zostanie także odprawiona Msza Święta.


Więcej o braciach i ich codziennym życiu znajdziecie na stronie: seminariumfranciszkanskie.pl/frs


Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy!

Bracia franciszkanie

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nagrody / oferty 1 Nowość

Kupuj i wspieraj zrzutki.

Nowość! Teraz możesz wspierać zrzutkę samemu dodając nagrodę / ofertę. Ty sprzedajesz, a środki trafiają bezpośrednio na zrzutkę, pomaganie jest takie proste - czytaj więcej.

Kupuj i wspieraj zrzutkę

Nieaktywne
Inne
Płyta FRS
Każdy kto poprzez swoją wpłatę przyczyni się do powstania tej płyty otrzyma ją, gdy zostanie wydana!
1 zł

Kupione 124

Zakończona

Wpłaty 193

 
Użytkownik niezarejestrowany
7 802,70 zł
 
Dane ukryte
2 750 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
 
Użytkownik niezarejestrowany
1 067,10 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
 
Dane ukryte
932,50 zł
MK
mariusz krawczyk
600 zł
CB
Cezary Bartoszuk
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
Zobacz więcej

Komentarze 28

 
2500 znaków