id: 3zpmpu

Pomóżmy Kamilowi odzyskać sprawność

Pomóżmy Kamilowi odzyskać sprawność

 
Paula Pawlak

Aktualności2

  • Publikujemy ostatnią aktualizację dotyczącą Kamila.
    Kamil opuścił szpital, jest już w domu.Realizowany jest szczegółowy harmonogram leczenia i rehabilitacji.Uwzględniliśmy w nim pomoc kardiologa, neurologa, fizjoterapeuty, masażysty i terapeuty manualnego oraz terapie ukierunkowane na rewalidację funkcji poznawczych u neuropsychologa.
    Dziękujemy wszystkim za okazaną pomoc!Dzięki niej ten plan może być nie tylko realizowany, ale może przebiegać sprawnie, w optymalnym dla zdrowia Kamila tempie.Pieniądze będą wypłacane ze Zrzutki i przekazywane rodzinie, po przedstawieniu poniesionych kosztów.


Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.

Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.

Opis zrzutki

3 tygodnie temu Kamila serce nagle się zatrzymało. Długo walczono, aby podjęło przerwaną pracę...

Udało się!

Kamil trafił na szpitalny Odział Intensywnej Terapii w Szczytnie. Dwa długie tygodnie był w śpiączce. Stan był krytyczny, rokowania bardzo złe, a obrzęk mózgu wciąż się utrzymywał.

Jednak Kamil walczył i walczy do dziś. Pokonuje kolejne trudne odcinki.

Na ten moment unormowano pracę serca, obrzęk mózgu ustąpił, Kamil został odłączony od respiratora, ale wciąż nie oddycha samodzielnie,

nawiązuje kontakt – pamięta najbliższych, reaguje uśmiechem.


Na szczęście nie doszło do paraliżu, dlatego jest duża szansa, że rehabilitacja sprawi, ze Kamil będzie chodził i powróci do samodzielnego Życia – bez wsparcia urządzeń, bez stałej pomocy osób trzecich.


Teraz Kamil potrzebuje naszych otwartych Serc i naszej pomocy, aby odzyskiwać sprawność ruchową oraz usprawniać pracę mózgu, osłabionego w wyniku długotrwałego niedotlenienia.


Wierzymy, że tak będzie!


W tej chwili Kamil nadal przebywa na Oddziale Intensywnej Terapii w Szczytnie, a mógłby i powinien być już rehabilitowany Czas oczekiwania na miejsce w ośrodku rehabilitacji w ramach NFZ to co najmniej rok, dlatego szukamy pomocy w prywatnym ośrodku.


Na początek: mamy 2 tygodnie na zgromadzenie środków, aby opłacić miesięczny pobyt w klinice rehabilitacji ruchowej i neurologicznej w Olsztynie.

Właśnie zwolniło się miejsce – to szczęście, bo czas oczekiwania jest długi, a usprawnianie trzeba rozpocząć, jak najszybciej.

Potrzebujemy 32 000 złotych.


Docelowo: wskazane jest odbycie pełnego 3-miesięcznego pobytu w Klinice. Na to, potrzebne jest zgromadzenie ogólnej sumy 96 000 złotych.


Kamil wielokrotnie pokazywał swoją empatię i wrażliwość na biedę, nieszczęście istot – ludzi, zwierząt.

Takim go pamiętamy i wierzymy, że Dobro wraca...

Dołączamy zdjęcie Kamila sprzed wypadku, na dobrą wróżbę...

Pomóż wedle swoich możliwości! Jesteśmy wdzięczni za KAŻDĄ, nawet najmniejszą wpłatę!


Przyjaciele Kamila, pełni nadziei




Lokalizacja

Komentarze 4

 
2500 znaków
  •  
    Użytkownik niezarejestrowany

    Najmilszy kierowca, jakiego w życiu spotkałam! 🥺 Niech Pan wraca do zdrowia i dalej poprawia humor swoim pasażerom 🥺

    ukryta
  •  
    Maciek

    Wracaj do sprawności Kamilu i wrzucaj fajną muzyczkę do poduchy ;)

    100 zł
  •  
    Anna

    Trzymaj się Kamil!!!
    Obiecałeś że przyjedziesz wyważyć koła!!! Trzymam za słowo i czekam na Ciebie!!! :)

    100 zł
  •  
    Użytkownik anonimowy

    Trzymaj się Kamilu

    20 zł
Dbamy o bezpieczeństwo. W razie wątpliwości zgłoś tę zrzutkę przez