id: 3wjgas

Intensywna rehabilitacja mojego taty- IRON MANA

Intensywna rehabilitacja mojego taty- IRON MANA

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
62 845 zł 
z 90 000 zł
69%
22 dni do końca
437 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Nie sądziłam, że kiedyś będę w takiej sytuacji ale niestety jestem zmuszona prosić Was o wsparcie w zapewnieniu mojemu tacie intensywnej rehabilitacji.

03.09.2021 r. mój tata - wielokrotny maratończyk uległ poważnemu w skutkach wypadkowi. Został przetransportowany helikopterem do Szpitala w Gdańsku gdzie stwierdzono złamanie żeber, mostka, odcinka piersiowego kręgosłupa, krwiaka móżdżku, krwotok nadtwardówkowy, złamanie barku oraz łopatki. W dniu przyjęcia przeszedł dwie kilkugodzinne operacje: mózgu oraz kręgosłupa podczas, których wstawiono implanty kręgosłupa oraz usunięto krwiaka, co uratowało mu życie.

Po udanych operacjach nie cieszyliśmy się zbyt długo ponieważ do dnia dzisiejszego utrzymuje się niedowład kończyn dolnych i miednicy.

Kolejne chwile grozy o życie taty nadeszły w dniu kiedy miał zostać przeniesiony na oddział rehabilitacyjny. Niestety, dostał zatoru płucnego i po raz kolejny był w stanie zagrażającym życiu.

Aktualnie, po wielu przeciwnościach tata jest na oddziale rehabilitacyjnym gdzie codziennie podejmuje walkę o odzyskanie czucia w nogach.

Przyszłość taty i jego sprawność zależą od jego silnej woli, ambicji, wsparcia rodziny ale co najgorsze - ogromnych pieniędzy.

Kwota zbiórki obejmuje roczną rehabilitację,

której dwutygodniowy turnus to koszt ok. 6500 zł. Do tego dochodzą koszty zakupu wózka inwalidzkiego aktywnego, pionizatora, materaca przeciwodleżynowego, rotatora, poduszki, łóżka rehabilitacyjnego, leków, środków rehabilitacji i nawet ciężko sobie wyobrazić czego jeszcze.


Chcielibyśmy zaangażować się w pomoc tacie, opiekę nad nim oraz zapewnić mu dostęp do wszystkiego na co zasługuje, a co jest niezbędne do walki o powrót do sprawności. Dlatego proszę Was o pomoc, żeby przy ogromie zmartwień, które nas dotknęły nie martwić się chociaż pieniędzmi.


Ci, którzy znają mojego tatę wiedzą, że bieganie to całe jego życie. Ukończył nawet IRON MANA!! Nigdy nie pozwolimy na to żeby nie miał możliwości walczyć o powrót do sprawności. Dlatego jeśli możesz wesprzyj nas wpłatą lub udostępnieniem tej zbiórki.

Dziękujemy


Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 437

TK
Teodor Królikowski
3 000 zł
MI
Mirek i Elwira Tarka
2 000 zł
 
Dane ukryte
2 000 zł
EI
Ewa i Arek
1 500 zł
MC
Marek Czerwiński
1 000 zł
TI
Tomek i Iza
1 000 zł
MJ
Jerzy Jaskot
1 000 zł
MJ
Marek Jaskot
1 000 zł
 
Dane ukryte
1 000 zł
GL
Grzegorz Lewandowski
1 000 zł
Zobacz więcej

Komentarze 32

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

800 516 zrzutek

i zebrali

620 858 816 zł

A ty na co dziś zbierasz?