id: 3vrgd8

Walka o samodzielne kroki Lili

Walka o samodzielne kroki Lili

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
43 091 zł
z 60 000
71%
20 dni
do końca
607
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 1 038 267 zrzutek i zebrali 1 109 802 131 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Lila to dziewczynka, która przyszła na świat w 30 tygodniu ciąży. Od początku dzielnie walczyła o życie i zdrowie na Oddziale Intensywnej Terapii Noworodka, gdzie spędziła 38 dni.

Ze względu na wcześniactwo od urodzenia jest pod stałą opieką neurologa, ortopedy, okulisty i neurologopedy. Przedwczesny poród i niedotlenienie skutkowały uszkodzeniem mózgu co sprawiło, że Lila na co dzień zmaga się z mózgowym porażeniem dziecięcym - kurczowe porażenie obustronne.


Obecnie Lila ma cztery lata i nie postawiła jeszcze pierwszych samodzielnych kroków.

Rzeczywistość naszej córki to intensywna rehabilitacja metodą NDT-Bobath pod okiem specjalistów, a także w zaciszu domowym, regularne zajęcia z neurologopedą, terapeutą widzenia, terapeutą SI oraz psychologiem. Korzystamy systematycznie z turnusów rehabilitacyjnych oraz osteopatii.


Zdecydowaliśmy się utworzyć zbiórkę, by uzyskać środki na rehabilitację Lili, bo dzięki Waszemu wparciu będziemy wstanie pokryć koszty terapii, turnusów rehabilitacyjnych i potrzebnych sprzętów, a każda złotówka to krok w stronę sprawności naszej córki.


Roczny koszt leczenia Lili to prawie 30 tysięcy złotych samej terapii, dodatkowo dochodzą koszty sprzętu i wizyt u specjalistów. Lili rośnie, a wraz z nią rosną koszty związane z wymianą niezbędnego sprzętu. Planem jest dołączenie do terapii zabiegów mikropolaryzacji i elektrostymulacji oraz zakup platformy wibracyjnej.


Jako rodzice zrobimy wszystko by zapewnić Lili jak najlepsze warunki w walce o samodzielność. Ta ciężka praca, którą wykonamy dziś, jutro, za miesiąc, zaprocentuje w przyszłości. Ponieważ pragniemy, by Lila korzystała z nowych metod i sposobów leczenia, a koszty z tym związane zaczynają przewyższać nasze możliwości finansowe zwracamy się do Was z prośbą o wsparcie.


Wiemy jak wielu wspaniałych ludzi nasza Lili spotyka na swojej drodze i bardzo to doceniamy, a za każdą wpłatę serdecznie dziękujemy


Rodzice Lili

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 607

 
Dane ukryte
ukryta
KT
Klaudia Tomczak
200 zł
KA
Kasia
20 zł
AE
Anna Ellwart gwiazdeczkaa92
57 zł
FD
Adrobed
KW
170 zł
MJ
Marcelina Szewczyk
40 zł
ŁY
Łysy
200 zł
 
Dane ukryte
20 zł
WW
Ania
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 47

 
2500 znaków