id: 427my6

Zatrzymać pandemię

Zatrzymać pandemię

129 855 zł 
z 200 000 zł
64%
zakończona 31.10.2021r
1322 
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Aktualności12

 • b57c3dd07be4eebb.jpeg

  Pojawiły się komentarze (z różnych miejsc, od różnych osób), że nasz wzór bilbordu jest za mało mówiący. Wzięliśmy to pod uwagę i przygotowaliśmy nowy (inny) wzór. Nie został jeszcze (w tej wersji) zamówiony, ale jeden egzemplarz (bardzo podobny) powiesiliśmy w Opolu. Chcemy ruszyć z tym od października na Podkarpaciu, Podlasiu, Lubelszczyźnie. Wszelkie uwagi mile widziane :-) Podstawowa różnica to wskazania nazw konkretnych (ale nie jedynych) skutecznych leków na c19.

  Dotychczas zamówione bilbordy zostały zdjęte na początku września, albo (niektóre) będą do końca września. Stąd czas na nowe pomysły i nowe miejsca.

  Czytaj więcej
 • Wrocław. Już są. Powinno być 13 tablic. Nie podamy Wam ulic - sami szukajcie 😊


  z2664083f6badd43.jpegpbb45dc17334af3e.jpegs8c3c67ea3e15e78.jpegmafc79c9718036a8.jpegc0418ff5ce9f7993.jpeg

  Czytaj więcej
 • Z naszej strony

  https://www.zatrzymac-pandemie.pl/

  można pobrać bilbord i samodzielnie zawiesić jeśli macie miejsce

  My zrobiliśmy to samodzielnie, bez pośrednictwa agencji dziś na obwodnicy brzeskiej.

  Wisi obok naszej ostatniej prostej...


  gba2ce982c0db4cf.jpegb64ac36e2c8f6180.jpeg

  Czytaj więcej
 • Mamy już ponad 1.000 osób wspierających zrzutkę!

  Bardzo się cieszymy!

  Podjęliśmy też decyzję, by nie czekać na zebranie 200 tys zł, bo to się zdarzyć może pod koniec sierpnia. Wtedy cała kampania startowałaby dopiero we wrześniu.

  Postanowiliśmy ruszyć już w sierpniu z taką ilością bilbordów, na jaką nas stać. Stąd też przekierowanie kampanii z Warszawy już na tym etapie do innych miast. Do Warszawy mamy nadzieję wrócić, gdy tylko zrzutka stanie się bardziej popularna. Warszawa po prostu jest droga. Uznaliśmy, że na początek lepiej mieć ponad 80 bilbordów w kilkunastu lub więcej miastach niż 40 tylko w Warszawie. Podzieliliśmy zasoby tak, by było 20 tablic w Warszawie, a reszta w innych miastach. W tym tygodniu powinny wisieć wszystkie w Warszawie. W przyszłym cała reszta (Wrocław, Opolszczyzna, Wielkopolska).

  W domyśle - to powinno spowodować dotarcie z petycją do większej ilości ludzi.

  z40659b2c243225d.jpeg

  Czytaj więcej
 • Jeden z wielkoformatowych bilbordów w pełnym podświetleniu. Warszawa.

  Nam się wydaje, że robi dobre wrażenie.

  Informujcie o kampanii kogo się da ☺️cef8858ee55869f2.jpeg

  Czytaj więcej
 • Plan kampanii na sierpień:

  20 tablic w Warszawie

  13 tablic we Wrocławiu

  20 tablic w Wielkopolsce i na Opolszczyźnie

  (u nas czyli Namysłów i Kluczbork oraz Wielkopolska czyli [wg planu na dziś] Kalisz, Ostrów, Ostrzeszów, Grabów, Krotoszyn, Jarocin, Konin, Słupca, Turek)

  Ten tydzień ma być przełomowy i to wszystko ma wisieć - wg obietnicy agencji

  A w Warszawie już wiszą ♥


  PS: Jeśli możecie dajcie w komentarzach namiary na lokalne media, które uznajecie za właściwe do podrzucenia im notatek o kampanii ....lub sami tam piszcie, jeśli macie taką możliwość

  Na dziś potrzebujemy namiarów na wrocławskie media, do których warto uderzyć

  Czytaj więcej
 • Są! Pierwsze tablice pojawiły się w Warszawie. Zdjęcia dodane do zdjęć zrzutki, a tu tylko zajawka u032a555030b7e88.jpeg

  Czytaj więcej
 • Czekamy na poniedziałek. Zrobiliśmy wszystko, co należało. Wypłaciliśmy pieniądze, podpisaliśmy umowę i opłaciliśmy agencję. Ma być na początek 13 dużych 18 metrowych tablic w Warszawie. Z tym plakatem, co widać na zrzutce. Potem jeszcze 7 kolejnych tego formatu, być może do końca tygodnia. To by dało 20 dużych tablic w Warszawie.


