id: 3ws6rz

Paczki dla Ukrainy

Paczki dla Ukrainy

99 068 zł 
z 200 000
49%
148 dni do końca
870 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

Jesteśmy grupą ludzi związanych z Zakładem Neurofizjologii i Chronobiologii na Wydziale Biologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Od rozpoczęcia wojny w Ukrainie staramy się pomagać, najlepiej jak tylko możemy! Zaraz po rozpoczęciu wojny, gdy olbrzymia liczba Braci i Sióstr z Ukrainy zaczęła uciekać przed zagrożeniem do Polski, działaliśmy „lokalnie” na granicy. W miarę upływu czasu, gdy fala uchodźców zaczęła opadać, zrozumieliśmy, że coraz więcej dobrego możemy zdziałać bezpośrednio w Ukrainie.

Od tamtej pory zawozimy transporty pomocy humanitarnej bezpośrednio do rąk ludzi, dzieci i dorosłych, którzy najbardziej tego potrzebują, czyli do uchodźców wewnątrz samej Ukrainy oraz do ludzi wciąż mieszkających tuż przed linią frontu (niestety również kobiet i dzieci ☹). Zaopatrujemy również szpitale, ośrodki opiekuńcze i domy dziecka, które, wobec zapaści gospodarczej pogrążonego w wojnie państwa, tracą zdolność pełnienia swoich funkcji. Wspieramy też wojskowych, którzy heroicznie bronią swojej, ale też i naszej Ojczyzny, często pozbawieni podstawowych produktów żywieniowych, technicznych i taktycznych.

Z wyjazdu na wyjazd jeździmy dalej, nawet bezpośrednio na tyły frontu. Kilometry są dla nas niczym w porównaniu z możliwością ratowania życia oraz wspierania naszych Braci i Sióstr - ofiar wojny oraz obrońców Ukrainy.

bf9016bae6dc9abf.jpeg


Dzięki Waszej dotychczasowej pomocy, byliśmy w stanie zrobić wiele dobrego. Od początku wojny już kilkadziesiąt razy byliśmy w Ukrainie, przejechaliśmy w sumie już ponad 100 tysięcy kilometrów i spędziliśmy tam ponad 2 miesiące. Pomimo zmęczenia i ogromnych kosztów, chcemy działać dalej, dlatego prosimy Was: pomóżcie nam pomagać! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ! 💙💛🤍❤️ 💪


O nas i o wszystkich naszych działaniach możecie dowiedzieć się więcej, dołączając do naszej grupy „Paczki dla Ukrainy” na facebook’u: https://www.facebook.com/groups/857948128246751/ oraz oglądając video-relacje na kanale YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCejFgxku9DQ_lXIShz8MZ9Q/featured

r83c2cbd2dc39191.png

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Lokalizacja

Gronostajowa 9, 30-387

Kraków, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Wpłaty 870

preloader

Komentarze 20

 
2500 znaków

Lokalizacja

Gronostajowa 9, 30-387

Kraków, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

892 936 zrzutek

i zebrali

835 151 591 zł

A ty na co dziś zbierasz?