"400" - wydaj komiks o bitwie pod Hodowem
"400" - wydaj komiks o bitwie pod Hodowem
Aktualności12
-
Komiks ponownie na Zrzutce 😱
Nasza już zakończona, ale wciąż trwa Zrzutka na stworzenie animowanego filmu "Jasyr". Zaproponowaliśmy autorowi dodanie ofert z komiksem "400". Od kilku dni można więc zgarnąć naszą publikację i wesprzeć produkcję nie komiksu, a całego filmu! Z pewnych źródeł wiemy, że już niedługo rozpoczną się prace z aktorami (podkładanie głosów) 🎉
Całość zapowiada się świetnie 👀
Dodawaj aktualności i informuj wspierających o postępach akcji.
To zwiększy wiarygodność Twojej zrzutki i zaangażowanie darczyńców.
Opis zrzutki
Jawnie, wprost, a niektórzy powiedzą, że wręcz bezczelnie nawiązujemy w tytule do kultowych "300". Analogia nasuwa się jednak sama — patrząc na dysproporcję sił, można bez problemu stwierdzić, że bitwa pod Hodowem z 1694 roku to "polskie Termopile". Polacy wrócili jednak z tarczą, a nie na tarczy.
___
✅ 17 500 zł ✅
Wydamy 500 sztuk albumu, w tym 100 z okładką limitowaną
(osiągnięte 15.08, 28 dni przed końcem)
24 000 zł
Wydamy 1000 sztuk, w tym 200 limitowanych
33 000 zł
Wydamy 2000 sztuk, w tym 400 limitowanych
Powyżej 33 000 zł
Jeszcze więcej egzemplarzy ze standardową okładką + start prac nad scenariuszem do następnego komiksu
___
___
Plakat? Komiks? Komiks z autografem? Miejsce na stronie redakcyjnej? Książka historyczna?
⬇️ Sprawdź nasze oferty i wesprzyj projekt samemu się bogacąc! ⬇️
___
Wiele osób kojarzy "300" jako film, ale pierwotnie to też był tylko komiks. Czemu więc nie zrobić "400"?
Sfinansowanie wydawało się osiągalne. Szybko dowiedzieliśmy się jednak, że rysownik komiksu nie startuje bez scenariusza...
Niespodzianek i dodatkowych kosztów było więcej, udało się jednak zaangażować świetnych twórców i zapłacić im rynkowe stawki (poszło kilkadziesiąt tys. zł). Jak dotąd finansowanie pokryła nasza fundacja, powołana, by podkreślić, że nie chodzi o dorabianie się na temacie. Koszty wydruku to jednak kolejne tysiące złotych, stąd (i z innych powodów) Zrzutka.
Docelowo albumy ze standardową okładką, które nie zostaną rozdane w zbiórce, będą dostępne w zamian za darowiznę na cele statutowe fundacji. W przypadku hojnych darowizn będziemy działać dalej - w planach dodruki i kolejne komiksy, żeby powstało całe uniwersum. Jeśli nie uzbieramy funduszy na kolejne projekty, to zamkniemy temat ze świetnie wykonanym, ale jednak pojedynczym tytułem.



Na stronie polskietermopile.pl/kup można już zamawiać komiksy ze standardową okładką. Limitowana wkrótce.
Czy to przypadek, że udana zrzutka kończy się w rocznicę glorii wiedeńskiej? Z góry dziękuję za stworzenie komiksu i czekam na Wiedeń oraz Parkany. Pozdrawiam. P.S. szkoda, że nie przydłużcie Państwo zrzutki - myślę, że 33 tyś było w zasięgu.
Dorzucę swoje 3 grosze i starczy wam na obiadową kokoszke a tatrow nie znoszę :-)
Dziękujemy! Przy wsparciu 49 i więcej złotych polecamy od razu korzystać z nagród, ale będziemy się odzywać i pytać o wysyłkę nawet gdy ktoś nie skorzystał 👍🏻