id: 3xfpd6

Instalacja ogrzewania centralnego

Instalacja ogrzewania centralnego

Nasi użytkownicy założyli 1 176 392 zrzutki i zebrali 1 228 240 833 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Opis zrzutki

Witam serdecznie.

Moi rodzice z, którymi mieszkam posiadają mieszkanie w 4 rodzinnym bloku umiejscowionym obok zakładu produkcyjnego. Do niedawna media dostarczane do mieszkań do obu bloków leżały w obowiązku firmy. Firma w 2019 roku ogłosiła upadłość i po wielu miesiącach zawiłych procedur przedsiębiorstwo zostało wykupione przez innego inwestora, który na początku swojej działalności podniósł nam czynsz kilkukrotnie i co miesiąc podwyższał opłaty. Raz za centralne, kolejny raz za wodę itd.


Mieszkańcy zaczęli się sprzeciwiać tak wysokim rachunkom i w wyniku sporu obecny właściciel zaprzestaje udostępniania nam ogrzewania centralnego oraz podgrzewania wody. Odcięcie wody to kwestia czasu. Problem polega na tym, że po przejęciu firmy przez obecnego przedsiębiorcę nie została z nim podpisana stosowna umowa na dostarczanie mediów z jego sprzeciwu.


W obecnej sytuacji jest kilka rozwiązań dotyczących ogrzewania oraz ciepłej wody. Wspólnie z mieszkańcami będziemy zakładać instalację gazową jednak koszta są ogromne. Moja mam jest już na świadczeniach przedemerytalnych, a tata dopracowuje do emerytury i niestety nie dysponują gotówką na taki wydatek. Sam mieszkam z nimi i ledwo wiążę koniec z końcem ze względu na moją sytuację zdrowotną i zobowiązania.


Miasto i gmina nie są w stanie nam w żaden sposób pomóc. Sprawa była nagłaśniana i promowana lokalnie jednak bez skutku.


Koszt instalacji gazowej, przerobienie centralnego i wymiana grzejników to spore koszty. Do tego każde mieszkanie musi mieć specjalny mini piec gazowy do sprawiedliwego rozliczania zużytego gazu.


Zwracam się o pomoc w zebraniu kwoty 40 000 PLN na pokrycie wszystkich kosztów, które dla moich rodziców jak i dla mnie są ogromne.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Ta zrzutka nie ma jeszcze opisu.

Lokalizacja

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłaty

nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Nikt jeszcze nie wpłacił, możesz być pierwszy!

Wpłać

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!