id: 3wbezw

“Biało-Niebieski Mikołaj” szykuje paczki dla dzieci!

“Biało-Niebieski Mikołaj” szykuje paczki dla dzieci!

Nasi użytkownicy założyli 912 490 zrzutek i zebrali 874 598 697 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

“Biało-Niebieski Mikołaj” powraca na święta! 


Kibice Stomilu Olsztyn organizują kolejny raz świąteczne paczki dla dzieci. W 2022 roku przygotujemy 84 paczki dla podopiecznych Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom i Rodzinie - Arka w Olsztynie imienia ks. Juliana Żołnierkiewicza. Mamy formalną zgodę na zbieranie pieniędzy i przygotowania prezentów dla podopiecznych tego stowarzyszenia.


Chcemy zebrać 10 tysięcy złotych. To tylko 515 (na mecze przychodzi nas zdecydowanie więcej) wpłat po 19,45 złotych. Liczymy oczywiście na większe wpłaty! Na FB stomil.olsztyn.pl będą pojawiać się specjalne aukcje w tym temacie. 


Jak odzew będzie większy to przygotujemy więcej prezentów, potrzebujących w Olsztynie jest bardzo dużo! Wszystko zależy od Waszego zaangażowania w akcję! Jeżeli zostaną nam fundusze to przelejemy resztę na wybrany cel charytatywny. 


Koordynatorem akcji w imieniu kibiców Stomilu Olsztyn jest Emil Marecki, redaktor naczelny portalu stomil.olsztyn.pl. Jeżeli chcecie pomóc w przygotowywaniu odzywajcie się na PW! Oprócz wsparcia finansowego, będziemy także potrzebować osób do przygotowania paczek, dostarczenia na miejsce, itp itd. 


SPW!Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 16

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków