id: 3x45b9

na drony dla desantu w Ukrainie

na drony dla desantu w Ukrainie

Nasi użytkownicy założyli 1 178 942 zrzutki i zebrali 1 232 578 165 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności1

 • b34c60c138300d93.jpg

  To jest dron który już kupiliśmy , dzięki hojności naszej załogi i części naszych znajomych ! DZIĘKUJEMY !! dzięki WAM dron trafi na front do jednostki w której jest nasz syn i możemy mieć nadzieją że wróci cały i zdrowy .


  To jeszcze nie koniec ! dalej działamy bo każdy dron ratuje życie nie tylko pojedynczym operatorom, ale całym ich oddziałom które działają w pierwszej linii .


  Pieniądze zostały zebrane poza zrzutka.pl a nasz nie planowany wyjazd do Ukrainy przyśpieszył zakup sprzętu bo nie wypada jechać z gołymi rękami ;)


  Nie jest to pierwsza nasza akcja pomocy dla walczących w Ukrainie , poprzednio wysłaliśmy t-shirty, skarpety , opatrunki , zestawy do tamowania krwi , lornetki , gogle i inne akcesoria potrzebne wojskowym i do puki nie zakończy się ta operacja terrorystyczna będziemy wspierać walczących po stronie Ukrainy.

  0Komentarzy
   
  2500 znaków

  Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Nazywam się Halyna Chorna-Sztyglic. Jestem matką której syn jest obecnie w pierwszej linii wojny z ludźmi którzy chcą odebrać nam wolność i niezależność . Matką żołnierza, weterana pierwszej fazy najazdu "zielonych ludzików" na mój kraj w 2014 roku, który mimo że był bezpieczny w Polsce i nikt nie oczekiwał od niego niczego więcej, spakował się i pojechał na wojnę .

Wszyscy wiemy co dzieje się w Ukrainie , jakim wysiłkiem ludzkim jest obrona własnego kraju , domu czy rodziny. Nie każdy musi walczyć z karabinem w ręku, ale każdy może pomóc w inny sposób tym którzy tam pozostali i z narażeniem życia walczą z ruskimi orkami. Nasi obrońcy proszą o sprzęt który pozwoli im ratować własne życie , pozwoli na obserwację okolicy gdy zostaną przerzuceni za linię wroga, gdzie ich szybka orientacja w sytuacji jest kluczowym elementem powodzenia i zminimalizowania strat własnych .

To nie jest nasza pierwsza akcja pomocy Armii Ukraińskiej. Już od pierwszych dni pomagamy w miarę naszych możliwości. Dostarczyliśmy dla naszych chłopaków T-shirty, skarpety, zestawy do tamowania krwi , opatrunki , i wiele innych niezbędnych rzeczy.

Dlatego zdecydowaliśmy się na tą zbiórkę za pośrednictwem zrzutka.pl . Zbieramy na drony dla naszych obrońców ! Każda złotówka zostanie przeznaczona na ten cel. Chcemy kupić jak najwięcej, z najlepszymi parametrami i jak najniższej cenie by wspomóc sprzętem do obserwacji naszych dzielnych obrońców . Główna zbiórka to drony. Każda złotówka, którą zostanie po zakupie frontów będzie przeznaczona na inne cele (np. apteczki taktyczne, dodatkowe wyposażenie dronów itp).Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 2

ŁŁ
Łukasz
20 zł
JS
suloco
10 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!