  Agencja mówi, żeby nie marnować środków w Warszawie, bo 20 będzie wystarczająco widocznych i przekierować kampanię do innego miasta już w sierpniu. Chcemy mieć taką kroczącą kampanię, ale też chcemy być widoczni w Warszawie.


  Moglibyśmy czekać na zebranie całej kwoty i wtedy rozpocząć, ale to by był wrzesień, patrząc na obecny trend. A my chcemy zdążyć dotrzeć z informacją z plakatu jeszcze przed planowanym lockdownem czy też małymi wojewódzkimi lockdownami.

  Dlatego chętnie wysłuchamy podpowiedzi: kupić więcej niż 20 tablic w Warszawie czy ruszyć do innych miast. Jakie miasta proponujecie? Poza Wrocławiem i Opolem, bo tam (z powodów rodzinnych) będziemy najszybciej.

  Czytaj więcej
 • Statystyka mówi, że nasza zrzutka została udostępniona 1146 razy. Fajnie, ale zawsze można próbować częściej udostępniać ^.^

  To ważne, by wieść się niosła. Dziś wreszcie przeszliśmy weryfikację wypłaty przez Zrzutka.pl i czekamy na pojawienie się udostępnionych środków.


  Czytaj więcej
 • Mamy prawie 500 wspierających! To ważna chwila. Wprawdzie 500 osób na 38 milionów to nie jest dużo, ale to więcej niż 0 parę dni temu ;-)

  Przekazujcie dalej info o petycji, stronie i zrzutce. Niech to dotrze do ludzi.


  https://www.zatrzymac-pandemie.pl/


  To taka prosta sprawa, by pozwolić nas leczyć, jedna prosta zmiana w ustawie, a jakże skomplikowana...politycznie.

  Bo lobby takie, śmakie i interesy wielkich korporacji....

  Ale dziś jest piękny dzień, bo zweryfikowali mi konto drugim stopniem – za co serdecznie dziękuję załodze zrzutka.pl ♥

  Czytaj więcej
 • Poproszono nas, by wyjaśnić prostszymi słowami, o co chodzi w tej zmianie ustawy.

  Więc wyjaśniamy:

  chcemy, by przepis pozwalający lekarzowi leczyć, miał taką wstawkę, że lekarz wykonuje zawód zgodnie ze zdobytą w trakcie praktyki lekarskiej wiedzą i doświadczeniem.

  Dziś tak nie jest. Dziś kluczem do tzw. leczenia jest wykonywanie zawodu zgodnie ze wskazaniami aktualnej wiedzy medycznej (czytaj procedurami).

  Skąd się biorą procedury? Ustalane są przez urzędników w rozporządzeniach i zarządzeniach. Mają na nie wpływ izby lekarskie i ….koncerny farmaceutyczne.

  My chcemy by lekarz mógł….leczyć, czyli korzystać z nabytej własnej wiedzy, a nie tylko ustalonych odgórnie procedur.

  Czytaj więcej
 • Trzydzieści tysięcy to pierwszy próg, od którego mamy ustalone rozpoczęcie kampanii. W tym tygodniu po 1.08 pierwsze tablice reklamowe powinny się pojawić w Warszawie. Około czwartku. Umowa podpisana na 13 tablic. Dobra liczba, tak ogólnie :-) Oby tylko zrzutka.pl zweryfikowała mój dowód osobisty, bo czekam i czekam i nic...

  Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

W zasadzie wszystkie potrzebne informacje znajdą Państwo na naszej stronie

https://www.zatrzymac-pandemie.pl/Zrzutka powstała, by zebrać fundusze na tablice reklamowe z informacją o petycji do Pana Prezydenta RP o skierowanie do Sejmu projektu nowelizacji ustawy pozwalającego zatrzymać pandemię bez restrykcji, przymusu i lockdownu.


