id: 42rfv3

POMOC FINANSOWA

POMOC FINANSOWA

Organizator przesłał dokumenty potwierdzające wiarygodność opisu zrzutki
64 900 zł 
z 30 000
216%
zakończona
31.12.2020r
542
wspierających
Wpłać na zrzutkę
Zrzutka.pl nie pobiera prowizji od wpłat

Nasi użytkownicy założyli 936 821 zrzutek i zebrali 927 569 405 zł

A ty na co dziś zbierasz?

Aktualności2

  • Drodzy Państwo zrzutka została potwierdzona poprzez zweryfikowanie opisu z dokumentami ze szpitala, co oznacza NIESTETY, że opisana sytuacja jest rzeczywistością. 🥺Odpieram jakiekolwiek zarzuty, ze jest to wyłudzenie. Zrzutka została zainicjowana przez niemiecka społeczność. Do samego końca mieliśmy obawy czy powinnismy ją organizować. Jednakże widząc rezultaty jestem przekonany, że dobrze zrobiliśmy. Tym samym dziękujemy Wszystkim wpłacającym. Dodatkowo informujemy, ze zbiórka trwa do końca roku. Nie bójmy się pomagać - dopóki trwa życie, dopóty jest nadzieja 💙


    Czytaj więcej
Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Ta zrzutka nie ma jeszcze aktualności.

Opis zrzutki

Na co dzień jedno z wielu młodych polskich małżeństw zamieszkujących na terytorium Niemiec wraz z trójką dzieci wiodło spokojne życie. Szczególna radość nadeszła wraz z przyjściem na świat trzeciego dziecka, wyczekiwanego przez rodziców synka. Młoda para jak wiele innych rodzin snuła plany na przyszłość, jednym z marzeń był zakup domu z ogrodem, w którym ich pociechy mogłyby dorastać w miejscu wypełnionym po brzegi miłością i wzajemnym szacunkiem do siebie jak i do całego otaczającego ich świata.


Jednakże marzenia rodziny o cudownej przyszłości w dniu 12-tego października 2020-tego roku zostały brutalnie zweryfikowane przez los. To właśnie w ten dzień dotychczasowy spokój rodziny zmienił się w najgorszy z możliwych scenariuszy jakie napisała im opatrzność. Blisko trzy tygodnie temu doszło to tragicznego w skutkach wypadku, gdzie jadąca samochodem osobowym matka wraz z trójką dzieci zderzyła się z karetką pogotowia ratunkowego. W zderzeniu śmierć poniósł, zaledwie sześciomiesięczny synek, a jedna z córek raptem trzyletnia Maja doznała wielu zagrażających życiu obrażeń, które spowodowały, że do dnia dzisiejszego walczy o życie. Diagnoza lekarzy przedstawiona rodzinie jest jednomyślna, mianowicie dziewczynka pozostanie głęboko sparaliżowana. Najstarsza z rodzeństwa sześcioletnia Nina, również doznała wielu urazów, z którymi będzie musiała zmagać się przez wiele kolejnych lat, a aby móc dojść do pełnej sprawności sprzed wypadku, będzie musiała poddać się wieloletniej rehabilitacji. Prowadząca pojazd 32-letnia matka dzieci, po dramatycznej katastrofie została poddana kilku wielogodzinnym operacjom ratującym jej życie, które w dalszym ciągu jest zagrożone. Kolejnym krokiem będzie przebycie przez nią dziesiątek sesji terapeutycznych. Mąż i ojciec trójki dzieci, który pomimo tego, że nie brał fizycznego udziału w wypadku wymaga troski, po koszmarze, który przydarzył się jemu i jego rodzinie.


 Aktualnie małżeństwo wraz ze starszą córką przebywa w klinice w Münster, gdzie o życie walczy młodsza z rodzeństwa i matka. W związku z dużymi kosztami jakie obciążają rodzinę, mieszkańcy miasteczka Emmerich (Niemcy) rozpoczęli zbiórkę pieniędzy, która zasili specjalnie założone przez nich konto. Aby móc wesprzeć finansowo rodzinę dotkliwie dotkniętą przez życie postanowiliśmy, również otworzyć zbiórkę w Polsce, a całość zebranych środków przeznaczyć na pomoc młodemu małżeństw i naszemu bratu.

Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Pierwsza na świecie karta do przyjmowania wpłat. Karta Wpłatnicza.
Dowiedz się więcej

Wpłaty 542

JT
J.O Tgf
20 zł
KL
Kasia luczak tgf
50 zł
 
Dane ukryte
400 zł
 
Dane ukryte
20 zł
 
Dane ukryte
10 zł
 
Dane ukryte
46 zł
 
Dane ukryte
100 zł
KK
Karolina
30 zł
LK
Lidia Kowalczuk domowe pierniczki
80 zł
 
Dane ukryte
100 zł
Zobacz więcej