id: 3ynfn5

Misja w Himalajach: Odizolowane wioski czekają na Ewangelię

Misja w Himalajach: Odizolowane wioski czekają na Ewangelię

220 zł 
z 5 000 zł
4%
zakończona 31.12.2021r
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Opis zrzutki

„Idźcie więc i czyńcie uczniów ze wszystkich narodów...” Mt 28,19


Wspierając tych, którzy uczą, jak naśladować Jezusa, zanosisz ludziom realną nadzieję!


WYZWANIE

Górzyste obszary Południowej Azji pozostają jednym z najtrudniej dostępnych obszarów na świecie. Znaczna część populacji nigdy nie słyszała imienia Jezus z powodu izolacji geograficznej, barier edukacyjnych i innych ograniczeń. Wielu ludzi rodzi się, żyje i umiera nie znając Dobrej Nowiny, często towarzyszy im strach przed złymi duchami lub zależność od stworzonych przez człowieka bożków, wykonanych z kamienia lub drewna. Większość istniejących wspólnot znajduje się w dużych miastach lub gminach, poza zasięgiem mieszkańców wsi. Ich członkowie rozumieją potrzebę służby swoim rodakom, ale często nie są do tego przygotowani.


wf436f00cdc8843b.jpeg


WIZJA, KTÓRA RODZI DZIAŁANIE

Chcemy, aby Boża miłość promieniowała poprzez słowa i czyny, prowadząc do duchowej i fizycznej przemiany społeczeństwa. Dlatego szkolimy, kształtujemy liderów, zakładamy małe grupy. Swoją służbę skupiamy szczególnie na ludziach potrzebujących, zmarginalizowanych, odrzuconych.


ZANIEŚĆ BOŻĄ MIŁOŚĆ

Dostarczamy materiały audio i literaturę do regionów najtrudniej dostępnych, by jak najwięcej osób miało okazję poznać Bożą miłość. Opowiadamy historie swojego życia i historie o Bogu, odwiedzając dziesiątki tysięcy domów. Wspieramy również lokalnych pracowników, których szkolimy i przygotowujemy do służby ludziom.

m5ef79a9085b1ada.jpeg


OWOCE I POTRZEBY

Nasze projekty w tym regionie są błogosławieństwem dla setek tysięcy ludzi. Obserwujemy niezwykłe owoce w życiu tych, którzy odnajdują miłość i nadzieję. Na to trudno dostępne pole Pan żniwa posłał przeszło 100 robotników. To, czego potrzebują, to wsparcie modlitewne i finansowe. 170 PLN zapewnia tygodniowe utrzymanie jednego z nich, podczas służby lub szkolenia. Ta kwota obejmuje wyżywienie, zakwaterowanie, transport, kieszonkowe i udział w kosztach utrzymania lokalnej bazy. Wspierając tych, którzy uczą, jak naśladować Jezusa, zanosisz ludziom realną nadzieję!


ce60f24ea4993c0e.jpeg


O NAS

OM to międzynarodowa organizacja misyjna, która współpracuje z chrześcijańskimi kościołami na całym świecie. Dzięki służbie 4000 misjonarzy w 110 krajach świata, każdego dnia przynosimy ludziom pomoc i nadzieję. Organizujemy działania humanitarne, grupy samopomocowe, misje medyczne, projekty artystyczne i sportowe, zajmujemy się edukacją i mikroprzedsiębiorczością, a na pokładzie naszego statku misyjnego prowadzimy największą na świecie pływającą księgarnię.


W Polsce OM jest obecny od 1964 roku - w różnych formach służymy lokalnym społecznościom i mobilizujemy Polaków do zaangażowania w światowe misje. Poznaj nas bliżej: www.ompolska.org.


WOLISZ TRADYCYJNY PRZELEW?

Możesz również przekazać darowiznę bezpośrednio na nasze konto.

Stowarzyszenie Operation Mobilisation w Polsce,

Ul. Obozowa 20/234, 01-161 Warszawa

Numer konta: 64102011850000420202982452,

w tytule: Darowizna – wsparcie służby w górach Płd. Azji

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Twój mini-terminal.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 3

 
Dane ukryte
100 zł
 
Dane ukryte
70 zł
AW
Aneta Wszołek
50 zł

Komentarze

 
2500 znaków
Zrzutka - Brak zdjęć

Nikt jeszcze nie dodał komentarza, możesz być pierwszy!

Nasi użytkownicy założyli

853 420 zrzutek

i zebrali

739 932 716 zł

A ty na co dziś zbierasz?