Chcemy rozreklamować tę petycję poprzez kampanię na wielkoformatowych tablicach reklamowych. Właśnie na to potrzebne są zbierane środki. Wiemy już z doświadczenia, że tylko dotarcie do dużej ilości osób pozwoli na zebranie milionów podpisów. Z małą liczbą podpisów nie mamy szansy powodzenia. Bez dostępu do mediów głównego nurtu skazani jesteśmy na internet i tablice reklamowe. Taka kampania wymaga sporych nakładów finansowych, jednak naszym zdaniem warto. Inaczej nie dotrzemy do milionów Polaków....a by petycja okazała się skuteczna, podpisy muszą pójść w miliony. Jeśli będzie ich mało, zostaniemy zwyczajnie zignorowani. Dlatego, jeśli nasz cel jest Państwu bliski, bardzo prosimy o wpłatę na zrzutkę i jej rozreklamowanie.


Pierwszym miastem, gdzie kampania będzie widoczna, jest Warszawa. Potem, w miarę środków pokażemy się w innych miastach. Wiemy, że to działa - już tak zrobiliśmy na skalę jednego województwa.


Zrzutka działa w ten sposób, że widać wpłaty, ale nie widać wypłat z konta. Postaramy się w aktualizacjach podawać te dane, na co idą środki. Konto należy do osoby fizycznej - członka grupy realizującej kampanię. Nie mamy prawnej formy organizacyjnej i przez rok nie była nam potrzebna. Liczymy na wsparcie tej zrzutki w Państwa mediach - każdych. Inaczej nie będziemy w stanie dotrzeć do ludzi. Prosimy o udostępnianie i promowanie (^_^)


PS: Dwieście tysięcy to proponowana nam kwota za całą kampanię na 125 bilbordach 18 metrowych (tych większych). To duża kampania, ale naprawdę potrzeba duuuużo podpisów, więc albo róbmy to na poważnie, albo wcale.

W momencie powstania tej zrzutki petycję podpisało kilkanaście tysięcy osób.

Będziemy aktualizować opis zrzutki informując o sytuacji.


"Państwa wsparcie spotka się z naszą wdzięcznością" /stare chińskie przysłowie\ ;-)

Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Pierwsza na świecie Karta Wpłatnicza. Przyjmuj wpłaty gdziekolwiek jesteś.
Dowiedz się więcej

Wpłacający 1322

A
Arkadiusz
50 zł
 
Dane ukryte
ukryta
WS
Wiesław Sosiński
50 zł
EC
Ewa Czapka
70 zł
 
Dane ukryte
50 zł
 
Dane ukryte
10 zł
PW
wlazeł
ukryta
TD
Tomasz Drewicz
50 zł
MB
Magdalena Barbrich
50 zł
GC
Grażyna1959
50 zł
Zobacz więcej

Komentarze 53

 
2500 znaków
 • GS
  Grzegorz Słodyczka

  Zrzutka "Wsparcie działalności Grzegorza Brauna" w krótkim czasie zebrała ponad 400.000 zł, a o wiele ważniejsza dla naszego zdrowia i życia zrzutka "Zatrzymać pandemię" nie jest w stanie zebrać 200.000 zł ??? Priorytety się nam pomieszały. Wpłacam po raz kolejny, by zawstydzić tych co jeszcze nic nie wpłacili, albo wpłacili mało, kiedy mogą wpłacić więcej...

  400 zł
 • GS
  Grzegorz Słodyczka

  Wpłacam 600 zł. Proszę o nowe aktualności na zrzutce. Proszę o dopisanie na nowym wzorze banerów, obok nazw wymienionych leków, "i inne". Nowe billboardy miały być od października. Proszę dodanie ich zdjęć w aktualnościach.

  600 zł
 • GS
  Grzegorz Słodyczka

  Wpłacam po raz kolejny 500zł. W sumie wpłaciłem już ponad 5000zł. Proszę o więcej aktualizacji zrzutki. Dziękuję

  500 zł
 • GS
  Grzegorz Słodyczka

  Wpłacam kolejne 500zł. Liczę na aktualizację zrzutki. Dziękuję.

  500 zł
 • GS
  Grzegorz Słodyczka

  Wpłacam już po raz kolejny 500zł. Proszę o nową aktualizację zrzutki. Chciałbym widzieć zdjęcia wszystkich, powieszonych do tej pory, billboardów na zrzutce. Z miłą chęcią zobaczę billboard w Zakopanem/Nowym Targu. Dziękuję i pozdrawiam.

  500 zł
 • Zobacz więcej

Lokalizacja

Krakowskie Przedmieście 46/48, 00-325

Warszawa, Poland

Zobacz na mapie
map pin

Nasi użytkownicy założyli

853 014 zrzutek

i zebrali

739 059 086 zł

A ty na co dziś zbierasz?