id: 3wne6h

Nie czekamy, działamy! Rehabilitacja dla Renaty Kowalczyk

Nie czekamy, działamy! Rehabilitacja dla Renaty Kowalczyk

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
20 701 zł 
z 20 000 zł
103%
zakończona 01.09.2021r
168 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności1

  • Od wypadku minął miesiąc – w tym czasie wiele się zmieniło. Renata dzięki swojej woli walki (choć nie jest lekko), dzięki pracy specjalistów oraz dzięki Wam i Waszemu wsparciu powoli, małymi krokami, odzyskuje utraconą sprawność.

    Dzisiaj Renata została wypisana z oddziału rehabilitacyjnego, przed nią kolejne dwa tygodnie intensywnych zajęć i ćwiczeń (tym razem w trybie ambulatoryjnym), a w sierpniu – następny stacjonarny turnus rehabilitacyjny.

    Serdecznie Wam dziękuję za pomoc! To dzięki Wam mogłam tak szybko zorganizować rehabilitację, która – uwierzcie – przynosi efekty! Walczymy dalej!

    Kamila

    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

19 czerwca moja mama, Renata Kowalczyk, uległa bardzo poważnemu wypadkowi – trafiła do szpitala z rozległym urazem głowy i mózgu: złamaniem kości potylicznej, obustronnym złamaniem kości skroniowych, krwiakami w okolicach czołowo-skroniowych. Przez dwa tygodnie przebywała w ciężkim stanie na oddziale neurochirurgicznym.


Obecnie bezpośrednie zagrożenie życia minęło, ale przed mamą długa i trudna walka o powrót do pełnej sprawności. Potrzebna jest dalsza – rozpoczęta jak najszybciej – intensywna rehabilitacja, pobyt w specjalistycznych ośrodkach i kolejne badania, niezbędna będzie pomoc fizjoterapeuty, neurologa, neuropsychologa czy neurologopedy.


Ponieważ zapewnienie mamie wsparcia najlepszych specjalistów wiąże się z wysokimi kosztami, będę bardzo wdzięczna za każdą przekazaną kwotę. Mam wielką nadzieję, że uda nam się wspólnie pomóc Renacie wrócić do jak najlepszej kondycji.

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Nikt nie założył jeszcze skarbonki do tej zrzutki lub żadna z założonych skarbonek nie zebrała środków.

Wpłaty 168

preloader

Komentarze 1

 
2500 znaków

Nasi użytkownicy założyli

878 449 zrzutek

i zebrali

807 454 561 zł

A ty na co dziś zbierasz?