MOC TO NIE PRZEMOC! Pomóż krzywdzonym dzieciom. ID: 3wzrhm

MOC TO NIE PRZEMOC! Pomóż krzywdzonym dzieciom. ID: 3wzrhm

1 088 zł z 40 000 zł

2%

1 088 zł

1 088 zł

z 40 000 zł

zakończona

zakończona

31.07.2019r

39

39

wspierających
2%
Wpłać na zrzutkę

Aktualności 2

  • Możesz pomóc! Pokażmy, że MOC TO NIE PRZEMOC, a siła tkwi w pomaganiu. Jest w Tobie taka siła? Dołącz do wydarzenia -> https://www.facebook.com/events/900101813674419/
    Czytaj więcej
  • Ruszyła akcja MOC TO NIE PRZEMOC: https://www.facebook.com/triathlonwroclaw/photos/a.547894922320252/681117512331325/?type=3&theater
    Czytaj więcej

Opis zrzutki

Zbieramy na: - Opiekę psychologów dla dzieci pokrzywdzonych. - Konsultację specjalistów pierwszego kontaktu dla ofiar przemocy. - Zajęcia sportowe prowadzone przez profesjonalnych trenerów, które pomogą dzieciakom zapomnieć o przykrych doświadczeniach.

Prawie codziennie w wiadomościach, jakie docierają do nas z mediów jest informacja o przemocy wobec dzieci. Są one bite, wykorzystywane seksualnie, wychowywane w rodzinach patologicznych, gdzie potrzeby dzieci nie istnieją. Problem jest ogromny.

Statystyki są przerażające... czy wiesz, że przemocy ze strony bliskich dorosłych (z rodziny lub znajomych) w ciągu całego życia doświadczyło 41% młodych ludzi?

Razem możemy dać wsparcie ofiarom przemocy. Zbieramy na:

- Opiekę psychologów dla dzieci pokrzywdzonych.

- Konsultację specjalistów pierwszego kontaktu dla ofiar przemocy.

- Zajęcia sportowe prowadzone przez profesjonalnych trenerów, które pomogą dzieciakom zapomnieć o przykrych doświadczeniach.

Głośno mówi się o oprawcach, o okrucieństwie. Żałujemy ofiar. Czy zastanawiamy się, co dalej dzieje się z ich życiem?

Wrocławska Fundacja NON LICET dwoi się i troi, aby sprostać potrzebom. Problem jest tak ogromny, że pomimo wszelkich starań środków na zabezpieczenie wszystkich sytuacji nie wystarcza i rocznie około 400 osób jest odsyłanych do innych placówek. Brakuje miejsc u specjalistów, którzy świadczą darmową pomoc.

Zebrane środki zapewnią bezpłatną pomoc pierwszego kontaktu dla ofiar przemocy i opiekę specjalistyczną dla dzieci.

Fundacja NON LICET jako jedna z nielicznych w kraju posiada specjalistyczny, przystosowany pokój przesłuchań dla dzieci.

To bardzo ważne miejsce dla pokrzywdzonych dzieci, gdzie po raz pierwszy w życiu mogą poczuć się bezpiecznie.

Z Twoją pomocą dofinansujemy i zabezpieczymy działalność fundacji!

Dzięki temu skrzywdzone dzieci otrzymają odpowiednie wsparcie i szansę, aby na nowo mogły poczuć się dobrze i bezpiecznie w społeczeństwie.

DODATKOWO

Dzięki Triathlonowej Akademii Młodzieży oraz wsparciu znanych sportowców i profesjonalnych trenerów, zorganizujemy zajęcia sportowe dla pokrzywdzonych dzieci.

Wierzymy, że sport jest dla nich szansą na prawdziwe, beztroskie dzieciństwo. Ma terapeutyczną moc, dodaje motywacji i sił.

Daje szansę aby pokrzywdzone dzieci wyrwały się z zaklętego kręgu zła. Pokażmy im świat bez przemocy i strachu. One maja prawo go poznać!

TRIATHLONOWA AKADEMIA MŁODZIEŻY

Jedyny na Dolnym Śląsku klub sportowy, szkolący dzieci i młodzież w triathlonie. Naszym celem jest przygotowanie młodych osób do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży i Mistrzostwach Polski w Triathlonie.

Profesjonalna kadra trenerska prowadzi treningi pływackie, kolarskie, biegowe i ogólnorozwojowe.

https://ukstam.pl

FUNDACJA NON LICET

Akcja charytatywna prowadzona jest pod patronatem wrocławskiej fundacji NON LICET, która od 20 lat pomaga osobom doświadczającym przemocy w rodzinie. Jako jedna z niewielu organizacji we Wrocławiu świadczy bezpłatną pomoc w tym obszarze, pomagając nie tylko dorosłym ofiarom przemocy, ale co szczególnie wyróżniające ją na tle innych jednostek – dzieciom. Oferują konsultacje psychologiczne, prawne, warsztaty, grupy wsparcia itd. Pomagają rocznie 600 osobom doświadczającym przemocy i przechodzącym kryzys. Z bieżących darowizn, 1% podatku oraz dotacji z Gminy Wrocław nie są w stanie pokryć kosztów dyżurów psychologa dziecięcego. Co skutkuje dłuższym oczekiwaniem na potrzebne wsparcie lub koniecznością dojeżdżania do daleko położonych ośrodków. Chcemy to zmienić!

http://www.nonlicet.pl

DOŁĄCZ DO NAS! #MOCTONIEPRZEMOC

KAYAH #MOCTONIEPRZEMOC

TOMASZ SAKUTA #MOCTONIEPRZEMOC

KABARET HRABI #MOCTONIEPRZEMOC

DJ WIKA #MOCTONIEPRZEMOC

MAREK PIEKARCZYK #MOCTONIEPRZEMOC

RENATA PRZEMYK #MOCTONIEPRZEMOC

Pokażmy, że nie trzeba samodzielnie mierzyć się z problemami, bo pomoc jest w zasięgu ręki. Wspólnie zamanifestujmy, że moc to nie przemoc!

Wpłacający39

MO
Marcin Orłowski
300 zł
B
Barbara Eliza
100 zł
TS
Tomasz Sakuta
100 zł
DW
Dariusz Wychowałek
100 zł
 
Dane ukryte
50 zł
MT
Marcin Tryc
50 zł
 
Dane ukryte
30 zł
 
Piotr
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
 
Dane ukryte
25 zł
Zobacz więcej

Komentarze36

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

499 520 zrzutek


A ty na co dziś zbierasz?