id: 3xgfpd

Wsparcie dla Olgi na dalsze prowadzenie komisu.

Wsparcie dla Olgi na dalsze prowadzenie komisu.

Opis zrzutki

Pan Piotr miał zaledwie 38 lat i przegrał walkę z depresją. 


Tragedia, która spotkała Jego rodzinę jest szokiem dla przyjaciół i znajomych, a przede wszystkim dla Partnerki Piotra, Oli. 


Osierocił dwoje dzieci - 10 letniego Maksa oraz Maję, która ma tylko 2 latka. 


Olga i Piotr prowadzili komis z rzeczami dla dzieci. Prawnym właścicielem był Piotra, ale to Olga codziennie pracowała w komisie i prowadziła go sama. Na daną chwilę nie ma do komisu prawa, ponieważ nie była żoną Piotra, a formalności związane z przepisaniem działalnosci miały odbyć sie w marcu 2021 roku. Piotr niestety nie doczekał tej chwili. Olgę czeka wiele wizyt u adwokata aby mogła zostać prawomocnym właścicielem komisu, który jest jej jedynym środkiem dochodu. 


„Nie jesteśmy w stanie uśmierzyć bólu po stracie bliskiej osoby, ale możemy pomóc wspierając poniższą zbiórkę, aby chociaż trochę wesprzeć jego rodzinę i dać im odrobinę nadziei na przyszłość. Nie bądźmy obojętni na ból i cierpienie. Prosimy o wsparcie i udostępnianie zbiórki." 


Dobro powraca."

Wpłacający 362

D
Dorota Kozioł
1 500 zł
T
Tomasz Mikula
1 000 zł
J
Justyna Lendor
500 zł
MM
Marta Maj
400 zł
AS
Aneta Sikorska
300 zł
M
M&Z
300 zł
 
Dane ukryte
300 zł
S
sasiedzi
250 zł
A
Ania
200 zł
A
A.M.Prusek
200 zł
Zobacz więcej

Komentarze 3

 
2500 znaków
 • Jarosław Kłosowski

  Witamy tak bardzo już mam wstyd prosić was o pomoc . Ale nie mamy wyjścia aby ratować wzrok naszego 4 letniego synka my jako rodzice zrobimy wszystko co w naszej mocy aby nasz synek widział . Dlatego błagamy was pomóżcie mam . UDOSTEPNIJCIE was to nic nie kosztuje a naszemu synkowi każda najmniejsza wpłata ratuje wzrok 😥 Z góry dziękujemy i wierzymy że nam się uda z waszą pomocą ❤️zrzutka.pl natxz9

 •  
  Użytkownik anonimowy

  Pani Olgo powodzenia

  25 zł
 • Monika Nawara

  Moi drodzy. Mamy 20tys ;-) pamiętajmy proszę że tak naprawdę nie wiemy jakie koszty będzie musiała ponieść Ola w związku z walka o komis. Wspieramy dalej !!!!

Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

646 312 zrzutek

i zebrali

402 376 326 zł

A ty na co dziś zbierasz?