Pomoc w produkcji i wydaniu płyty FRS ID: 3vnrv7

Pomoc w produkcji i wydaniu płyty FRS ID: 3vnrv7

11 087 zł z 30 000 zł

36%

11 087 zł

11 087 zł

z 30 000 zł

27 dni

27 dni

do końca

120

120

wspierających
36%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

 • Nagrywanie materiału w studiu zakończone!

  Po całym tygodniu wytężonej pracy udało nam się zarejestrować wszystkie ścieżki.

  tb385dbf8cc86dd3.jpegPrzy okazji ubogaciliśmy trochę aranżację opublikowanych już na YouTube kawałków i dodaliśmy refreny, w których gościnnie zaśpiewały dwie dziewczyny związane z naszymi duszpasterstwami.

  ebf9d0b73a6f850d.jpeg

  Nagrany materiał zostanie teraz przesłany do miksu, którym zajmie się Łukasz Pospieszalski! 

  y7730f2fa6e86317.jpeg

  O dalszym przebiegu prac nad płytą będziemy na bieżąco informować na profilu zespołu na FB oraz naszym nowym kanale, dlatego zachęcamy subskrybować go już teraz: https://tiny.pl/7c6cz

  a4b7b6f2c1ed556b.jpeg

  Czytaj więcej
 • Rozpoczęliśmy pracę nad płytą!

  pf93e364d7f8221b.jpegDzięki naszym przyjaciołom, którzy pożyczyli nam brakujący do nagrań sprzęt mogliśmy w Imię Pańskie rozpocząć nagrywanie FRSów w naszym "domowym" studio w seminarium.

  ef7149051d4d2770.jpegPo nagraniu pilotażowych wersji każdego utworu przeszliśmy do rejestrowania wszystkich ścieżek oddzielnie. Na wszystko mamy czas do soboty, nie ma więc aż tak dużo czasu. Będziemy wdzięczni za każdą modlitwę w intencji naszej oraz całego tego dzieła. 

  rae5902aac6d18d9.jpegZ serca dziękujemy także za wszystkie Wasze ofiary, które do tej pory złożyliście na powstanie tej płyty. Wszystkich Was obejmujemy modlitwą podczas codziennej adoracji Pana Jezusa w seminaryjnej kaplicy.
  Czytaj więcej

Opis zrzutki

FRS, czyli FranciszkańskiRapSession to inicjatywa młodych franciszkanów, którzy poprzez rap chcą dzielić się swoją wiarą i w taki sposób głosić Ewangelię - Dobrą Nowinę o Jezusie Chrystusie.


Pomysł na ten projekt powstał dość spontanicznie w następstwie izolacji spowodowanej pandemią koronawirusa. Uniemożliwiła ona nam co tygodniowe wizyty w łódzkich Domach Dziecka, gdzie posługujemy. Postanowiliśmy więc w inny sposób dotrzeć z katechezą do naszych podopiecznych.Udostępniane w serwisie YouTube kawałki dotarły jednak do większej ilości osób, co jeszcze bardziej zmotywowało nas do cyklicznego publikowania nowych utworów i kontynuacji projektu. Z nominacji Tau’a wzięliśmy także udział w #hot16challenge2.Wielokrotnie zachęcani przez naszych widzów postanowiliśmy stworzony materiał nagrać w wersji studyjnej oraz wydać płytę. Naszym zamysłem jest dotarcie z nią nie tylko do słuchaczy FRSów, ale także do młodzieży z ośrodków wychowawczych oraz innych miejsc, do których jeździmy z ewangelizacją. Dlatego też wydany album będziemy rozprowadzać za darmo albo za dobrowolną ofiarę, przeznaczoną na nasz dalszy rozwój.


Nagranie płyty jest jednak kosztowne, dlatego zwracamy się do Was z prośbą o pomoc i wsparcie naszej inicjatywy poprzez tą zrzutkę. Koszt samej produkcji to ok. 10 tys. złotych. Pozostałe zebrane pieniądze chcemy przeznaczyć na tłoczenie płyt. Chcielibyśmy, aby było to przynajmniej 10 tys. sztuk, co kosztuje kolejne 20 tys. złotych. Dzięki temu moglibyśmy dotrzeć z naszym przekazem do naprawdę wielu młodych (i nie tylko) ludzi.


Każdy kto wesprze powstanie tego albumu otrzyma jeden egzemplarz po jego wydaniu. Poza tym o wszystkich naszych dobroczyńcach pamiętamy w modlitwie. W intencji ofiarodawców zostanie także odprawiona Msza Święta.


Więcej o braciach i ich codziennym życiu znajdziecie na stronie: seminariumfranciszkanskie.pl/frs


Za każdy dar serca serdecznie dziękujemy!

Bracia franciszkanie

Wpłacający120

 
Użytkownik niezarejestrowany
1 067,10 zł
MK
mariusz krawczyk
600 zł
CB
Cezary Bartoszuk
500 zł
 
Dane ukryte
500 zł
DC
Dominik Ciszewski
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
K
Klaudia Szeląg
265 zł
 
Dane ukryte
260 zł
S
Sebastian
200 zł
GK
Grzegorz Karaszewski
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze25

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nagrody

Wpłać 1 zł i więcej

Płyta FRS

Płyta FRS

Każdy kto poprzez swoją wpłatę przyczyni się do powstania tej płyty otrzyma ją, gdy zostanie wydana!

wybrano 77 razy

Wybieram

Nasi użytkownicy założyli

535 194 zrzutki


A ty na co dziś zbierasz?