Żuku i Rzodkiewka wyjazd na Mistrzostwa Świata 2019

Wpłaty nieaktywne - wymagane działanie Organizatora zrzutki. Jeśli jesteś Organizatorem - zaloguj się i podejmij wymagane działania.

2500 znaków

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Żuku i Rzodkiewka Mistrzynie POLSKI 2018 Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w SIATKÓWCE PLAŻOWEJ. Wywalczyły awans na Mistrzostwa Świata 2019 - chcą pojechać- przeszkoda - brak środków. Potrzebne wsparcie.

03/10 – 10/10/2019,

to marzenie nieosiągalne dla większości młodych sportowców. Dziewczynom się udało.

Pojadą jeśli uda się pozyskać środki na ten cel.

Sezon plażowy 2018 był bardzo udany.

W rozgrywkach szkolnych, reprezentując Gimnazjum nr 4 w Olsztynie, w rywalizacji rocznika 2002 i młodsze, IZY zdobyły Mistrzostwo Województwa Warmińsko-Mazurskiego. Następnie podczas mocno obsadzonego turnieju wywalczyły złoty medal w Ogólnopolskich Igrzyskach Młodzieży.

Reprezentując klub Warmiss-Volley Olsztyn w zawodach plażowych w kategorii kadetek (rocznik 2001 i młodsze), zajęły piąte miejsce w Województwie Warmińsko-Mazurskim i awansowały do półfinałowego turnieju o Mistrzostwo Polski zmagań klubowych.

W turnieju półfinałowym zabrakło jednego oczka, aby awansować do finałów Mistrzostw Polski. Kwalifikację otrzymywały cztery pierwsze pary, dziewczyny zajęły piąte miejsce.

Umiejętności dziewcząt zaowocowały powołaniem do kadry Nadziei Olimpijskich Województwa Warmińsko Mazurskiego. Rzodkiewka – środkowa, Żuku – libero, przyjęcie.

Pojawiło się również zainteresowanie pozyskaniem dziewcząt do drugoligowych zespołów siatkarskich.

Przybliżając sylwetki naszych zawodniczek, należy dodać, że odnoszą sukcesy nie tylko sportowe. Obie zakończyły gimnazjum z bardzo wysokimi wynikami w nauce, obie były laureatkami lub finalistkami konkursów przedmiotowych. „W zdrowym ciele, zdrowy duch” i mądra głowa - to wizytówka naszych sportsmenek.

Pomóżmy im zrealizować marzenie, bo okazało się, że nie ma organizacji, która mogłaby sfinansować ten wyjazd i przygotowania, a przecież będą reprezentować Polskę na arenie międzynarodowej.

Koszty: opłata rejestracyjna, bilety lotnicze, zakwaterowanie (delegacja max. 8os.), sprzęt (dresy, stroje, torby sportowe), przygotowania (wynajem hali do siatkówki plażowej, wyjazdy na zawody, opieka medyczna) – minimum 20 000,00zł. 40 000,00zł zapewni swobodę działania. Chcemy to zrobić tak jak należy, pojechać walczyć, nie na wycieczkę.