id: 3wn766

Konfederacja pomaga Polakom na Ukrainie

Konfederacja pomaga Polakom na Ukrainie

104 018 zł 
z 100 000 zł
104%
97 dni do końca
822 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Drodzy Rodacy! 

Po inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę rozpoczęła się tam regularna wojna. Atakowana jest nie tylko infrastruktura wojskowa i oddziały wojska, ale również tereny mieszkalne. Śmierć poniosły tysiące osób, w tym wielu cywilów. Brakuje dostępu do lekarstw, żywności, środków czystości i innych produktów pierwszej potrzeby. Sytuacja z dnia na dzień jest coraz gorsza.

 

Nie możemy przyglądać się temu biernie!


Jako Polacy musimy pamiętać przede wszystkim o naszych Rodakach, którzy również zamieszkują tereny Ukrainy. Według różnych źródeł może tam mieszkać nawet milion Polaków! Naszym obowiązkiem jest udzielenie im niezbędnego wsparcia w tym trudnym dla nich czasie.


Jak dotąd Konfederacja Wolność i Niepodległość przekazała już 100 000 zł na pomoc dla Polaków na Ukrainie. Od naszych sympatyków wielokrotnie otrzymywaliśmy zapytania o możliwość wsparcia naszych Rodaków na Kresach. Dlatego mając na uwadze Państwa dobre serca i hojność postanowiliśmy założyć zrzutkę i umożliwić Wam wsparcie tego szczytnego celu. f42b90c111f6436c.jpeg

Zachęcamy Państwa do wsparcia zrzutki, z której całość zebranych środków zostanie wydana na pomoc Polakom na Ukrainie. Środki przekazane zostaną na rzecz Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich, które ma bezpośredni kontakt z najbardziej potrzebującymi Rodakami i przekaże im najpotrzebniejszą pomoc.


Za zebrane środki zakupione zostaną głównie:

- produkty długoterminowe, 

- środki higieny, 

- środki czystości, 

- oraz medykamenty, w tym obecnie bardzo trudno dostępne leki.


Jak możesz pomóc?

Wpłać na zrzutkę dowolną kwotę. Każda złotówka ma znaczenie! Cel osiągnąć możemy tylko dzięki wsparciu Darczyńców, którym zależy na losie Rodaków za wschodnią granicą.


Jeden Naród ponad granicami - dla nas to nie jest puste hasło. Okażmy wsparcie dla naszych Rodaków w niezwykle trudnych i dramatycznych chwilach jakie przeżywają. Pokażmy jedność i siłę polskiego narodu!

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 822

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
IM
Ireneusz Michalak
20 zł
MS
Marek Stasiński
100 zł
MP
Mariusz Piotrowski
100 zł
Zobacz więcej

Komentarze 14

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

862 833 zrzutki

i zebrali

758 662 652 zł

A ty na co dziś zbierasz?